Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Heh ja oglądalam, nigdy się nie balam horrorów czy sama czy z kimś. Moje kumpele sikaly ze strachu a ja mialam polewkę ze wszystkiego co dzialo się w filmie :) a potem jak mialy schizy że coś slyszą itd to mnie chcialy wysylać, żebym sprawdzala :D ostatnio oglądalam I spit on your grave, nie taki horror jakiś o duchac, historia w tym filmie moglaby sie każdemu przytrafić ale jest bardzo brutalny. W sumie aktorka świetnie w nim zagrala taką trudną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, na poczatku tematu byłam na bierząco, w tym czasie nawet zdazylam obejrzec ten film co ktos polecał "Egzorcyzmy Anneliese Michelle", zdazrylam obejrzec to co zilustrowała Artystka. Czytam ten temat codziennie, wkrecilam sie tak, ze wczoraj wieczorem cala sie trzesłam jak szlam po sok do lodówki :P skonczylam czytac dzisiaj z rana, bylam juz na 48 stronie (mysle sobie o juz blisko do konca- do 56 strony) a teraz juz ponad 80!!...masakra. Szybciej piszecie niz ja czytam ;) Ale tak mnie wciagnąl ten temat ze zabieram sie dalej do czytania. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.ja tez czytam na bieżąco. Słuchalam tylko pierwsze nagranie o reszty się boję. Do kibla jak mam isc to pale wszystkie swiatła, bo chyba zeszłabym na zawał. Nie wime czy wierzę czy nie, ale ja jak bym miała stworzyc prowo to ciągnęłabym to moze do 20 str... Nie chciałoby mi sie kombinowac z tymi nagraniami... Chcemy zdjęcia! Buziaki dla Was!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżon pit
UWAGA, INFORMACJA SPRZED OSTATNIEJ CHWILI!!! WLASNIE WIDZIANO AUTORKE TEMATU JAK ODSLUCHUJE DYKTAFON I... http://patrz.pl?1180882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy nowego artyste kafeterii . SPALAM DZIS CAŁĄ NOC. Jestem z siebie dumna Milego dnia : - ) bede zagladac w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
ktoś na 60 str topicu proponuje wpisać to co mówi niemiec w wujka google... ok zrobiłam to, to co ja zrozumiałam to : Ich bin der Staat okazało się że taki zwrot istnieje i znaczy "Jestem narodem" jakkolwiek głupio to brzmi oto co wujek google pokazał: z niemieckiej strony www, zwróccie uwagę że w tekscie jest napisane - Der Staat bin ich!" co według mnie oznacza "Państwo to ja" Ludwig XIV. - "Ich bin der Staat" Er ist der mchtigste Mann seiner Welt und der Inbegriff des absolutistischen Monarchen: Ludwig XIV. (1638-1715). Mit fnf Jahren sitzt er auf dem Thron seines Vaters, 62 Jahre spter wird ihm sein Urenkel folgen. Sein Berater ist der kluge Kardinal Mazarin. 1665 ruft der "Sonnenknig" sein berhmtestes Wort in eine Versammlung der franzsischen Stnde: "L'tat c'est moi - Der Staat bin ich!" Ludwig grndet Akademien, sichert die Grenzen, legt seine Hand auf fremde Kontinente, errichtet Handelsgesellschaften und Manufakturen. In seinem Glanz gewinnen die grten Genies der Zeit eigenen Ruhm: Colbert ordnet die Finanzen, Louvois drillt die beste Armee Europas, Vauban baut die strksten Festungen, Turenne und Conde erringen die grten Siege, Corneille, Racine und Moliere dichten die schnsten Werke. Mit Fnfzig legt Ludwig die Alltagssprache fr immer ab und gibt auch privat nur noch druckreife Stze von sich. Erst die Fehlentscheidungen des Alters schieben Wolken vor die Sonne: Ludwig verjagt Hugenotten, fhrt endlose Kriege gegen die Nachbarn, und als sich im Spanischen Erbfolgekrieg halb Europa gegen ihn stellt, rettet er sein Land mit Mhe in einen lahmen Frieden. Als Ludwig in Versailles stirbt, an dem seine Architekten 1661-1710 bauten, hinterlt er einen beranstrengten und zerrtteten Staat; auf seinen Sarg prasseln Steine rebellierender Franzosen.ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludwig XIV mieszka u Kasi w kuchni? A autorka chce się wynieść z mieszkania! A tam autentyczny Ludwig XIV!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
nie żaden Ludwik, chodzi o to że ten Niemiec mówi " jestem narodem" a Ty sobie teorie dokładasz zamiast usłyszec te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
dałam słowa z przykładowego artykułu chodzi o ich sens a nie o żadnego Ludwika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śledzę jakiś czas wątku.....czy autorka jak ostatnio wyszła do kościoła to wróciła na forum czy raczej przepadła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
wróciła i podłożyła dyktafon 3 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
dzis po 17 wrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga klk, poluzuj warkoczyki. Nie dorabiam żadnej teorii. To był żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę fotek ,mogła by zrobić i wrzucić ,może by było widać jakieś cienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
nie mam warkoczyków ty poluzuj ze swoim sposobem bycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
na pewno TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
Ja tu próbuję wnieść coś nowego a TY jesteś ironiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klk, nie odniosłem się do Ciebie. Tylko stwierdzenie "mam w kuchni ludwika VIX" w odniesieniu do ducha wydawało mi się zabawne. Tak mówi się zazwyczaj o sprzętach, a nie o przybyszach z zaświatów. I ten niecodzienny kontekst tego zdania jest zabawny. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z Twoimi poszukiwaniami. Podpowiedź: ksobność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
Podpowiedź: ksobność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema 🖐️ a teraz SIADAC I CZYTAC : to nagranie to totalna bzdura , ten topic to czyste prowo. kazdy moze nagrac takie cos, chcecie to tez wam wieczorkiem wrzuce nagranie dychow z mojego dooomuuuu :classic_cool: :D:D:D:D:D:D:D:D:D pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
Ludwika XIV tak się pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×