Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

nudzi mi się....jednak jak tomek pojechał "pomieszkać do rodziców" na czas choroby to mi go brakuje. jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzis od rana w pracy ale za to odwiedzila mnie siostra wiec jakos ten dzien zlecial ale generalnie po porostu umieram juz od tego czekania! WSZYSTKO juz mam gotowe, juz tylko malego brakuje a ten leniwiec wcale nie chce wychodzic :/ mmm alez mi dzis smakuje ketchup :D z tych nudow tylko siedze i co chwile zagladam do lodowki albo innych zakamarkow w poszukiwaniu czegos "dobrego". masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ja chciałam rolmopsy kupić w biedronce, ale niestety zobaczyłam etykietkę "zawiera substancję słodzącą".... o ketchupie to ja pewnie pomarzyć mogę... czytam książke i gram... SONIA GDZIE TWOJE PRZECZUCIE CO DO MOJEGO RODZENIA?!? bo się obrażę!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, w ketchupie tez na pewno jest cala masa cukru albo innych slodzikow ale i tak mogllabym jesc go lyzkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dużo rzeczy mogłabym jeść gdyby nie cukrzyca ciążowa i...SIĘ NIE CHWALĘ!! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie dzięki temu jem tyle że dziecko rośnie a ja rosnę tylko brzuchowo i cyckowo...:) tyle dobrego po cukrzycy ciążowej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooo i znowu forum kwitnie, kiedy ja spie :P Daga jeszcze troche :D Ja sie nie zdziwie jak w najblizszych dniach nagle zamilkniesz na forum co moze oznaczac tylko jedno :D Jestem PRZESZCZESLIWA znalezlismy dom! 3 pokoje, 2 lazienki, duza kuchnia ahhhh wkoncu :D Mozemy sie wyprowadzac kiedy bedziemy gotowi! Chyba sie dzis upije z radosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randomLady nie spij bo Ci dziecko podrzucą :D no to gratuluje domku :) tez marze o wlasnym kacie bo poki co mieszkamy z matka mojego Andrzeja i juz po prostu... wymiekam dziewczyny z ta kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he moja siostra tez ma 2 toalety bo jak sama sie smieje jedna z nich to gabinet jej meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapewne tej nocy znow nie zasne...te skurcze mnie dobijaja, sa tak bardzo bolesne jak porodowe, przychodza i odchoza, potem nagle znikaja na pare godzin i znow sie pojawiaja...ja chyba zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pol dnia w klinice, dwa razy KTG, 3 cm rozwarcia, pomimo bolu brzucha i krzyza puscila mnie do domu, niby moge chodzic zeby przyspieszyc akcje, ale jak tu sie poruszac jak bola wiezadla, spojenie lonowe i rwa kulszowa obustronna :/ padam ze zmeczenia milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kibelki - jeden na pietrze, drugi na parterze :D Jeden tron dla krolowej drugi dla mojego meza :) Za 2 tygodnie sie wynosimy od tesciow :D muahahaha :classic_cool: Dziewczyny, ja wiem, ze ciezko juz Wam sie robi (mi zreszta tez) ale pamietajcie, ze to wszystko dla naszych malenstw i juz nie bawem beda z nami :) Wiec nie narzekamy tylko sie kulamy :D Milej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia, daj ponarzekać, nie bądź sknera ;P ;) no pięterko....powodzi się !! :) no niestety chodzenie przyspiesza akcję porodową...ale że cię puścili... chyba baaardzo rzadko masz te skurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia86
hej dziewczyny moge do was dolaczyc? mam termin na 10 wrzesnia a tu zero objawow zadnych boli ani skurczy przepowiadajacych..... tak juz bym chciala miec to za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, jak każda....;> ja mam termin na 7mego i jedynym objawem jest mój cukier z dziś rano ;> ale to nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj myslalam ze rodze. bol potworny rozrywalo mi plecy i brzuch . raz ztylu raz zprzodu. nawet kapiel nie pomogla, okropnie bolalo . co chwile takie skurcze. doslownie co 15 sekund. co one mogly oznaczac. przeszlo mi jak sie polozylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wspołczuje Wam tych skurczy. Ja mam termin na dziś ale nic sie nie dzieje, nic nie boli :( Moja mała jest juz tak ciezka ze w nocy nie mam siły przewrocic sie na 2 bok no ale jeszcze tydzień :) Jak nic sie nie bedzie działo mąz wiezie mnie do szpitala. A czy jest tu ktoś kto ma zamiar rodzic we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od kilku dni męczy okropny ból w pachwinach najgorzej jest w nocy:( dzisiaj zaczął odchodzić czop delikatnie boli mnie brzuch termin mam na jutro więc mam nadzieje że niedługo urodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ross zerknij do tabelki bo nie pamietam czy jest tu ktos z wroclawia lub okolic :) alez sie zjezylam no. jakas malpa najwyrazniej sie pode mnie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w pachwinach rwie od tygodnia a zwlaszcza jak chodze za to w nocy najgorzej jest przewrocic sie z boku na bok bo tak mnie w kroku boli ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... jakas cisza w eterze. czyzby sie "posypalo"...??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jeszcze trzymam ale juz ledwo ledwo. mala sie tak wypina ze szok. brzuch ciagle twardy i czuje kłucie w od srodka. leze i ciagle leze. byleby wytrzymac jeszcze z tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
hej dziewczyny:) ja dalej chora:( ale już powoli mi przechodzi odzyskałam swój głos już w pełni he i moge normalnie mówić he, ale mam kaszel taki duszący strasznie i on okropnie mnie meczy:/... co do skurczy to ja też ostatnio zauważyłam ze mam nie wiem czy nie za wcześnie to bo termin mam na 22 dopiero. bole też mam okropnie mnie pachwiny bolą i czasem ciężko chodzić i przewrócic sie z boku na bok ale jeszcze zależy jak kiedy czasem jest wszystko ok i nic mnie nie boli a jak juz zacznie to wszystko naraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będę oryginalna i NIE BĘDĘ MARUDZIŁA- dziś cukry tak dobre, że szok i w ogóle czuję sie dobrze, bo z mamą spędziłam dzień ;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie bede narzekala o! Za to opowiem Wam co mi sie dzisiaj przytrafilo :) Jedna z moich dobrych kumpelek ma dzis urodziny, tak wiec poszlam do niej na troche do pubu. Sporo nas tam bylo. Tak wiec w pewnej chwili oczywiscie musialam isc do lazienki, kumpela obok akurat tez wstawala i jakos niefortunnie stracila moja wode, ktora cala wylala sie na mnie i kumpele. Na to druga (juz lekko podpita) zaczela krzyczec na caly glos "o Boze! Wody jej odeszly! Ona rodzi!" haha nie musze nawet chyba opisywac reakcji wszystkich ludzi w barze - wszystkie oczy na mnie haha :D Wyszlam jednak dosyc szybko, jakos za dobrze nie czuje sie przebywajac w takich miejscach, pomimo, ze nie mozna palic w srodku. Tak wiec wychodzac, moje towarzystwo obiecalo mi, ze nie beda sie dobrze bawic dzisiejszej nocy :D hehe ahh 18 dni zostalo, zaczynam odliczanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o randomLady, no cóz jestesmy nastawione mysle na takie uwagi. WIem ze napwno nie było to przyjeme. tez chcialam sie wybrac kiedys na basena le przeciez jakbym sie tam pokazala w stroju kapielowym to pomysleli by ze rodze, a wobód brzucha rosnie w zkadym dniem a ja stoje na wadze. dzis jade zobaczyc ten szpital w którym chce rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :) ale mialam ciezka noc... nie, jeszcze niestety nie mialam skurczy ani nic chociaz snilo mi sie to i po przebudzeniu bylam troche rozczarowana ze w realu nic. moj maz jest totalnie zakatarzony wiec nie dosc ze nie moge spac z powodu brzuszka to jeszcze srednio co 3 min slyszalam jego smarkanie i po prostu myslalam ze jajko zaraz zniose. na poczatku przyszlo mi do glowy (tak wiem, jestem wredna i okropna...) dobrze mu tak, smieje sie ze mnie to teraz niech sam zobaczy jak to jest nie moc spac. ale potem zrobilo mi sie go strasznie zal.... :( zwlaszcza jak wkurzony wstal o 4 i wlaczyl sobie film bo i tak nie spal a tylko sie meczyl w tym lozku. i tu znow wychodzi jaka ze mnie malpa bo choc mu wspolczuje to jednak ucieszylam sie ze bede miec cale lozko dla siebie co w ostatnim czasie jest zbawieniem bo z nim po prostu mi ciasno... ja ogladalam "swoja" porodowke i nie czuje sie przez to lepiej przygotowana na to co mnie czeka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×