Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Kinky To wiesz, może ja jutro zamiast jechać do rodziców przejdę się jednak ten budynek koło verony zobaczyć :classic_cool: Gdzie dokładnie mieszkasz? Będę wołać pod oknem CIP CIP taś taś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaski sa zwariowane, wiec adresu nie podam. :P A tak na poważnie jak sie spotkamy, to będe sie wstydził przed tobą tych wszystkich głupot które tutaj wypisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae Ta ciapa od razu. Tylko to jedno się nie zgadzało? :D U mnie się nic nie zgadza.. no chociaż w sumie często nie noszę stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia :P ja pije coś wysoko procentowego :classic_cool: Mała B. może i troche ciapa, ale zawsze można liczyc na moje wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciapa ? Jednak nie, jestem zajebisty :classic_cool: znam swoją wartość, nie bede ulegał pryzmatowi społeczeństwa, o NIE ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem jak Kulturka ma na imie :P ale nie zdradze na forum bo uważam że to jednak prywatna sprawa :) O czym ma śnić Mała B. ? O Kinkym, rzecz wiadoma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zależności od wyobraźni z każdym imieniem tak się da :P Kiedyś byłam na stronie gdzie była masa zdrobnień i nawet do mojego imienia nie sądziłam, że tyle może być ;) Piwo kręci mi w głowie :D Chyba też muszę zaraz iść spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione smacznego :) Czy mi sie podoba. hmmm, da sie słuchać. Brzmi jak nastepna tandeta w stylu Rihhany i Lady Gagy :O I znów temat seksu, jak w każdej podobnej piosence :O I tekst płytki jak morze martwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No właśnie podobają mi się niektóre fragmenty, ale tak na wyrywki brane ;) Sama słuchać mogę, gorzej z patrzeniem ;) A LG lubię :P Zawsze jak usłyszę nową piosenkę to ciekawi mnie teledysk :D Nie żebym fanką była bo śpiewa jakieś chuje muje dzikie węże, ale ładnie odwala czasem i z ciekawości lubię :P Rihanne czasem lubię posłuchać... bo ja nie mam gustu konkretnego tylko tak co w ucho wpadnie ;) Ale do auta to sobie płytkę Black Eyed Peas muszę nagrać jak już się sama wozić będę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem ostatnio jeden teledysk LG, ciekawy pod względem technicznym :P Rihhana kiedyś, na początku kariery była, świetna :D (nie wyiem czy podwzględem artystycznym) Ale była gorąca, teraz to odwala maniany :O A LG jest brzydka strasznie :P I chodzi w sukni z mięsa. Lubie Black Eyed Peas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na początku LG kreowała się na ładną dziewczynę, później tak jej odwaliło, że byleby jak najbrzydziej, jak najohydniej ;) Ale ciekawi mnie zawsze co odwali w teledyskach a piosenki jako same piosenki to hmm nie wiem, słuchać mogę ale na płytę bym kasy raczej nie wydała ;) A teledyski to zawsze ma "dopracowane" ;) BEP uwielbiam chyba od początku ich kariery u nas :) R też normalnie się słucha, chociaż rzygać już można bo ciągle do znudzenia ją puszczają wszędzie Jeszcze lubię stare PL np Perfekt itp.. W wannie zawsze słucham radia 105,5 bo taka muzyka przyjemna tam leci ;) No i jeszcze niektóre kawałki reegae lubię, ale to takie co dużo osób mówi, że to koło reegae nie stało ;) Tzn ta muzyka ale nie typowe o ćpaniu czy jaraniu - a dla większości jak nie śpiewają o blantach to nie jest to reegae ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×