Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość nxsl'jcld
a nie zastanowiło cię to że mieskzanie jest bardzo tanie, no i że rodzina się z niego wyprowadziła? rodziny to raczej się ot tak sobie nie przeprowadzają raczej są stałymi lokatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka nick zastepczy
Czesc dziewczyny. Sluchajcie ja wam za bardzo nie mam co napisac bo tak jak mowilam wraacam spalam u rodzicow a teraz wracam z krakowa i tez ide do rodzicow. Poszlabym po ten dyktafon ale tak szczerze mowiac troche mi tak nieswojo. Jutro jak bedzie jasno to po niegoo pojde. Obiecuje relaCjonowac bieg zdarzen jak tylko sie cos bedzie dzialo. Szczerze mowiac nie zAstanowilo, ucieszylam sie poprostu ze tanir. Sory za literowki odpisuje z komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedny_Muzyk
jak cos sie nagralo to moze wrzuc to w siec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
ooook! Jasne że wrzucę. Nie wiem ile się tam nagrało, myślę że może na 5 godzin starczyła ta bateria. Chcę się jutro przejść po ten dyktafon, ale do poniedziałku itak śpię u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stach3621f
jako elektryk pisze ci ze to jest 100% wada instalacji, stara kamienica to i przewody pewnie mają paredziesiąt lat, spotakłem sie już z takimi przypadkami, dzwon o elekrtyka i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedny_Muzyk
zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
hej hej i jak tam Pani autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
ja tez jestem ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema nie sciemaklckckd
autorko odpisz cos chyba ze to wszystko to prowo bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
halo halo bo my ciekawi i czekamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
No bo temat sie rozkrecil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Tez czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie ppodnosic topik
za kazdym razem jak widze ze topik do fory to mysle ze autorka napisala.tez czekam.bedzie chciala to znajdzie topik i napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie ppodnosic topik
*topik do gory nie do fory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
a moze dzis to przesluchala i jest tak przerazona ze boi sie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
kuzynka mi opowiadalka iz jej znajoma mieszka w nawiedzonym domu na codzien jest normalnie problem robi sie gdy w domu nocuje ktos obcy wtedy niby jakas stara baba w okularach sie przyglada nad lozkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli duchy sa to dlaczego przychodza w nocy a nie w dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanake987123
bo w dzień ich nie widać, a i hałas dzienny by je zakłócał, nudziłyby się i nie miały kogo straszyć, hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona mojego eks mnie napastuje
nawet po śmierci :( często przychodzi, chowa kluczyki i karty kredytowe, zrzuca porcelanowe filiżanki i oryginalne, starochińskie wazy, gmera mi w mojej kolekcji biżuterii, przede wszystkim straszy mi dzieci i wysysa z nich energię życiową 😡 😡 😡 ona już za życia miała kontakt ze złymi mocami, rzucała uroki, ale powodzenie u chłopów miała niezłe, no i pieniędzy jej nie brakowało, bo stale wygrywała w Totka. Chciała swoimi czarami wykończyć mojego Misia, ale trafiła kosa na kamień! Dzięki moim przeciwzaklęciom zdołałam ukryć moją miłość do Misia i wycięłam babonowi niezły numer: podprowadziłam jej laleczki, dyskretnie zamieniłam włosy i paznokcie w laleczkach na jej własne kłaki, po za tym oblałam karty Tarota wodą święconą z Lourdes żeby straciły moc itd. Żona mojego eks nie zauważyla podmiany laleczek, zaczęła w nie wbijać te swoje kościane szpileczki, a tu taki zonk! sama dostała raka i musiała się poddać eutanazji w Holandii :P :P :P Szkoda tylko, że zamiast pójść do piekła, molestuje teraz cholera moje dzieciaczki nieszczęsne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siren jak cos co nie zyje i nie jest namacalne moze poruszac dywanem czy przestawiac meble i inne przedmioty !!! ano tak, że jeśli jest dostatecznie silną energią to jest w stanie to zrobić.Wiatr też nie jest namacalny ale gdy jest mocny może nawet zerwać dach. siren jezeli duchy sa to dlaczego przychodza w nocy a nie w dzien? Duchy nie straszą tylko w nocy! Choć najczęściej zauważane są porą nocną a to dlatego, że nie są tak rozproszoe przez światło i dźwięki jak za dnia.Zwłaszcza gdy nawiedzenie jest tylko szczątkowym odbiciem energii-nocą wydaje się intensywniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowi sie ze duchy wiedza i mysla ale wszystko co sie mysli i wie to dzieje sie w mozgu a jak ktos umiera to i caly mozg umiera.jak ktos kto umarl moze do coilery cos wiedziec i myslec.przeciez jego mozgownica nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowi sie ze duchy wiedza i mysla ale wszystko co sie mysli i wie to dzieje sie w mozgu a jak ktos umiera to i caly mozg umiera.jak ktos kto umarl moze do coilery cos wiedziec i myslec.przeciez jego mozgownica nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksjkshdsd
autorko where aru you?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfsd
Żona mojego eks mnie napastuje ty to na powanie? Horror, oby tyko krzywdy nie zrobila twoim dzieciakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona mojego eks...hahaha dobre prowo :D:D:D ale sie usmiałam...i musiala sie poddac eutanazji w Holandi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siren ktoś Ci bzdur naopowiadał. Owszem, są zjawy świadome, które mogą wiedzieć co się wokół nich dzieje jednak jest to bardzo rzadkie zjawisko i nie do końca umiem wyjaśnić jakim sposobem zachowały świadomość po śmierci. Zwykle duchy nie myslą, są tylko odbiciami tego co było, zrozum to wreszcie! Nawet słowa, które wypowiadają to powtórzenia tego co mówiły za życia lub w momencie śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona mojego eks mnie napastuje udane prowo :) ciekawe co tam u autorki, może niepotrzebnie doradziłam nagranie duchów, teraz pewnie siedzi gdzieś i się panicznie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymjest tenwątek bo nie wie
chodzi Wam o ducha cafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×