Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justynaaaa75

Kuchnia na wymiar...kto ma?

Polecane posty

Gość gość
Hej, ja miałam robioną kuchnie na wymiar. Przyznam, że na początku zastanawiałam się czy nie kupić "gotowca",np. z Ikei, ale ostatecznie stanęło na kuchni na wymiar - czego nie żałuję :-). Moją wykonywała i montowała firma z Poznania - http://emfor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne meble kuchenne wykonała dla mnie marka MJ ( www.fajnemeble.net ). Warto u nich na stronie przejrzeć sobie projekty. Robią ciekawe rzeczy, modne, eleganckie i też podobało mi się, że słuchali moich pomysłów, wizji które miałem i udało im się to wszystko przełożyć na produkcję. Kuchnia jest przestronna, funkcjonalna, meble są rozlokowane z pomysłem a nie na chybił trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malin1a44
mam i uważam, że to najlepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę współczynnik cena/jakość(uważam że znacznie lepiej zrobić typowo pod siebie + na wymiar niż kupować np. salonach meblowych). Jeśli ktoś potrzebuje kogoś solidnego to polecam http://www.tmsstolarnia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka320
Ja mam taką kuchnię, najlepsze jest oczywiście to, że jest idealnie wymierzone i według moich założeń. Skorzystałam z usług tej firmy, ale jest wiele interesujących ofert na rynku http://psmsa.pl/kuchnie-wymiar-warto-wybrac/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z artcore ktoś wybierał meble na wymiar?? zastanawiam się nad zakupem kuchni bardziejw stylu prowansalskim i chodzi mi o solidne wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ładne meble tapicerowane robią w MJ - www.fajnemeble.net . Kupowałem u nich już kilka razy i zawsze przykładali się do realizacji tak samo dobrze. Nie robią fuszerki, dowożą wszędzie, u mnie to chodziło o transport do Niemiec. Wiedzą jak zabezpieczyć najbardziej delikatne elementy np. szklane, żeby nic przy przewozie się nie poniszczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabara
Solarz mi robił meble do kuchni i nie mam powodów żeby na nich narzekać. Na stronie http://kuchniesolarz.pl jest do nich kontakt. Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście już od pierwszego telefonu. Przyjechali, zdjęli wymiary, sprawdzili jak wygląda kuchnia, gdzie są podłączenia, ciągi wodne i elektryka, a potem zajęli się projektem i produkcją mebli. Także wszystko mam dopasowane, skorelowane ze sobą, o wiele łatwiej w takiej kuchni się poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam kuchnię robioną na wymiar ponieważ miałam bardzo mało przestrzeni do zagospodarowania. Dodatkowo ostatnio zamówiłam nowy kamienny blat kuchenny od firmy www.kamieniarzguzik.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaniini
ja mam kuchnię z artcore i bardzo ją sobie chwalę. jest dokładnie taka jak chciałam funkcjonalna i cudownie wyglądająca. duży plus za to, ze wyszła na prawdę pojemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymieniałem kuchnię w kawalerce pod wynajem. Panowie od producenta Solarz robili. Gość, który przyszedł oceniać wnętrze zrobił od razu dobre pierwsze wrażenie i postanowiłem zaufać. Potwierdziło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo teraz firm robi meble na wymiar, sama długo szukałam kogoś odpowiedniego żeby mi kuchnię wyprodukował i trafiłam na Meble Janas ostatecznie. Bardzo dobra życzliwa obsługa, tym mnie przekonali, mogłam zadawać sto pytań do projektu i zawsze mi konkretnie i spokojnie wszystko tłumaczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i bardzo sobie chwalę. :) Jest dokładnie taka, jak sobie ja wcześniej wymarzyłam i nigdzie takiej stacjonarnie bym nie kupiła wiec takie usługi z nieba mi spadły. :) Polecam zajrzeć do oferty www.bis-meble.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam markę Janas, robili dla mnie umeblowanie prawie że do całego domu, na stronie meblejanas.eu jest do nich kontakt. Super przyjazne podejscie już od samego etapu projektowania mebli mogłam o wszystko dopytać, dogadać, także jak już dostałam gotowe meble to wszystko zgadzało się z moją wizją i z tym co widziałam już na projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No piękną kuchnię zrobili dla mnie w firmie Janas (meblejanas.eu – tu jest do nich kontakt). Czysta klasyka, precyzyjne wykończenia, drewno jakby żywcem zdjęte z polnej gruszy, myślę że nie będzie przesadą jeśli nazwę mebelki małym dziełem sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednym miejscu zlecałem meble na całą nieruchomość. Chodzi o Solarz w Krakowie. Robią kuchnię, łazienkę, salon, łóżka, co chcesz, a to jednak rzadko spotykane połączenie. Łóżko chyba najbardziej doceniam, bo składna organizacja, wszędzie cichy domyk zastosowany. Ogólnie sporo innowacji w meblach, których nie znajdziesz w marketowych wynalazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od http://www.bis-meble.com.pl/, bardzo mi się podoba, jest ładna i praktyczna a do tego wiele nie kosztowała. Zdecydowanie polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie amakmeble.pl masz dobry salon meblowy sprzedający online, robią też meble pod konkretny indywidualny projekt, ale z tego nie korzystałem. Fajnie są meble opisane, dobrze zrobione zdjęcia, nie oszukują z fotkami, to co widać na stronie to faktycznie potem dostaje się przy dostawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mogę polecić firmę Amak Meble mam od nich kuchnie już drugi rok . Solidnie ją wykonali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia na wymiar to według mnie najlepsze rozwiązanie. Trzeba znaleźć tylko dobrą firmę, która zajmie się wykonaniem dla nas mebli na zamówienie. Osobiście polecam wam www.agal.pl ze Szczecina. Wykonali dla mnie świetne meble w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo dobra firma w Krakowa która robi kuchnie na wymiar, chodzi mi o Solarz – http://kuchniesolarz.pl/. Polecam bardziej wymagającym klientom szukającym nowoczesnych rozwiązań, najlepszych materiałów i kompleksowego podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafa tylko z drzwiami przesuwnymi. Bardzo wygodna w eksploatacji. System Indeco jest często polecany, coś takiego http://indecokrakow.pl, więc możesz się odwołać do doświadczenia producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banbb

Kuchnię zamawiałam na wymiar w zeszłym roku, wszystkim zajęli się ludzie ze Świętochłowic z Adoluxa (tu masz do nich namiar http://adolux-meble.pl). Profesjonalizm od początku do końca, meble takie jak miały być, wszystko się zgadza z tym co ustalaliśmy jeszcze na etapie projektowania. Teraz mam w planie zamówić też u nich dużą szafę przesuwną do przedpokoju, już jesteśmy wstępnie dogadamy. Bardzo sympatyczni ludzie, można o wszystko zagadać, nie są problemowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja również polecam Adolux bardzo dobre meble robią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam kuchnię robioną na wymiar i jestem z niej bardzo zadowolona.  Wszystko do siebie pasuję i nie miałam problemów z upchnięciem sprzętów kuchennych. Jeżeli rozglądacie się za porządna firmą, która wykonuje meble kuchenne na wymiar to polecam wam zgłosić się do meble-wojcik.com Oni wykonują świetne meble w niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na meble proponowane przez LUVIOmeble.pl. Firma specjalizuje się w meblach na wymiar i na ich propozycje faktycznie można pod tym kątem liczyć. Dobrze wykonane meble, odpowiednio zaplanowane a i co do jakości nie można mieć zarzutu, dbają o to, by były zrobione na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×