Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

hmm no mozee kiedys na jakas kawe czy cus :classic_cool: a nad morzem sie trzeba zgrac wiec dorzucam swoj procencik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to ja jeszcze nie wiem czy i kiedy i gdzie... jutro mnie czekają kolejne poważne konwersację na temat przyszłości :classic_cool: Ej Mysiu masz moje gg? Weź mi napisz numer bo skasowało mi się konto z menadżera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gadu mam i chyba nawet Twoj numer zapisany na serwerze tylko nie mam na kompie zainstalowanego wiec musialabym to zrobic. Tymczasem padam z nog i dzisiaj juz nie bede w stanie wiec jutro zainstaluje i napisze do Ciebie a jak nie bedzie Twojego numeru to moj podesle na meila. Dobra po tym referacie oznajmiam, iz udaje się spać. Dobranoc i poukladania spraw, mądrych konwersacji które do czegoś doprowadzą :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia No spoko, tylko kurcze nooo muszę dalej szukać kto jeszcze miał mój numer :D dyrektorke No dobra a gdzie masz zamiar się wybrać? Przy wizji dobrej lokalizacji może i mi wzrośnie do 1,5% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie właśnie =- także tą kwestię należałoby wyjaśnić :classic_cool: 🖐️ skomplikowana materia... sejm by sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stan 0 🖐️ Ale jest coca cola :classic_cool: A w lodówce jakiś dziwny alkohol, który ewentualnie mogę dolać do coli w razie potrzeby dotrzymania Ci towarzystwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po jednym piwie jestem ale ten stan sie chyba zaraz zmieni pod wzgledem ilosci :classic_cool: jak tam u Ciebie w ogole sie sprawy maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zwiazek to tak :) ale w sumie bardzo krotko dopiero wiec niczego nie zapeszam. A mieszkam na dzien dzisiejszy sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektorke no juz, juz nie denerwuj się 🌻 przeciez my sie chetnie podzielimy, jeden malutki łyczek i zniesmaczenie przechodzi w trymiga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka A wcześniej długo sama? Tak pytam bo mnie nosi 😭 Jeszcze pamiętam ostatni seks, a mimo to normalnie nie ogarniam, że nie mam tego i chce mi się nadprogramowo 😭 Powiedz, że to minie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej to ja bylam w zwiazku jakies chyba 4 lata o ile dobrze pamietam. Jak sie rozstalismy to z jednej strony czulam ulge bo mialam dosc pewnych zachowan i sytuacji, z drugiej bylo dziwnie samej i strasznie ciezko po takim dlugim czasie sie przyzwyczaic itd. ale z uwagi na to, ze bylo nieciekawie bardziej sie skupilam na spokoju ktory sie pojawil niz na braku seksu :classic_cool: Ja z nim sie rozstalam na poczatku roku jakos, juz tak definitywnie ale psulo sie juz duuuzo wczesniej. Miewalo sie gorsze i lepsze dni gdzie sie mialo ochote na to i owo ale z czasem coraz rzadziej bo jakos sie rzucilam w wir obowiazkow zeby nie oszalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektorke To coś tam o duchach? Nie oglądam tego typu rzeczy sama :D Mycha Kurde no to w sumie podobnie jak u mnie... ale teraz to bym nawet obcego przeleciała :D Jeszcze w weekend z Nim spędzę dzień... nie wiem jak ja to wytrzymiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u mnie az tak skrajnie nie bylo :D Apropo duchów... wiecie, że poznalam pewna kobiete z psem ktory szczekal na sciane jedna jedyna w domu zqawsze w nocy i ona biedna myslala, ze to duchy i ksiezy sciagala do swiecenia domu bo pies obszczekiwal sciane itd. a okazalo sie, ze w lustrze ktore na nim wisialo odbijaly sie noca swiatla samochodow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa taki jak paranorm al activity ale trzeba przyznać że chyba lepszy... akcja taka że formalnie wszystkie wlosy mi dęba stoją 😭 polecam :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×