Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Pamiętam jakby to bylo wczoraj, tego się nie zapomina :classic_cool: aaa pamiętasz imie Twojej kuzynki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlaken :D na tym polu wielu facetów poległo :P Ania :) na 98% :P A ty jak masz na imie, zagubiona kuzynko :P Napisz na @ jeśli nie chcesz na publicznym. Ja Paweł jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie wszyscy mówią Olka ale lepsze to niż ''oliwia'' :o tymbardziej, że to imie się stalo bardzo popularne w Polsce, w Niemczech na szczęście nie :P To w takim razie co do lubowania się w zdrabnianiu imion możemy sobie podać ręce ;) Pawelku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zdrabniania, przypomniała mi sie Pani z podstawówki, jej to należy sie nagroda za kreatywność :O A czemu jeszcze nie śpisz ? Masz wakacje pewnie :) Pewnie same pały masz w szkole :D W niemczech jest na odwrót z ocenami, prawda ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolę to ja mam już za sobą :D normalnie robię coś jak staż, u nas się to nazywa ''ausbildung'' już ostatni rok na tresera w szkole dla psów żebym mogla pracować z nimi, tylko musialabym ukończyć seminaria żeby otrzymać dyplom a wszystko nie malo kosztuje :) teraz jak zaczęly się wakacje to i kursów nie ma bo wszyscy wyjeżdżają ale za to jest hotel dla zwierząt i w tym czasie dobrze mu się powodzi :D poza tym to jedynym moim zajęciem jest jeżdżenie i sprawdzanie na mieszkaniach jak idą remonty, albo jak trzeba zrobić rozeznanie i wycenić to też muszę jechać więc to jest zawsze zależne od tego czy jakiś klient będzie dzwonil czy nie. a Ty czym się zajmujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowana jesteś :) Pracuje w amerykańskiej firmie zajmującej sie elektronarzędziami :D żeby Cie nie skłamać. Tak to ujmę :P Lubisz zwierzaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa chcialam zapytać jak nauczycielka zdrobniala tylko nie wiem czy chcesz o tym pisać :D a z tym zapracowaniem to nie wydaje mi się, ja ogólnie raczej zawsze lubię mieć zajęcia, mogę polapać się w kilku rzeczach na raz i nie rzadko tak się sklada, że tak wlaśnie robię :D poza tym w samej szkólce raczej wszystko jest na luzie a ile razy siedzialam w recepcji i film oglądalam na youtube bo nie bylo nic do roboty :P a z tymi remontami to dopiero początki są, prosta zasada bierze się zlecenie na cale mieszkanie za pewną sumę i wysyla się tam ludzi za mniejszą - reszta zostaje w kieszeni ;) Zwierzaki uwielbiam, dlatego się zdecydowalam na takie zajęcie, żeby robić to co lubię, chcialabym kiedyś otworzyć wlasny ośrodek gdzie bylaby między innymi dogoterapia dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaaaa :P nie chcialabym, żeby ze mną rozmawiala :D a Ty jesteś usatysfakcjonowany ze swojej pracy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym na coś takiego nie wpadla, kreatywna kobieta :classic_cool: wiesz co, milo się z Tobą pisze ale chyba jednak pójdę już spać, bo na dworze się jasno robi a u mnie nie ma zmiluj i rano trzeba z psem iść pobiegać...... życzę Ci kolorowych snów i milego dnia bo ''dobranoc'' już jest teraz trochę nie na miejscu :D do następnego spisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo :classic_cool: CK No ten żurek dzisiaj wyczarowałam, łopatkę piekłam swoją popisową, kapustkę czerwoną do tego na ciepło, knedle i jakieś mieszanki sałatek ogórkowych :classic_cool: Paaadam dzisiaj, idę zaraz na jakiś relaks z książką. Umówiona byłam z obiadem na 12, a goście przyjechali wcześniej i już doopa, latanie za dzieciakami cały dzień. A moja siostra miała urodziny i szwagier wpadł do mnie i pierwsze co to "giw mi glas" :classic_cool: :D Myślałam, że rzygnę jak mi pokazał flaszkę o 11 godzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko, to o której Ty musialas wstac:p Masz wene. Ja tam zawsze obiad jednodaniowy. No ale ja nie mam rodziny,a dla chlopaka gotuje tylko jak przyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky Jedzenia nie zostało nic, ale flacha nietknięta :) Popukałam szwagra w głowę i mooooże w sobotę, ale jak wódki nie piję więc trzeba się będzie na zakupy po desperadosa wybrać :classic_cool: CK No właśnie problem z tym, że ledwo się po 10 zwlokłam... mięsko to ok bo w sumie przyprawiłam i do pieca więc 5 minut i tyle roboty, później tylko obracać... zupę jeszcze robiłam jak już wpadli, knedle były gotowe tylko ugotować i kapustę też podgrzać, a sałatki ze słoiczków bo mam pełen pawlacz takich domowych przetworów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Państwa 🖐️ dzisiaj po malusieńkiej transformacji nicka. Ugotowałam zupę pomidorową i jak dzisiaj zjadłam trochę to teraz mnie wzięła ochota na gołąbki :classic_cool: Ja to lubię jak mnie odwiedzają brat z żoną, albo kuzynki wpadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też lubię, zwłaszcza, że widujemy się tak może ze dwa razy do roku ale po ich wizytach myśleć nie mogę :D Nasłucham się jak gadają po niemiecku, ja ze szwagrem dogadujemy się po łamanym angielskim... i po jednym dniu mam wstawki z innych języków w zdaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×