Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

więc miłe Panie ,Masochista i Lucyfer to moja skromna osoba.Więc aby nie robić duzego zamieszania ,będę na tym nicku u Was.Czy dywanik sobie Panie życzą??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka bym musiał temat neutralny znależć,gdyż traktowane to jest jako spam,jeśli sie rozmawia.Może pózniej??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim uroczym,ładnym i powabnym Paniom na tym topie.🌻❤️🌻😘🌻 Fanka zaciekawiasz mnie,znaliśmy się wcześniej.?? moze na moim wykasowanym juz temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry--no już z początku coś uszczknałem więc im dalej w las tym więcej drzew.Fanka kaj sie straciuła:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz tą fankę wcale nie znam,więc problematycznie byłoby nazywać nas parką.Chociaz nie powiem miłe jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz się zastanawiałem i nie doszedłem do pozytywnej konkluzji.:DTak się doskonale maskuje,ze nie wiem.I co ciekawostka odnajdywałem na pomarąnczowo takich co mieli czarnego nicka.Jej nie potrafię.Dwa samce tak by można skrótowo opisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Widzę że topik się rozkręca,muszę zobaczyć co straciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry-- coś nie rozumiem.Moze rozjaśnisz te tępotę moja?:DTo gdzie Ty widzisz parkę jak same kobiety są??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym nicku przebywałem przeszło rok czasu i nie zamieniałem go na żaden inny.Miałem w profilu 38 tysiecy postów.Teraz już posty nie odgrywają roli więc troche tych nicków sytuacyjnych sie nazbierało:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry miałem swój temat ,gdzie przebywało kilkanaście osób.Niestety rozmyło sie i żadna osoba już na cafe nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.ry-- zgadza się.Tutaj trzeba uważać co sie mówi,gdyż może być wykorzystane przeciwko.Wiec doza tajemniczości wskazana jest tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×