Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość To ja ten niepokorny
germancat okolice Zamościa ludzie są bardzo religijni ale......... bardzo ale to bardzo zawistni i zazdrośni ( jeśli kogoś obraziłem przepraszam) Byłem tam kilkakrotnie i powiem że czarna magia jest tam nagminna , rzucanie czarów na sąsiadów jest codziennością. I powiem tak są one bardzo skuteczne. Sam to przeżyłem na własnej skórze. Wiem brzmi to jak bajka lub wymysł , ale naprawdę tak jest. Co ciekawe to właśnie w tamtych stronach jest mnóstwo " owczarzy" i innych przedstawicieli , jest tam bardzo dużo osób wróżących i co najciekawsze to co mówią sprawdza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Na 67 i 68 podałam linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
Kingusia to pozostaje nam czekać na autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam do 22 i idę spać jutro też mam na rano do pracy i muszę się wyspać a zanim zrobię wieczorną toaletkę, zjem kolację to już będzie późno :)ale na pewno nie przestanę myśleć o tym topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
a ja zrobiłam szybko kolację i zasiadłam do topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do germancat
kupic ci okulary? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duch z domu autorki
Witam ponownie, chciałem tylko poinformować, że autorka tematu ma się dobrze w swojej starej, poniemieckiej kamienicy :classic_cool: auf Wiedersehen :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Bardzo śmiesznie drogi duchu. Opowiec chociaż co z tym kotem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duch z domu autorki
Kot ma się dobrze, właśnie dochodzi na rożnie przed domem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
och Kingusia takie tematy wciągają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Nie wiem może rzeczywiście ślepne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do germancat
no chyba :P wystarczy porownac slowo "pomysłu" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minerva McGonagall
To ja ten niepokorny - mam pytanie do Ciebie. Wierzę w to co mówisz, od jakiegoś czasu mam same problemy, ja i moja rodzina. Powiedz mi proszę, czy można jakoś się chronić przed urokami, zaklęciami lub je w jakiś sposób odczynić. Osobiście mam już dość kłopotów, a końca nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Kur..nie zwracałam uwagi na pomysłu tylko na help :D Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
A jest ktoś z wczorajszej ekipy oprócz Kingi i klk? Np. Jarecky, muffii albo kafeArtystka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ten niepokorny
Minerva McGonagall Witaj taj jak można je rzucać na ludzi tak samo można je zdejmować. Są na to sposoby. wiesz może to śmieszne ale ja się tego troszeczkę boję wiesz jest to niebezpieczne . W dzisiejszych czasach ludzie nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę mogą wyrządzić mówiąc coś złego pod adresem innej osoby. Pocieszające jest to że zawsze to wraca do osoby która rzuca klątwę nio chyba ,że sama potrafi sie przed tym zabezpieczyć. Jak coś to zapraszam na mexx_71@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Trochę czytania mam widzę. Pogrzebałam trochę, ale w sumie żadnych nowości. Byłam u tej babci na przeciwko, oni tam podobno mieszkają całe życie, ale też mi nic konkretnego nie powiedziała tylko coś w stylu "dziecko tam tyle ludzi mieszkało". Ona mówi, że Niemcy też ale jeszcze przed ich przybyciem. Zostawiłam dyktafon, koło 19.00. Do właściciela nie dzwoniłam. Ogólnie to jestem zrezygnowana totalnie, aż tak mi na tym mieszkaniu nie zależy żeby się tak denerwować. W pracy spieprzyłam pare rzeczy bo non stop tylko głowa zajęta. Wiem że większość z was mi nie wierzy, no trudno, nie mam serio już nastroju żeby się bronić, więc info piszę bo kilka osób jednak mnie wsparło i jakby nie było należy się wyjaśnienie. Nie wiem jestem na 95% przekonana do wyprowadzki. Trochę poczytałam o tych duchach i myślę sobie że może dam na mszę albo najlepiej kilka mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droja ja tu nic nie robilam oprocz ilustrowania kota ducha i srania w gacie ze strachu po uslyszeniu tego niemca. Tak wiem jestem nieźle pierdolnięta ale nie spałam całą noc. Pokazywałam dzis w pracy bliskim znajomkom to nagrania to jedna dziewczyna twierdzi ze to poczatek jakiejs piosenki rammsteinu gdzie "ja jestem nocą" sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Hahahah :D Akurat nam pasuje do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
witaj brak pomysłu na nick help, to znaczy że podłożyłaś dyktafon i jutro wrzucisz nagranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×