Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Takie czasy. Teraz moda na koleżanki, różne kontakty. Niejedni przez np. Facebook się rozstali. Ludzie się dzisiaj nie szanują.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pouciekali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie magielek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzdem:) Dopiero wróciłam z pracy,ze zmęczenia nie wiem jak sie nazywam :) od 6 rano do 19 ile to godzin nauczyciel dziennie pracuje?:) Jak to mówią?:) 3-4?:) No to żywy dowód-że to nie prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uważam to za cud,iz udało nam sie odnaleźć po takim czasie:) Ciężko widzę nam się zgrać czasowo,ale to okres przedświąteczny i zapewne tak to już na razie będzie.Każdy biegusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam :) Myślę jednak,iż tylko i wyłącznie brak czasu.Bo kązdy z nas możę ,a nie musi pisać.Jesli piszemy,nawet czasem w biegu-to znak,że chcemy tu ze soba poprzebywać :) Ja wziełam dziś dzień wolny,bo od początku roku szkolnego nie miałam nawet jednego wolnego dnia.Padam ze zmęczenia,muszę dojść do siebie.I zabrać się za normalne życie ;) Wolny dzień i sto pomysłów.Nie robic kompletnie nic,chociaż raz;) Taki reset :) Skakać po meblach,myć,sprzątać itd. Piec ciacho :) Pobiegac po sklepach i w końcu coś fajnego sobie kupić :) Burza mózgów.Na razie nic nie wybrałam i tak sobie trwam w stanie spokoju i ciszy :) p.s. Odnośnie tej zdrady o której pisze autorka na tym innym topiku,powiem szczerze,że sama nie wiem jak to jest.Bo chyba nie jest możliwe życie z kimś,skoro będziemy wiecznie mu nie wierzyć.....A jak zaufamy na 100%,to może się okazać iż jesteśmy naiwni.No i bądź tu mądry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×