Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

mam drinki Borisov chociaz aktualnie nie pije ich. Poza tym mam taki barek z roznymi alkoholami ale cieplymi niestety :D wczoraj calutki dzien w Polsce wiec dzisiaj musialam wypoczac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad morzem :) I jadlam pyyyyszne jedzonko w restauracji ''Pod Kogutem'' za Kamieniem Pomorskim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieee to ja Tobie. Mi się już to morze znudzilo a w gory bym chetnie pojechala sobie - marzy mi sie to :) Pojechalabym zima w gory na jakies narty to by bylo cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się w zimę góry podobają, ale najbardziej widziane z lokalu w którym popijam kakao :classic_cool: Tak to ogólnie gór nie cierpię, ale jestem zauroczona skalnymi miastami :) Tylko te skały mnie kręcą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde trudne pytanie wiesz... dostałam kiedyś od taty książkę o Irlandii - przeeeeepiękne zdjęcia miała i chętnie bym zwiedziła tamte wiejskie rejony :) A poza tym to poleżałabym na takiej jakiejś pięknej plaży ( np Dominikana http://dominikanawypocznek.blox.pl/resource/ws_dominikana_2.jpg), ponurkowała w rafach koralowych :classic_cool: A tak poza tym to chętnie wybiorę się na zakupy np do Londynu :D :D :D A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym kiedys po prostu zrobic taka trase na cale lato zeby przejechac cala Europe zwiedzajac wszystkie stolice, najpiekniejsze zabytki itd ale to chyba dopiero na emeryturze bo przez prace nie ma opcji na tak dlugo wyjechac. Poza tym jestem otwarta na odwiedziny gdziekolwiek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ogólnie też uwielbiam podróżować, ale zawsze są niestety jakieś ograniczenia :( Ej ale to spoko wiesz... jako stare babcie możemy się umówić, że razem pozwiedzamy to i owo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słychać bąbelki szampana w kieliszku ( dopiero dzisiaj po urodzinowego z niedzieli się napiłam ;) ) i widać spakowane torby czekające na podłodze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to juz Ty musisz wiedziec co bedzie najlepsze dla Ciebie. Tylko podejmij taka decyzje ktorej nie bedziesz zalowala kiedys - a przynajmniej postaraj sie taka podjac, wieesz zeby to nie bylo tak pod wplywem chwili przykładowo. a tak swoją drogą to niezły numer z tej laski w Twoim linku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×