Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość bardzo jestem ciekawa
ja bym chętnie została tylko jestem z Poznania więc trochę daleko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
Ja bym serio została i nie sądzę, żebym się zesrała ze strachu jakby się coś pojawiło. Byłby przynajmniej dowód i wtedy można się zastanowić co z tym zrobić. Choćby nawet dla dobra przyszłych lokatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a wy znowu że żolnierz :p. mówię wam że to nie żołnierz tylko np aptekarz czy krawiec, taki normalny dziadek z kotem, i z laską. no gdzie wy widzieli hitlerowca z kotem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
A czemu nie Hitler miał psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
Tak i tak źle - jakby więcej osób z Poznania było no można by zrzutę na paliwo zrobić i jazda do Katowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wyslecie mi zdj waszych twarzy? to by smieszniej bylo i poznalibysmy sie , piwspisywalabym nicki przy postaciach i bysmy mieli pamiatke, co myslicie o tym pomysle? podalabym wam maila :D ale jak wolicie zostac anonimowi to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puzel-Wuzel, napisałabym coś ale mi jeszcze ABW czy inne coś na chatę zrobi nalot. Widziałam kota hitlerowca ;] To może hitlerowiec z kotem też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
szkoda ze tak wczesnie podlozylas dyktafon, o 19:( pewnie nic sie nie nagra, on buszuje dopiero po polnocy, a tasma sie skonczy przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię wam że to nie żołnierz tylko np aptekarz czy krawiec, taki normalny dziadek z kotem, i z laską. no gdzie wy widzieli hitlerowca z kotem hahahahahahahahahhaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby u mnie w mieszkaniu nagrywały sie głosy ducha niemieckiego to mówię, posrałabym sie , serio , ląduje w psychiatryku i nie wchodzę do tego mieszkania na dodatek chyba bym sie zrzygała z powodu stresu a autorka se normalnie gaworzy , tralala ,pisze na topiku i jeszcze będzie nagrywać kolejne odcinki :D ale cyrk no wyobraźcie siebie w takich okolicznościach :D zostawiacie dyktafon i wam sie coś takiego nagrywa , wczujcie sie taki spokój jest NIEREALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magic_Jevel Puzel-Wuzel, napisałabym coś ale mi jeszcze ABW czy inne coś na chatę zrobi nalot. Widziałam kota hitlerowca ;] To może hitlerowiec z kotem też jest No dawaj,pisz smialo:D Pogonimy ABW szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
przerób zdęcia osób które maja je w stopkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, rozumiem :- ) po prostu jestem ciekawakto tam jest po 2 str. Fajni jesteście, fajny ten temat, schizy lapiemy ale trzymamy sie kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
Od kilku lat planuję wyciągnąć swojego lubego na urlop z serii: "duchy polskie". WIecie, nawiedzone zamki etc :) Ale on jest sceptycznie nastawiony do takich tematów. Ja natomiast nie. "Liznęłam" trochę ezoteryki i swoje wiem. A tu nawiedzone mieszkanie tak blisko noo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×