Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Dyrektorke coz Cie sprowadzilo w Nasze skromne progi? Czyzby ten alkohol wlasnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra żabki a ja tutaj mam jeden polski sklep i to w odleglosci 10km jakis dopiero pomijajac fakt, ze juz dawno zamkniety. Wszystkie inne dostepne byly do godziny 0:00 a u mnie nie ma zadnych nocnych monopolowych jak w Polsce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty ja bym poszla o wlasnych nogach :classic_cool: taki dlugodystansowiec dziwny ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"CO TO JEST? Po wodzie pływa, kaczka sie nazywa..." JA WIEM, WIEEM !! Wieloryb :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram sie na dniach jakos do Polski to chyba wszystkie monopolowe w miescie oblece z radochy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie tyle ile mi sie w aucie zmieści... tylko nie wiem czy szybciej je dowioze czy zjem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiee za zimno :P jade w tamte strony najpierw ale to w innych celach i stamtad do Bydgoszczy na pare dni mam tylko nadzieje, ze nie bedzie jak w zeszlym roku i nie wyjdzie ze znowu posiedze tam z dwa miesiace :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh nie bo teraz mi nie pasuje dlatego ze nie moge tutaj wszystkiego zostawic na pastwe losu bo by mi powywracali sprawy do gory nogami :D wiec z tego wzgledu juz jest niemozliwe. Drugi punkt jest taki, ze mieszkanie w Bydgoszczy jest remontowane, wykute jak sie tylko da i przerabiane dlatego musialabym prosic sie babci o klucze do jej mieszkania w Polsce no a wiadomo jak to sie siedzi za dlugo na nieswoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja tam sie pojawiam nad morzem co dwa tygodnie ale niekoniecznie ze wzgledu na Baltyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×