Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

sheisnot 7września też nigdzie nie wyjeżdżam, narzeczony weźmie urlop jak ja będę rodziła+ na początek (2 tyg.) mi ostatnio ciężko się oddycha, więc i tak bym nigdzie nie chciała jeździć. i ta pieprzona dieta ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheisnot to co ty masz za dietę? mi też sie jakoś ostatnio cięzko oddycha i jeszcze ten kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie miałam żadnych problemów jak byliśmy na wczasach czułam się superowo choć była zmiana klimatu,jedzenia,lot samolotem był też bombastyczny itp.mój mąż to gorzej przeszedł ode mnie:):):) teraz też mi nic nie ma cały czas czuję się ok,my wybraliśmy się na wczasy wcześniej bo wiem że jak urodzę to męża na weekendy akurat nie będzie ale w tygodniu za to będzie więc raczej radę sobie dam:)a poza tym nad głową mieszka teściowa a jest naprawdę w porządku kobietka więc liczyć na nią mogę zawsze jak z reszta już od paru lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kręgosłup też daję w kość ale tylko wtedy jak dłużej posiedzę,wolę iśc gdzieś na spacer niż siedzieć na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja jak chodze to też jest ok właśnie gorzej jak długo siedze albo żebra mnie bolą a was też bolą żebra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak siedzę prosto to mnie żebra nie bolą chyba że jestem w pozycji zgiętej to predzej bolą albo dzidzia po nich kopie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_na_obcasach
Witam,tak jak wczesniej pisałam ( na pierwszej stronie:)) termin od OM na 12.09 czyli w 2-gą rocznice slubu:)) moj synus po dzisiejszej wizycie u ginki wazy 1392 g:)) od poczatku przytyłam 3 kg....:)) jestem po jednej ciazy obumarłej i ta ciaza była/jest ogromnym stresem:))) ale mysle ze juz wszystko bedzie dobrze:) wyprawka prawie skompletowana:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
slyszalyscie o tym elu Dianatal? gdzie go mozna kupic? czy bedziecie z niego korzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina2409---- 2 wrzesień miki90----- 14 wrzesień randomLady---22 wrzesień jimjam----24 wrzesień iza_19_02---16 wrzesień xxxDOTKAxxx---29 wrzesień A ja mam takie pytanie. Ile ubranek i w jakich rozmiarach kupujecie? WIem, że jest pełno gotowych listt i ja też sobie taką sporządziłam ale np jak mam 6 par śpiochów to np 3 w rozm. 56 a 3 w rozm 62? Bo wiadomo, że dzidzia szybko rośnie a w większych zawsze można rękawki podwinąć itd. Ja zaczęłam kupować ale mam stresa, żeby nie było ani za mało ani za dużo :p I jeszcze co do butelek i smoczków. Na jakie firmy się decydujecie? Bo wybór jest olbrzymi a ja nie mam pojęcia co będzie najlepsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie słyszałam na temat elu Dianatal ale oglądałam właśnie na necie pierwsze słyszę o czymś takim. Ile to jest płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat ubranek mam dużo bo po siotrzeńcu,chrześniaku (takie bezpłuciowe) a podobno będę miała córeczkę więc jeszcze mam ubranka po siostrzenicy nie wspomnę o tych ubrankach co sama sobie kupiłam bo nie mogłam się oprzeć:)więc trochę tego mam:):)a butelki mam z LOVI takich używała moja siostra i takie mi poleciła z tego co wiem to jest dobra i znana firma buteleczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo, tez nie wiem ile kupic, żeby nie było za dużo, ale też żeby starczyło.... omfggggggg, NIE WIEM!! nic w sumie nie wiem... dieta jest jak masz cukrzycę ciążową. ale może i dobrze, że jest, nauczę się jeść zdrowiej. byleby z młodym było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszym dziecku uzywalam Avent i drugie butelki tez beda tej samej firmy :-) Ja mialam wszystkiego po 7 z kazdego rozmiaru ....teraz nic nie kupuje ..,,bo mam po starszym synku ....wiadomo kupie narazie tylko na wyjscie ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxDOTKAxxx super pomysl z tabelka, pozwolisz, ze troche rozbuduje? Dopisujcie sie dziewczyny oraz plec maluszka :) Nick___________Termin Porodu____Plec xxxDOTKAxxx___29 wrzesien_______? Paulina2409_____ 2 wrzesien_______? jimjam_________24 wrzesien_______? miki90_________14 wrzesien_______? iza 19_02_______16 wrzesien______? randomLady_____22 wrzesien______dziewczynka Mamusie: Nick________Data urodzin_____Imie____Waga i Wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randomLady - to nie mój pomysł z tabelką :P ja się tam tylko dopisałam :) a i będę miała Synka :) Te dziewczyny które mają ubranka od kogoś lub po starszych dzieciach nie mają problemu... Ale dalej interesuje mnie ile kupują te, które nie mają kompletnie nic! Po 7 z każdego rozmiaru to nie za dużo? :/ Czy chodzi o to, że w tych 7 są i body i śpioszki i pajace itd... Czy wszystkiego po 7 sztuk? I z butelkami też dalej nie wiem:p Jest raz na Lovi i raz na Avent :p a ile właściwie butelek trzeba mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i myślę, że takie ułożenie datami porodu też będzie fajniejsze :) Będziemy widziały, która po kolei ma się "rozpakować" :p Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____ 2 wrzesien_______? miki90__________14 wrzesien_______? iza 19_02_______16 wrzesien_______? randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam__________24 wrzesien_______? xxxDOTKAxxx____29 wrzesien_______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysol
witam wszystkie Mamusie:-) pozwólcie, że dołączę... mam termin na 5września, będzie dziewczynka, z czego bardzo się cieszę, bo mam już 8letniego synka do tej pory przytyłam 8kg, ale boli mnie okrutnie kręgosłup i stopy Nie wiem, jak u Was z wynikami morfologii? Mnie ubyło trochę czerwonych krwinek, mam 3,3mln. Łykam taki preparat z żelazem, może się poprawi... Czy jest jakaś wrześniowa Mama z Łodzi może?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysol
też się dopiszę:-) Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____ 2 wrzesien_______? babysol_________5 września________dziewczynka miki90__________14 wrzesien_______? iza 19_02_______16 wrzesien_______? randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam__________24 wrzesien_______? xxxDOTKAxxx____29 wrzesien_______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____ 2 wrzesien_______? babysol_________5 września________dziewczynka miki90__________14 wrzesien_______? iza 19_02_______16 wrzesien_______? randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam__________24 wrzesien_______chlopiec xxxDOTKAxxx____29 wrzesien_______chłopiec Ja mialam wszystkiego po 7 ,duzo pozniej dostalam ,wiec w niektorych rzeczach syn byl tylko raz ,ale wszystkie mial ubrane . Witam nowe mamuski ,my juz po sniadanku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do butelek ,to na sam poczatek potrzebujesz 2 ...jedna do herbatki i jedna do mleka /w razie czego ... J akupuje caly komplet bo lepiej sie opala po 2 butelki mneijsze i 2 butelki wieksze do tego dostajemy smoczek i szczotke do mycia butelek z Aventu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jedna uwaga do pomaranczek ....zarezerwujcie sobie nick ,bedzie lepiej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadeade
Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____2 wrzesien_______? babysol_________5 września_______dziewczynka miki90_________14 wrzesien______? mamade________15 września_______? iza 19_02_______16 wrzesien_______? randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam_________24 wrzesien______chlopiec xxxDOTKAxxx____29 wrzesien______chłopiec Witajcie, my też już po śniadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____2 wrzesien_______? babysol_________5 września_______dziewczynka miki90_________14 wrzesien______chłopiec mamade________15 września_______? iza 19_02_______16 wrzesien_______? randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam_________24 wrzesien______chlopiec xxxDOTKAxxx____29 wrzesien______chłopiec witam mamusie:) ja ubranka mam i chyba nie będę już nic dokupować ale za to wiekszość wyprawki czeka jeszcze na mnie w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz kupilismy wozek i kolyske ! Ubranka mam po starszym bracie musze dokupic butelki ,kocyk,wiekszosc rzeczy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest w Polsce ,przy pierwszym dziecku witamine podawalismy jak wrocilismy ze szpitala ,mielismy odczekac kilka dni ....i podawac czyli ok tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u nas ta witaminka jest w tabletce ktora sie rozpuszcza w ustach niemowlaka,lub mozna ja dac na lyzeczke i dac kilka kropli herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy ,napewno wszystko ci powiedza ,przy wypisie ze szpitala albo jak przyjdzie do ciebie polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×