Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

a u mnie się sporo pozmieniało :) kupiłam drugie auto, rozkręciłam porządnie firmę, wiele by tu mówić ale i tak uważam, że zdrowie jest najważniejsze, a na nie nie narzekam ostatnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale będzie dobrze, przecież w końcu się musi ułożyć, każde z nas miało w życiu raz pod górkę a raz z górki więc mam nadzieję i życzę Tobie z całego serca żeby się poukładało wszystko w końcu jak trzeba 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ja mam cały czas taka nadzieję. Juz od dawna mozna powiedziec jestem sama i nie sama. A klopoty niekiedy narastaja jeszcze bardziej niz bym się spodziewała. Nawet we własnym domu nie mogę sie czuc bezpiecznie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie czujesz się bezpiecznie? Mała witaj :) a dlaczego w PODŁYM nastroju? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia .. jakbys była napadnieta w domu dalej nie chcę mówić . Ale sprawa juz jest w toku I nie wiem dlaczego to jest najgorsze. Ale sprawcę rozpoznałam i złapali go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnuszka No taką właśnie mam nadzieje, dlatego dałam wolne mojej poduszce niech się wysuszy i zajrzałam tutaj Mycha Aaaaa ciągle to samo co już wcześniej wspominałam.. nie chce mi się rozwijać szczegółowo tematu.. nie daje już rady ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnuszka nie wiedziałam nic, przepraszam za głupie pytanie :( cholera, naprawdę Ci współczuję :( dobrze, że złapali gnoja przynajmniej!!! Mała eeeeh to choojnia jak nie wiem :( a idźcie w pioruny z takim życiem do doopy kto to w ogóle scenariusze żyć układa? Co to za pajac jest? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
O! Blondi! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha A dziękuje bardzo :) Jutro jej impreza urodzinowa.. zrobiłam teraz torta, jutro jeszcze dekorować będę :) Jest różowy otoczony tartą białą czekoladą i będzie miał ptaszka Tweety :classic_cool: IMO13850 O! Blondi! O! Imo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Blondi - Ty się tu ze mną nie przekomarzaj, tylko córkę dobrze wychowaj! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Złóż jej jutro życzenia ode mnie, albo do Ciebie zadzwonie i złożę osobiście :classic_cool: aaa nie wspomniałam, że mam psa mojej mamy na przechowaniu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
MałaBlondynka "IMO Spokojna Twoja rozczochrana, już ja wiem co jej w główkę wklepać" To spisek! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha Życzenia to się jej w środę składało :classic_cool: 🖐️ Kurde już nie mam gdzie zabawek jej mieścić, a jeszcze jutro goście :D O właśnie jak wspomniałaś o psie to przypomniał mi się mój sen.. śniło mi się, że szanowny Pan Tatuś bez uzgadniania ze mną kupił jej chomika :O Zabiera ją na zakupy jutro, żeby sama sobie wybrała co chce od niego to będę dzwonić co kwadrans sprawdzać czy trzymają się z dala od zoologicznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×