Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość Shakes
mi sie wydaje, ze autorka i tak nie czyta tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Jak się wgl pojawi. Poza tym my rozważamy różne opcje, w tym książke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ten niepokorny
Witajcie czytam od rana wszystko co napisane zostało i muszę wrzucić swoje 3 grosze. Ja wierzę autorce bo sam w Gliwicach w starej kamienicy doświadczyłem czegoś podobnego a mianowicie : mieszkałem wraz z żoną i małym synkiem w tym mieszkaniu około 3 miesięcy , kamienica stara wiecie schody drewniane to będzie bardzo istotne. Sąsiedzi bardzo spokojni starsi jedynie na parterze mieszkało małżeństwo z nastolatkami. już przechodzę do sedna po 3 miesiącach małżonka usłyszała jak ktoś dokładnie o 21,30 wchodzi po schodach ale wchodzi bardzo powoli co by sugerowało że jest to osoba bardzo stara. Mnie wtedy nie było w domu. Trwał to kilka dni a co najciekawsze słychać było jak ktoś zatrzymuje się pod drzwiami i szeleści reklamówką. Powiedziała mi o tym jak wróciłem do domku. Sam to słyszałem , w tym momencie otwieram drzwi a tu nikogo nie ma , zbiegłem piętro niżej bo wiecie jest to noc i może cisza niesie odgłosy okazało się że klatka jest pusta. Na drugi dzień przyszedł znajomy i rozmawialiśmy na klatce i masza rozmowa przedłużyła się do 21,45. Specjalnie zostałem pod drzwiami aby zobaczyć czy odgłosy się pojawią. Pojawiły się Na drugi dzień rozmawiałem z sąsiadem. I wiecie co się okazało? Powiedział mi że jego Św. pamięci brat alkoholik o tej godzinie przychodził do niego po kasę. Właśnie on wchodził tak powoli po schodach i szeleścił reklamówką. Powiedział że da na msze za jego duszę. I od tego momentu nastąpiła cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acytella
hej a moze to samobojstwo kobiety w Katwoicach która wyskcozyla z okna jest z tym powiązane? moze to autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
i nastała cisza No to się temat rozbuduje. Duch a nazistowski kot to dwie różne rzeczy. A nie myśleliście że może napiszą o tym w fakcie? Ja już widze te okładki "Wyprowadziłam się bo Niemiec mi walił karabinem po nocy" albo "Piramida myszy zgasza moje światło po północy każdej nocy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
czyli autorka dziś nie odzywała się na forum?? szukałam jej wpisów z dzis ale nie znalazłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
acytella O ile miała kota i niemieckie korzenie. Albo wyskoczyła bo ją ten Niemiec nękał. Chociaż możem też powiedzieć że ta historia jest powiązana z tą 70-letnią babką co zatłukła siekierą swojego kochanka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ten niepokorny
A co do Księży to powiem tylko tyle ,że małżonka rozmawiała z jednym z nich i powiedział jej w oczy ,że On się tego boi. Moim zdaniem ten Duch potrzebuje pomocy i dlatego tak się zachowuje. A co do demonów to polecam wszystkim film pt Rytuał. I już na marginesie ciekawe jest to że jak rozmawiałem na ten temat z różnymi ludźmi to okazuje się , że większa część moich rozmówców miała styczność z nazwę to Ciałami Astralnymi. A j............. już na koniec pod Częstochową w małej wiosce mieszka bardzo dobry egzorcysta , którego znam bardzo dobrze i to co On opowiada to włos się jeży na głowie. Pozdrawiam i trzymam kciuki za autorkę topiku jak i przyszłych najemców tego mieszkanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
klk Dzisiaj nie. Ostatni raz wczoraj koło 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
pewnie jej smutno z powodu podszywa wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
witaj Kinguisia :) cały dzien w pracy myslałam co nowegop na topicu :) wracam do 20 a tu 15 stron więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawe historie z duchami poprosze o streszczenie topiku od momentu jak słychać niemca na taśmie i niektórzy twierdzą że mówi :" jestem tu " czy coś nowego sie wydarzyło ? streszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
To ja ten niepokorny Na śląsku to się jednak dziwne rzeczy się dzieją. Drogi ten egzorcysta w razie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Ale nic w tych 15-nastu stronach nie ma. Jakieś bzdety, wiem bo na bierząco byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
szkoda, bo może doszlibyśmy czy to coś poważnego co by było w 3 nagraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronthika nic nowego się nie wydarzyło autorka się od wczoraj nie odzywa ja się o nią boję inni myślą ze to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
No aż taka wrażliwa to chyba nie jest. Wiadomo, troche się pożartowało ale, to chyba lepiej przynajmniej nikt się nie boi tak jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
myślicie że sie pojawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrr
autorka miala isc do jakichs dziadkow z naprzeciwka, ciekawe czy poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Wczoraj też jej długo nie było. Pewnie próbuje się od tego oderwać. A jeśli to prowo to się turla po podłodze. Jeszcze mogła się przestarszyć jakiegoś gościa który straszył że ją demony dopadną wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
germancat zakładając że to nie prowokacja to ona się bardzo boi, możliwe że podjęła decyzję o opuszczeniu domu, poza tym wiecie ma swoje życie może coś się wydarzyło nie każdy ma czas zawsze siedzieć na kafe, bardzo chcę pomóc bo się o nią martwię przez te kilka stron ja polubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrr
a czy ktos przesluchal cale nagranie? od poczatku do konca, bez przewijania? ja sobie slucham, moze cos jeszcze przeoczylismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ten niepokorny
germancat to nie tylko na śląsku czy wiesz co się dzieje na południowo wschodniej granicy Polski ??? Tam to dopiero się wyprawia. Czy drogi mmmhhh to zależy od danej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Ja myśle że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby u mnie na dyktafonie nagrały sie głosy podczas gdy spałam w pokoju obok to bym sie chyba posrała z nerwów i trzeba by było mnie zawieźć do psychiatryka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem że jeszcze nigdy na kafe nie spotkałam takiego tematu jest taki jakiś inny od wszystkich to nie może być prowokacja :( i do puki autorka nie ujawni żadnej prowokacji ja będę do niego podchodziła śmiertelnie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×