Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja tez nie chce wywolania porodu... Mam nadzieje, ze po porodzie tez w miare szybko dojde do swojej dawnej wagi, niektore moje znajome kilka miesiecy po porodzie wygladaja jeszcze grubiej niz w czasie ciazy.. Zrobie jednak wszystko, zeby sie nie "zapuscic". Ja cos czuje, ze Daga bedziesz jednak pierwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tez bym nie chciala sie zapuscic wiec pok co mam szczere checi zeby po porodzie jednak troche cwiczyc- chociaz brzuch zeby nie miec takiego oblesnego flaka zwisajacego ;p balam sie ze w ciazy bardzo sie roztyje bo znam dziewczyne co przed ciaza juz byla otyla ale jak szla do porodu to juz w ogole tragedia bo wazyla prawie 150 kg! w ciazy przytyla ponad 40... na szczescie ja mieszcze sie w normie, w ciuchy swoje tez sie mieszcze (poza tym ze bluzki sa krotkie...) wiec jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dopiero zauwazylam ten temat, mam termin na 7 wrzesnia, chcialam sie zapytac czy juz ktoras z was stracila czop sluzowy? Mi sie to przydazylo dzisiaj, do tego dochodza nieregularne skurcze, nie wiem co mam myslec...czy to juz? To moja druga ciaza, ale w pierwszej bylo zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 28 września niby ale... raczej będzie wcześniej. mam już skurcze lekkie rozwarcie ;/ ogólnie masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z maja corka milalam skurcze i zaraz pojechalam do szpitala a teraz jest zupelnie inaczej, bylam wczoraj w szpitalu to mnie zawrocili do domu i powiedzieli ze jeszcze to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja cala noc mialam bole jak podczas okresu, nie moglam normalnie spac, moj pan chcial mnie do kliniki zabrac, nie umialam rozroznic skurczy - takie silne bole ,az w krzyzu czulam, na chwile obecna przeszlo wszystko, to chyba skurcze przepowiadajace byly brzucholek twardy dzis za trzy i pol godzinki mam randke u dermatologa, akurat w klinice gdzie mam rodzic, to sie przejde na oddzial i zapytam ale zas przed 14sta mam isc na KTG, zobaczymy czy to dzis, marze o tym chociaz sie boje strasznie:s stopy nadal okropnie spuchniete, palce u dloni tez, juz mi sie zdarzalo miec czesto stopy opuchniete, ale nie az do tego stopnia, szok, dobrze ze mam jedne buty-klapki, ktore moge regulowac w pasku trzymajcie sie dzielnie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babelkowa ja mam rozwarcie od 10tygodni!! :D i NIC też mam na 7mego termin :) jak_k od tego ile się przytyło nic nie zależy, znam kilka kobiet co po 30kg 25kg przytyły a są szczupłe jak modelki, a jedna 30kg przytyła i już w 38 nie wchodzi.... więc NIE MA REGUŁY trzeba sie modlić i trochę poćwiczyć jak się da... trochę spacerek trochę cośtam.... ja na szczęście nie mam trudności do gubienia wagi i moja mama po 3 dzieciach szczuplejsza ode mnie :P ale zobaczymy ciąża to nie normalne przytycie... SONIA OBY!! kochana jesteś że mnie tak...łechtasz słowami :D zobaczymy co mi w pon powiedzą ile mam rozwarcia już... też nie chcę wywoływania...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja Wam powiem dziewczyny że mi to wszystko jedno. byle już to dziecko przestało wyczyniać takie cuda w moim brzuchu. i zostawiło w spokoju moją wątrobę :P a tak w ogóle to słyszałam że teraz jak kobieta przyjeżdża z bólami do porodu to i tak standardowo dostaje kroplówkę z oksytocyną.ale nie wiem cz taki jest standard we wszystkich szpitalach. ja modlę się tylko o to żeby nie przenosić maluszka Daga razem miałyśmy rodzić nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mnie tak brzcuh wczoraj bolal ze myslalam ze to juz. ale ja wiem gdzie byla przyczyna. najadlam się sliwek. i potem ból minął... zmienilam mój szpitak na Szpital Binifatów. wczoraj otwarli oddzial polozzniczy po remoncie, na stronie rodzic po ludzku ma same dobre opiniue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe wrzesnioweczki :D ja mam 7 rodzenstwa i moja mama dpoiero po piatym dziecku zachomikowala sobie pare kilo bo wczesniej wygladala jak patyk prawie ;p oj jak ja bym chciala zeby cos sie ruszylo a tu NIC. zadnych skurczy, czopu, rozwarcia nic! moje dziecko ob samego poczatku mnie nie slucha ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj znow pojechalam z rana do szpitala ze skurczami, ktore nagle zanikly, myslalam ze to juz bo byly bardzo mocne....ale sie pomylilam :(( myslalam ze juz urodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białakartka ja też czekam na drugie maleństwo. też mam mnóstwo obaw , rozmawiałam na temat porodu ze znajomą położna i podobno istnieje coś takiego jak poród fałszywy. najlepszym sposobem aby sprawdzić czy to te skurcze to wejść do wanny z ciepłą wodą ( nie gorącą) i poleżeć w niej ok 30-45 minut/ ok 4 skurczy ( dolewając wody żeby cały czas była ciepła) . jeśli minął znaczy się poród fałszywy jeśli nie znaczy że wybiła godzina zero :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka mam nadzieje ze jak ja dostane skurczów to bede umiala odroznic ale skad niby mam miec taka wiedze przy pierwszym dziecku? bo juz widze jak moj jezdzi ze mna w te i z powrotem bo falszywy alarm. chyba by go cos trafilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ważne żebyśmy nie były wtedy same w domu. bo wiadomo że ciepła kąpiel może przyspieszyć poród ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem w nocy sama w domu, a zawsze dostaje skurczy wlasnie wtedy, maz pracuje na nocki wiec tylko zostaje mi do niego dzwonic jak cos sie bedzie dzialo. Skurcze przy 2 dziecku wydaja mi sie bardziej bolesne niz przy 1. Pamietam ze jak pojechalam w 39 tygodniu z moja corka do szpitala to podlaczyli mi kroplowke i wywolywali porod.....gdyby nie to prawdopodobnie bym sie meczyla tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem co czujesz! też już bym chciała tulić swoją córeczkę. ja mam to szczęście że mieszkam w domku dwurodzinnym i za ścianą mam mamę. nie wiem jak bym sobie inaczej dała radę :( starszy synek ma 5 lat a mąż wiecznie w delegacji... i nawet jak zacznę rodzić i po niego zadzwonię to będzie jechał minimum 6 godzin. :( a ile Twoje starsze dzieciątko ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewczynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczynka babysol___________?________?____________5_______dziewczynka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel bmarcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewczynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam i przypominam. dziewczyny dopisujcie się bo zaraz zaczniemy się rozpakowywać :P nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewczynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczynka babysol___________?________?____________5_______dziewczynka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel bmarcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewczy nka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec jak_k wpisałam Cię nad sobą bo masz termin na 15 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewczynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczynka babysol___________?________?____________5_______dziewczynka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel bmarcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewczynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja skonczy 6 lat w grudniu, ja niestety mamy nie mam kolo siebie, mieszka za daleko wiec nie mam co liczyc na jej pomoc. Maz na szczescie w kazdej chwili moze wyjsc z pracy i przyjechac. Cala noc sie nie wyspalam, to juz 2 noc z rzedu....musze sie przespac chyba za dnia, wtedy mnie skurcze nie mecza....W szpitalu powieziano mi ze najlepiej jak bym wrocila ze skurczami co 3, 4 minuty, wtedy to juz powinno byc to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki iza, mnie po prostu nie chcialo sie juz chronologicznie wpisywac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy, czytam wasz watek od 2 tygodni i wkoncu zdecydowałam sie napisac:) Ja mam termin na jutro (3.09.2011) aczkolwiek czuje ze nic sie nie dziej. Z tego co czytałam czesto macie skurcze przepowiadajace a ja nic:( Ale mam do was pytanie czy wasze maleństwa przestały juz mocno kopac ale za to strasznie sie wierca? Mam wrazenie jakby moja mała nie miała juz miejsca na rozprostowanie nozek tylko sie przewraca z boku na bok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy, czytam wasz watek od 2 tygodni i wkoncu zdecydowałam sie napisac:) Ja mam termin na jutro (3.09.2011) aczkolwiek czuje ze nic sie nie dziej. Z tego co czytałam czesto macie skurcze przepowiadajace a ja nic:( Ale mam do was pytanie czy wasze maleństwa przestały juz mocno kopac ale za to strasznie sie wierca? Mam wrazenie jakby moja mała nie miała juz miejsca na rozprostowanie nozek tylko sie przewraca z boku na bok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ross moja mala jeszcze sie rusza i odwraca ale juz mniej niz wczesniej, prawdopodobnie dostaniesz skurcze wlasciwe i urodzisz, tez bym tak chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam skurczy przepowiadających... iza, ciepła woda moze przyspieszyć, ale jak już też trzeba uważać, bo można zjechać, mama mi mówiła, żebym w obecności tomka co najwyżej posiedziała w ciepłej. no miałyśmy razem rodzić, ale chyba puszczę cię przodem, bo masz objawy...:P a brzuch siedzi i jak był tak jest wysoko, co za beznadzieja... nic, cisza...a do środy coraz bliżej....BOŻE!! ;/ ps. przestałam się starać, jak za bardzo komuś zależy to jest z tego starania lipa, więc wyluzujcie troszkę jeśli dacie radę :) albo urodźcie!! O TO LEPSZA RADA!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialakartka Oby tak było:) Chodz na dzień dzisiejszy chciała bym juz miec malutka na rekach:) Tymbardziej ze pierwsza ciaze straciłam takze strach zawsze jakis zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zbliża się mój termin jeszcze 2 dni oprócz nieregularnych skurczy nic sie nie dzieje mała czasem jest bardzo spokojna albo strasznie się rozpycha.. mam nadzieje że jeszcze w tym tyg urodze mój we wtorek wyjeżdża na kilka dni boję się ze akurat wtedy się zacznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo miało by juz 4 latka no coz takie zycie. Najwazniejsze jest to ze nasze maleństwa niedługo zaczna wychodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×