Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

Gość Szczeniacka milosc
Ale ona nie wierzy w to co SJ. W we własnej inicjatywie jej udowodniłem ze to kłamstwo co oni wmawiają. Tylko rodzice sa ze tak powiem wrogo nastawieni do mnie i nie znają poglądów corki. A ja nie chce zęby nic nie robiła bo nie mam pracy zęby jej utrzymać w razie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIe smutaj maly;**
Wiesz jak to czytałam to aż mi leska pociekła. Szkoda ze ja nie mam takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejni wartościowi Panowie u nas:) Dziedzic, mnie pociągają wyłącznie mężczyźni :D więc kąpiel z Kropką - jakbym jej nie lubiła bardzo - odpada:D Chyba,że dla jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeniacka milosc
Najgorsze jest to ze kocham właśnie ją. I nie wyobrażam sobie teraz życia bez niej. Człowiek wszystko zrezygnował z zabaw i innych rzeczy żeby nie robić problemów żadnych i dostał kopa:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO JEST DOBRZE ROBIĆ RAZEM/OSOBNO W DOBRYM ZWIĄZKU: 1. Rozmowy 2. Rower 3. Czytanie Wtulone 4. Piesze wędrówki, bardzo lubię. - zuza 5. Wspólne wyjazdy, zwiedzanie wszystkich zakątków naszego pięknego kraju 6. kąpiel przy świecach (zuza) 7. Urozmaicony seks posmarowany kremem czekoladowym 8. czasem, gdy się akurat gdzieś spieszymy, albo wejdzie do pokoju prosto spod prysznica wstaję i zaczynam z nią tańczyć w rytm:www.youtube.com/watch?v=UfCnLTsGgcQ po chwili szlafrok sam opada... (Jerry) 9. gdy wiem że późno wróci z pracy , robię dla niej naleśniki.... (Jerry) 10. w niedziele robie śniadanie.... (Jerry) 11. gdy pierwszy jestem w łazience nakładam pastę na jej szczoteczkę... (Jerry) 12. czasami chodzimy na imprezy... osobno / chociaż wydaje mi sie że jest trochę zazdrosna/ (Jerry) 13. Listy miłosne w różnych miejscach (lustro, pod poduszką) Lubię Bezkropeczki ;) 14. sms w ciągu dnia i w nocy (Zuzia) 15. Termoforek własnego pomysłu (obecny Zuzi) 17. Wspólnie zrobiona choinka na Boże Narodzenie z tektury i ozdobami własnego pomysłu ( Zuzia) 18. wspólna "budowa gniazda", dosłownie i w przenośni, choćby miało to oznaczać tylko wycieranie potu z czoła ukochanemu. (Zuzia) 19. Wspólne eksperymentowanie w kuchni (wymyślone tylko "nasze potrawy"), najlepiej przypieczętowane czymś jeszcze , tak dla fajnych wspomnień na przyszłość (Zuzia) 20. No i oczywiście wszystkie posiłki razem spożywane, nie ważne czy stół czy łóżko (Zuza ) 21. Słodkie droczenie (Dziedzica ) ;) 22. Razem myjemy nasze autko szlauchem w ogrodzie Ona w szortach i klapkach on w trampkach 23. żyć spokojnie, wilczek 24. nie stwarzać problemów, wilczek 25. nie irytować się wzajemnie, wilczek 26. nie wracać do beznadziejnościami wilczek 27. realizować się wzajemnie, wilczek 28. być wilczek 29. cieszyć się pierwszym grzybkiem jesienią wilczek 30. cieszyć się smacznym posiłkiem 31. , wtulić się i naładować w ten sposób na cały dzień , 32 czuć bliskość, 33.być dla siebie, 34.czytać z oczu , 35.dbać i martwić się , 36.oczekiwać 37.spełniać oczekiwanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
faktycznie zuźka, zaczyna się robić tłoczno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeniacka milosc
Pewnie nie zasługuje na szczęście tylko ja nie rozumiem czego taki menel ma kobietę która daje mu się bić i jeszcze go kryje własnym kosztem. A ja staram sie jak moge i długo by pisać... I nie czuje ze mam taka milosc od niej w 10% :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani czas na małe podsumowanie. Bardzo chciałam żeby to wyszło. I się udało. Zobaczcie. Wcale nie różnimy się tak w swoich oczekiwaniach i pragnieniach, jak również w tym co chcemy dać. Może trochę różnimy się sposobami na wyrażanie tego, ale to różnice międzyludzkie a nie płciowe. Fajnie możemy się porozumieć tylko trzeba: 1. znać swoją wartość 1. znaleźć odpowiednią osobę 2. chcieć dać 3. rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackwolf@wp.pl
i tym miłym akcentem... dobanoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajmy do tematu. :) Młodzież skorzysta też ;) Mężczyźni chcą od nas kobiecości, a my od nich męskości i dla każdego to trochę co innego (szpilki stoją na pianinie pomyślę ;) ) Chcemy chcemy chcemy Tylko chyba czasem zapominamy, że jak mamy to nie zauważamy, dopiero jak zbraknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć starej daty jestem, to zachwyca mnie wprost moc internetu:) Można nie wychodząc z domu poznać tylu wartościowych ludzi:) Dla niektórych to jedyne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
no tak, konkurencja, bo tylko ja nie opowiedziałem historii swojego życia to i spadlem w sondażach ale nic to jestem mistrzem drugiego planu, może jutro kiedy wróci moja mila to pójdzie mi lepiej, mam nadzieję, że nie bedzie zbyt zmęczona po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a długo już znasz net??
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"22:37 [zgłoś do usunięcia] Lucyfer nikaki Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; -- zaraz pójdziesz na moje widły jak będziesz taki chłam tutaj serwował Mój zastępco" Nie znasz sie na artystach:P.Zaaplikuję teraz muzykę kościelna dla odmiany: http://www.youtube.com/watch?v=mXFRN2IujYg http://www.youtube.com/user/toutalegou2#p/u/3/okZqDdAi-Gw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak duchy się zlatują bo znowu jesteśmy wysoko w rankingu :) Anioły z innego świata. Zostawicie mnie znowu z Niegrzecznymi Chłopcami, z nimi nawet dobrze tańczy się paso doble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; -- przecież nikt tutaj nawet nie pisnął na ten temat a TY zwyczajnie spamujesz.:O:(Potem na redakcję pełno na Ciebie wyzwisk jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeniacka milosc
Dobra koniec użalania się na dziś. Rada dla panów jeśli chcecie żeby kobieta wasza widziała ze się stracie zrezygnujcie z czegoś ważnego dla niej np meczu dla wspólnego filmu albo wyjścia gdzieś to naprawdę działa:) A dla pań rada zęby nie dały zrezygnować np z meczu :))) Wtedy on poczuje ze się staracie:) A po meczu możecie zaproponować coś ciekawego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
dziedzic ty naprawdę jak rozkapryszony dzieciak, buuu nikt nie zwraca na mnie uwagi, buuu zabieram swoje zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 23:06 [zgłoś do usunięcia] Lucyfer nikaki Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; -- dlaczego to wstawiasz jak nikt tego słuchać nie będzie?????? Mój zastępco" Było napisane o muzyce to zaaplikowałem:classic_cool:.A pewnie boisz sie kościelnej:D.No i mnie interesują tylko cizie co lubią taką muzyczkę:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej
Maxsiu jeszcze został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×