Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Poważnie? :P może po prostu na tym zdjęciu tak wyglądam :D ja się zawsze zastanawialam czy jakbym kiedyś w życiu spotkala kogoś kto by byl do mnie bardzo podobny to czy bym to zauważyla ja i ta osoba. Bo w rodzinie się tego nie widzi np. ojciec tak nie zauważy, że dziecko podobne jak ktoś obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky dawaj swoja fote;d Mała pacz co masz na poczcie;) Mysia dziiex za zdjecie:classic_cool: Nie masz w sobie nic z Mysi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno jej nie widziałem aleś podobna troszkę :P Raz widziałem podobna kobietę, indentyczną do mojej ciotki z angli :D Taka sama była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma Mysia czego ja nie mam? 😭:D Teeeeeee i swoje mi też tam podsylaj szybciutko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem, że żona mojego brata przesiaduje :classic_cool: tylko rzadko coś napisze i nicka stalego nie ma też - z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia A wysłałaś Kinkiemu to samo zdjęcie co ja mam? Bo to co ja mam to masz takie trochę mysie spojrzenie ;] Oczywiście w dobrym znaczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że nawet nie wiem które Ty masz :P mam na kompie zdjęć od cholery a wyslalam teraz po prostu najbardziej aktualne. Chcesz to Ci też zaaktualizuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae CK. Pewnie jakiś facet, nie ma foty do puki sam nie wyslesz kinky albo jestem tak zmeczona albo glupia bo nie rozumim cos napisal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky ja nie jestem Twoją kuzynką! :P nie ma takiej opcji :P wiedzialabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ck. Albo ja jest tak naeybany że nie wiem co pisze :P Widzę żeś babka, to slij fotały na kotrip@wp.pl :D zobaczymy co tam kryjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,ale z Ciebie podstepnik:P Ide w choler spac bo znowu zaspie do roboty,a dodam,ze mam na 13:30😭 dzis zaspalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia, pewności nie mam co sie dzieje z moją kuzynką :P Na poważnie to od kiedy mieszkasz w niemczech ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ck, Tradycyjnie, niech Ci sie przyśni nagi Kinky :classic_cool: Chociaż, pewnie nie chciałabyś sie obudzić z takiego snu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomieszkiwalam już od szóstego roku życia w sumie. Od 99 roku w sumie już tak na stale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''w sumie'' :D Blondi wyslalam Ci kilka z tych aktualnych zdjęć więc teraz już na pewno będziesz zadowolona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuzynowi nie wyslesz swoich fotałek aktualnych :P Jestes podobna do niej, nawet bardzo :D Ale nie, to nie ty możesz być :P Dawno znia nie komunikowałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobacz Blondyna jest taka kochana, jej się nie da po prostu odmówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×