Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

jak narazie ja też nie kupowałam dużo ubranek tych w rozmiarze 56 mam tylko kilka a reszta 62-68 lepiej na początku podwinąc troszke rękawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie juz imiona wybrane dla swoich malenstw ? Dzisiaj na 16 mam kontrolna wizyte u lekarza i pierwsze Ktg ! 3majcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cale 10 dni przedemna .....Pierwsze dziecko urodzilam tydzien przed terminem mam nadzieje ze teraz tez tak sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta my już wybraliśmy imie z meżem:) będzie Kacperek:):) a ty jjmiam już wybralaś imię dla swojego maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wybralismy ...choc mielismy wielki problem ...bo bedzie drugi chlopak ...chcielismy Kacper tak jak nasz pierwszy synek ma na drugie ale tutaj kacper (mieszkam w Niemczech)pisze sie Caspar no i rodzinka wPOlsce miala by problem ...i wybralismy Oliver :-) A gdy by byla dziewczynka byla by Nadia (Nadin )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie mąż się uparł ze jak następna będzie dziewczynka to będzie Lena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarkad
ja mam termin na 25 wrzesien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 22 wrzesnia, a z imieniem maly problem. musi byc proste po polsku i angielsku, zeby maz umial wypowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, długo już u Was nie pisałam. czy zdarzają się Wam bolesne skurcze? bo mi od paru dni takie pojedyncze. a dziś to było już ich kilka. a oprócz tego takie bezbolesne twardnienia brzucha. martwi mnie to, bo przy pierwszej ciąży. miałam te twardnienia brzucha i lekarz mówił mi że mam się bardzo oszczędzać bo mogę szybciej urodzić. wizytę u swojego lekarza mam w środę. a nie chcę jechać do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, ja mam czasami skurcze, ale sa naprawde bardzo slabe. Jesli Twoje nadal nie slabna biegiem do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardnienia mam, ale lekarz mówił, że brzuch sie przygotowuje i kilka razy na dzień mogę mieć... ja też mam bóle coraz mocniejsze i też nie wiem co oznaczają... bóle podbrzusza... czasem rzadko bo rzadko ale jednak.... lepiej z lekarzem wszystko konsultować, ja potem jak nasłucham się i naczytam to mnie lekarz op** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
tez mam uczucie ze brzuch na chwile twardnieje i puszcza. w pon de do ginekologa. tyle ze to nie jest bardzo bolesne. moze bardziej nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też sie czasami brzuch robi twardy ale lekarz powiedzał ze to normalne i nie mam sie czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Co do trwadnienia brzucha ...to s atzw skurcze braxtona czy jakos tak ...wydaje mi sie ze wszystko jest w porzadku ,ale najlepiej skonultowac to z lekarzem . My po wczorajszej wizycie Ok ....Ktg super tak jak powinno byc ,z malenstwem wszystko ok ,rozwija sie dobrze i ma 1260g i 26 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja ostatnio byłam 2 tygodnie temu u lekarza i dzidzia ważyła 1400g a termin mam na 2 września:)dziś idę znowu do lekarza(bo miał urlop i tak mi zrobił wizyty) i jestem ciekawa ile dzidzia znowu przybrała:)a rusza się non stop i coraz częściej z dzień a Wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paulina . Oj tak sa dnie ze czasami mysle ze wyskoczy z brzucha ,ale czasami sa dni ze jest po prostu Aniolkiem i sobie grzecznie spi w dzien a w nocy buszuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisujcie sie do listy : Paulina2409---- 2 wrzesien miki90----- 14 wrzesien randomLady---22 wrzesien jimjam----24 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! moje maleństwo zrobiło mi dzisiaj pobódke o 5 rano tak szalało że nie dało się spać:) aż się boje co to będzie jak się urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Paulina2409---- 2 wrzesień miki90----- 14 wrzesień randomLady---22 wrzesień jimjam----24 wrzesień iza_19_02---16 wrzesień dziś jest troszkę lepiej. wizytę mam 13 lipca u mojego gina i wtedy będę wiedzieć ile waży malutka. czasami zastanawiam się czy ona w ogóle śpi. kopie non stop dzień i noc. jakaś wiercipięta mi się trafiła. ale kocham tego małego bąbla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z mężem już byłam na wakacjach:)wprawdzie pod koniec maja ale to było zależne od jego pracy:)zrobiliśmy sobie tydzień wolnego na Korfu w Grecji:)było świetnie!:)trzeba korzystać póki bobaska jeszcze nie ma z nami bo potem to już całkiem inaczej jak dzidzia się urodzi:)ja już nie mogę się doczekać:)właśnie za nie długo wybieram się do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym fajnie słyszeć która z Was ma tam termin na 24 września bo ja właśnie jak widać po nicku jestem z 24 września:)a swojego bobaska też nie długo przed swoimi urodzinkami urodzę:)supcio:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 24 wrzesnia ,ale mam cicha nadzieje ze urodze szybciej . Oj zazdroszcze ci wakacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety wakacje spędzam w domu nie mamy jak wyjechać bo mąż tylko ma wekendy wraca teraz ma taki sajgon w pracy ze nie ma mowe zeby dostał urlop a pozatym ja wole żęby teraz wolnego nie brał tyko dopiero jak sie urodzi maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki nie martw sie my tez teraz nigdzie nie jedziemy ....owszem bylismy 2 razy w Polsce w tym roku ,mielismy zamair jechac w lipcu za tydzien ..ale niestety za duzo kilometrow jak dla mnie ...maz niedawno zaczal nowa prace i tez z urlopem ciezko ...wiec urlop bierze gdy urodzi sie drugie malenstwo tydzien przed terminem ...a gdy naprawde bedzie cieplo chcemy sie wybrac na weekend nad morze do Holandi 250 km od nas no i ze mamy malego brzdaca chcemy z nim jechac do Safariipark i inne atrakcje zwieedzic w okolicy Bardzo bym chciala pojechac do Tropikalnej wyspy w Berlinie ale tez jak dla mnie za daleko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×