Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

Wakacje już się zaczynają a tu taka pogoda. Miejmy nadzieję że w najbliższych dniach się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mój syn jak był wieku Twojego powiedział mi tak. Ciesz się że siedzę w domu niż mam broić na podwórku lub zadawać się z jakimiś typami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego tego też nie widziałam:D Jak inni latali z skuterkami,rowerami,naprawiali je to ten z lupą po trawie latał:D Zwierzątek szukał i badał liście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
hej dziewczyny! No mój syn jest taki sam ma kolegów i spotykaja się albo on do nich albo oni do nas. Ale faktem jest że też przesiaduje przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reudi33 witaj:D Wiesz że kiedyś całą szufladę ślimaków napakował?Jeszcze trawki żeby miały co jeść.Hodowlę chciał założyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
Witajcie hehehe Marika ten Twój syn to miał wyobraźnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
usmiałam się macie fajnych chłopaków! Moj raczej za robaczkami nie latał ale za to kiedyś zbierał kamyczki noooooo wtedy to miłałam mały kamieniołom w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj miał,miał ale jestem z niego b.dumna. Miał 5lat jak sam nauczył się pisać i czytać.Angielskiego nauczył się w wieku 7lat oglądając bajki. Po ojcu ma łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
hm.... zdolne dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
chętnie i ja się napije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym się napiła ale za chwilkę muszę jechać po chłopaków na pole,zasuwają traktorkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
wow taki wybór to może zieloną poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze kobietki muszę już jechać po tych swoich chłopaków. Do jutra,bawcie się dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
M.ry sorki ze nie odpisywałam ale musiałam odejść od kompa. Pytałaś jak minął mi dzień hm.... w sumie to byłam chwilkę na zakupach potem obiad wiesz takie codzienne obowiązki. Narazie nie pracuje to mogę na kompie siedzieć w sumie kiedy chce. A TY jak spędziłaś dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
los tak chcial ze zaczalem prace dopiero po 22ej wiec pracowac mi jeszcze zostalo do 12:30 ale moze zakoncze wczesniej...a znajduje sie dzis we wroclawiu a potem jade do Ludowa Zdrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba nie ma zadnej z Was:( a szkoda...Dziewczynycaluje Was cieplutko wszystkie 3 i zycze Wam milusiego dnia...to (moze) do potem :* :* :* pa paaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczm do klubu
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle Dzień dobry. M.ry wczoraj pogoda dopisała nie wiem jak będzie dzisiaj bo coś się chmurzy. Kalosze na nogi,kaptur na łepetynę i heja:D Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×