Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość germancat
Paranormal Acticvity-czaje się i czaje żeby go obejrzeć ale nigdy nie mam szansy. A krzyk rzeczywiście śmieszny, oglądałam wszystkie części i mi się podobał ale na pewno nie był straszny. Ja się do dzisiaj boję Omena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Omena wszystkie części widziałam i wg. mnie- słaby :D Kilka razy się wystraszyłam trochę, ale ogólne wrażenia to zerowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
tylko pierwsza oglądałam. Nic strasznego do momentu jak obudziłam się w nocy , bo niestety szczać mi się zachciało i idę po ciemku cały czas mając w myślach ten film, a tu jebut!!!! coś koło mojego męża, i drzwi jebnęły(ja byłam wtedy w WC) nie wiedziałam czy skakać z okna czy spuścić się w klozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blair witch project ani tym podobne nie zrobily na mnie wrazenia, ja uwielbiam horrory, na ktorych mozna sie posrac ze strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
omen słaby, ale szczerze duchy nie robią na mnie takiego wrażenia jak ludzie mutanty- Wzgórza mają oczy :D masakra! Wszystkie części widziałam i każda dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxderr
Ja oglądałam Paranormal i nigdy więcej...ten film tak mi zrył psychikę, że szok :O Nie znoszę horrorów, które dotykają tematów opętania i demonów...żałuję że dalam się namówić na oglądanie tego, nigdy zaden horror nie chodził za mną tak dlugo i nie zrobił mi takich szkód w umyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feEmka
Nie później już spokojnie ,specjalnie jej nie wypędzaliśmy ponieważ moi rodzice są dość sceptycznie nastawieni do takich spraw-taki zawód wykonują w którym muszą mieć zimną krew ,ja niestety nie mam :( .. po incydencie z krzesłami babcia najwyraźniej odpuściła .. ale mimo że już z rodzicami nie mieszkam od pół roku nadal mam schizy jak mój luby jest w pracy np a ja sama w domu (studiuje) ,często jak usłysze jakiś szmer,szurnięcie,stuknięcie,trzask to od razu mi się takie alarmowe światełko zapala w głowie i momentalnie cała spięta się robie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
No widzisz a na mnie zadziałał. Ale może to dlatego że oglądałam go jak miałam hmmm...6 lat? A w tym roku wyszedł taki horror Insidious, widział ktoś? Ja się cały czas śmiałam a na koniec zasnełam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
jasne , że przeciąg poczułam wiatr w drodze powrotnej z wc, ale od razu wszystko zaświeciłam , zajarałam fajkę i do wyra, tak przyzsałam się do męża, że potem wkurzał się , bo nie mógł obrócić się , aja przy nim jak kleszcz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
w psychiatryku jest fajnie - ja byłam i doslownie poznalam wiele takich psychicznych "duchów" słaniali sie po karytarzach, dziwne dzwięki wydawali, potargane, w pizmach szpitalnych czasem myslalam ze naprawde przy moim lozku jest duch, a to kolezanka miala manie wpatrywania sie jak spie stawala nade mna i sie gapila tymi oczyskami. Ja jedyna bylam tam normalna, ale dali mnie do spychiatryka do ludzi ktorzy mieli niezle jazdy ja mialam tylko nerwice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feEmka
a za mną to "egzorcyzmy emily rose" chodziły dłuuugo . miałam takie jazdy że przez pewien czas co noc o 3 sie budziłam , bo sobie wkręcałam a zegar biologiczny działał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
kaika Nerwice natręctw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D dobre, dobre :D Wzgórza mają oczy też nawet, nawet, pierwsza część była ok :D Co do opętań to oglądałam Egzorcyzmy Emily Rose oraz Egzorcyzmy Dorothy Mills ale ten film mi się nie podobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxderr
Tak "Egzorcyzmy Emily Rose" też zrobił na mnie wrażenie...ale np. "Egzorcysta" już mniej, choć też się bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
nie - nie natręctw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos wspomnial An American Haunting Historia zaczyna się od konfliktu pomiędzy Johnem Bell a Kate Batts. W jego efekcie kobieta rzuca klątwę na rodzinę Bellów. Wkrótce w domu rodziny oraz jego otoczeniu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Niewytłumaczalne, ciche odgłosy, przypominające oddech, jęki, kroki - z czasem zaczynają się nasilać, aby wreszcie przybrać formę brutalnych, fizycznych ataków na ojca rodziny, Johna i jego jedyną córkę, Betsy. Moze byc fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
autorko.. czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzorcysta aż tak nie... :D A oglądał ktoś dokument o Annaliese Michel? To dopiero ponoć straszne jest :D Ja tego nie będę słuchać.. bo to są nagrane egzorcyzmy przez ksiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feEmka
Gdzie jest autorka ? :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
"egzorcyzmy Emily Rose" to film na faktach, więc pewnie dlatego robi wrażenie. Ja akurat na nim płakałam widząc cierpienia tej dziewczyny i jej poświęcenie. Właśnie. Kilkanaście stron wcześniej ktoś wspomniał o tym, że Annelise nie przywoływała demonów, a kilka ją opętało. Racja. Ale to było opętanie ekspiacyjne, za jej zgodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak.. ona miała przyjąć cierpienie innych ludzi? Czy coś takiego, ponoć była bardzo wierząca i się jej Maryja ukazała... coś takiego bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feEmka
Ja oglądałam o Annelise , straszne ale nie przeraziło mnie aż tak jak film "Egzorcyzmy Emily ... " :) a te kasety nagraniowe to i na YT można spokojnie znaleźć . ten głos ... matko córko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Ja sobie ten dokument włączyłam i przewinęłam i ten demon mi się do słuchawki wydarł jak się przestraszyłam. Wyłączyłam to ale później mnie wzięło i znowu sobie puściłam. Nie wiem nie przestraszyło mnie to, miejscami troche nudnawe jak ten ksiądz nawijał ale fakt że to było naprawde jest troche przerażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
Ona119 Ja wspominałam. Całkiem, całkiem film. Na mnie kilka lat temu zrobił wrażenie. Tak i tak źle Oglądałam ten dokument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by ktos chcial, mam na kompie ten dokument, byl chyba na TVP1 czy TVP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
A widzieliście film "Ich bin daa" ten to mnie powalił z nóg. Historia rozgrywa się w niejakich Katowicach w starej opuszczonej kamienicy, która przeżyła krew ludzi z drugiej wojny światowej. Kilkadziesiąt lat później kamienicę przerobiono na ekskluzywny apartamentowiec. w jednym z mieszkań zamieszkała młoda kobieta. Pewnej nocy zaczęło dziać się coś dziwnego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Spokojnie zaraz powinna się pojawić. Wczoraj też już wszyscy panikowali a przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
Kropka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×