Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

ross gratuluje :) dadze pogratuluje jak sama sie pojawi i pochwali :) zazdroszcze ze masz juz dzieciatko na zewnatrz. bardzo bym chciala juz wziac w ramiona mojego maluszka ale jemu poki co sie nie spieszy :( na dzis mam termina tu cisza jak makiem zasial... zadnych skurczy, zadnego rozwarcia, wod, wydzieliny po prostu NIC. w sobote mam znow przyjsc na kontrole wiec skoro tak mi gin powiedzial tzn ze do soboty na pewno nie urodze bo jak mnie badal to byl zdziwiony ze na dzis mam termin. ech... wrocilismy z moim z dlugiego spaceru, potem troche polatam ze scierka, odkurzaczem i wieczorem wypadaloby sie poseksic choc troche bo nie chce juz dluzej nosic tego brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki jakas cisza zapanowala. pojechalyscie wszystkie na porodowki? ;p tak mnie mecze ten katar ze szlag mnie trafia po prostu. w nocy nie moge spac przez brzuch i zatkany nos ale przynajmniej w dzien sobie troche pokimalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
hej dziewczynki:) gratuluje tym które już urodziły też bym tak chciała he:) nie odzywałam się przez te pare dni bo miałam dziś pogrzeb:( mój dziadek zmarł a był dla mnie bardzo bliski bo od śmierci mojej mamy mieszkaliśmy z rodzeństwem u dziadków więc wiecie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ross przyjmij moje gratulacje:) a ja bylam u nieszczęsnego dentysty i myslalam ze tam urodzę,. godzinę lezenia na plecach bo tak byl fotel ustawiony.mala mnie tak kopala ze asystentka sie bala ze im urodze. ale naszczescie 1 wizyta a mną. a to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka wspolczuje :( ja w zeszlym roku pozegnalam swojego dziadka a byl na prawde kochany... dex jak Ty wytrzymalas godz na plecach?? ja po paru mniutach mam dosc bo sie dusze. nienawidze dentystow ale coz, czasem trzeba. ja sie wyrobilam z kilkoma wizytami zanim brzusio zaczal przeszkadzac. dopiero po porodzie mam przyjsc na przeglad. a dentystke mam cudowna, kobieta aniol wiec moze sie do nich przekonam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darunia..czop sluzowy po angielsku takze w jezyku "formalnym" trunnion a slangowo to tak jak ktos juz napisal mucus plug...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, wspolczuje Ci szczerze :( Moj dziadek zmarl w 2007 roku, tak strasznie to wtedy przezylam... Dziadek w sumie wychowywal mnie i brata kiedy rodzice pracowali, zloty facet... Eh dziewczyny, ja juz padam... nie moge spac, zeszlej nocy spalam moze jakies 30 minut :O Jestem totalnie wykonczona a sen i tak nie przychodzi. Juz niewiem co mam robic eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ale sie fatalnie czuje od wczoraj. bolal mnie krzyż, brzuch twardnial i trzęsło mnie z zimna, dzis wcale nie jest lepiej. moze mnie cos zbiera.... u dentysty bylo ciezko. bo moglam tylko sobie nogi przewracac. myslalam ze oszaleje, ale nie dalo sie inaczej bo to leczenie mikroskopowe bo mam zgorzel w zębie. ale denstysta powiedzial ze jak bedzie ok (tzn jak nie bedzie bolal) to dopiero po porodzie mam isc. dziewczyny czy wy tez macie białe uplawy>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka przykro mi z powodu śmierci Twojego dziadka :( jakoś humor mi dopisuje, na dziś mam termin a nic się nie zapowiada na wielki dzień. trudno najważniejsze że w ciągu 2 tyg już na pewno będę miała moją córkę. Kacper też się przeterminował :P jak to powiedział mój mąż: za dobrze naszym dzieciom w Twoim brzuchu 👄 ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia86
czesc dziewczyny chce tylko powiedziec ze urodzilam slicznego synka 14. 09 2011 o 21:15 waga 4340g i 53 cm dlugi. o 9 rano milam pierwszy skurcz a po 12 godzinkach malenstwo juz bylo ze mna. zadnych wczesniejszych objawow nie mialam zblizajacego sie porodu. maly wynagradza wszystki bol jaki znioslam jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia gratulacje! :) w koncu masz swojego maluszka :) ja tez dzia spac nie mogla, walam sie tylko z boku na bok i nic. maz slodko spi a ja rozmyslam bo sen jak moj syn- nie zamierza sie pojawic... bylam dzis na uczelni i spotkalam kilka kolezanek. wszystkie patzryly na mnie jak na ufo ze dzien po terminie a ja sobie laze jakby nidy nic. jedna nawet malo nie dostala zawalu ze jeszcze w szpitalu nie leze. nie widze powodu zeby juz sie tam klasc "profilaktycznie" ale ludzie jak to ludzie- lubia panikowac ;p dex owszem, ja mam biale uplawy i jak czytam to jest to raczej normalne. mam nadzieje ze w najblizszych dniach urodze bo juz nie moge... no i te ciagle pytania typu jeszcze nie urodzilas??? wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak_k doskonale Cię rozumiem kurczę przecież my nie mamy większego wpływu na to kiedy dzidziuś ze chce się urodzić. ja przenosiłam Kacpra i pewnie a raczej na pewno przenoszę Dominikę. popadam w coraz większą złość czy irytacje jak słyszę pytania: a Ty jeszcze chodzisz????? wszystkim wydaje się to śmieszne tylko ja mam ochotę się rozpłakać :o ciekawe czy Daga dziś zajrzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje na obecnych już mam :) Widzę że temat czopu rozkręcił się, no właśnie u mnie od wczoraj zaczyna odchodzić, ale jak tak czytam to na poród mogę jeszcze poczekać-wczoraj termin minął a u mnie nic, tyle że podbrzusze i krzyż bardziej pobolewa przy siedzeniu. Doczekać się nie mogę tak jak i większość z Was. Torbę do szpitala przepakowauję codziennie-tak dla zabicia czasu, w łóżeczku pościel przekładam, rozkładam albo składam, w ciuszkach i w akcesoriach dla maleństwa też grzebię-nie wiem czego tam szukam. No już normalnie głupieję... oszaleję-pomocy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza a tak z ciekawosci ile ma Twoj synek? no ja jak nie urodze do przyszlego czwartku to zafunduje sobie rycyne- nie wytrzymam ani dnia dłuzej chyba.... mamade ja juz przestalam ukladac- po jakims setnym razie w ciagu tygodnia. normalnie chyba wylacze tel bo juz mam dosc tych ciaglych przesluchan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruniap7
Gratulacje dla kolejnej mamusi :) ja bylam dzis u poloznej i oczywiscie jak to tutaj wiem tylko ze serduszko bije i ze mala podobno jest ulozona dobrze. czego polozna pewna nie byla i przyszla druga by mnie pomacac po brzuchu i powiedziala ze mala jest dobrze ułozona i jest duzo. kolejna wizyta za tydzien czyli dokladnie w dniu planowanego porodu. ale poki co na porod sie niezanosi. a szkoda bo mialam nadzieje ze moze uda sie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synuś ma 5 lat i on też codziennie pyta kiedy wreszcie będzie jego siostra. zaczynam myśleć czy nie zapłacić lekarzowi za przyspieszenie. edzia86 gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak można??? ja nie chce jakos bardzo ingerowac w nature ale jak sie bardzo bedzie sie moj leniuszek ociagal to sprobuje go pogonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy można. ale ja nie chce po raz kolejny przechodzić przez to przez co przechodziłam z Kacprem.przez kilka godzin po porodzie oddychał za niego respirator :O bo lekarze za długo zwlekali z podjęciem decyzji a wywołaniu porodu. wywoływany miałam dwukrotnie i gdyby nie położna to małego pewnie by dziś nie było. możecie mnie potępiać ale boję się powtórki... sama już nie wiem co myśleć... tak bardzo się boję że coś się stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darunia, moja rada - powiedz, ze masz wiecej fluidu i martwisz sie czy to nie cieknace wody plodowe. Ja tak zrobilam i dzieki temu sprawdzili moje rozwarcie :) Iza, tez chcialabym wlasnie taka roznice wiekowa miedzy dziecmi - 4-5 lat :) Czy Twoj synus chodzi do przedszkola? Napewno ten porod bedziesz miala lzejszy! Wyobrazam sobie jedynie co musialas czuc przy pierwszym :( Gratuluje kolejnym rozpakowanym :) Ja jutro sie wyprowadzam i mam zamiar pomoc mezowi z przenoszeniem rzeczy, moze mala sie ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wam tez leci dosc sporo wodnistego sluzu? Lekarz sprawdzil mnie w srode i nie stwierdzil, ze to wody plodowe, ale dzis znowu ze mnie cieknie i juz sama niewiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny was tez tak bola piersi? bo mi sie powoli mleczarnia robi- sa ciezkie, pelne i obolale. ze nie wspomne jak swedza mnie brodawki! :( drazni mnie kazdy najmniejszy dotyk. nawet jak sie w nocy przewracam na bok i przypadkiem potre piersia o material to malo mnie szlag nie trafi :( ja bym chciala roznice kolo 2 lat miedzy dzieciaczkami ale jak bedzie to sie zobaczy bo moze po pierwszym odechce mi sie kolejnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
random ja u siebie nie zaobserwowalam nic wodnistego. jedynie bialy sluz jak nieraz w ciagu cyklu tyle ze ciut wiecej go jest niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh juz sama niewiem... nie jest go az tak duzo ale jest bardzo wodnisty... jesli chodzi o piersi to mam tak samo. Zrobily sie wielkie i takie nabrzmiale. Siara leci mi juz od kilku dobrych tygodni wiec cos czuje, ze bede miala mleka jak krowa na pastwisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RandomLAdy Ja urodzilam bez znieczulenia, zreszta ten epi... jakos tak :) to mozna chyba do 5cm rozwarcia podac, a ja mialam 9cm jak mnie zbadali po przyjezdzie do szpitala, ale jesli masz taka mozliwosc to pewnie, czemu nie:) Zazdroszcze ze mieszkasz w Kanadzie, bylam tam tylko 2 tygodnie ale pokochalam ten kraj, tylko daleko od PL, wielka wyprawa jak chcesz odwiedzic rodzinke:) Pozdrawiam, 3mam kciuki za kolejne rozpakowujace sie mamusie, gratulacje obecnym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia, Epidruol podaja do 6cm rozwarcia i boje sie, ze moge nie zdarzyc, bo do szpitala mam 40 minut drogi autem :P W jakiej czesci Kanady bylas? Jesli ktos mieszka na wschodnim wybrzezu to w sumie nie jest tak zle jesli chodzi o podroz do Polski. Gorzej, jesli jest sie bardziej na zachodzie - tak jak ja :O Bilety sa strasznie drogie, a podroz bardzo dluga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RandomLady Noo 40 minut to kawalek, mnie odsylali do domu 2 razy, ale mialam tylko 10 minut samochodem, ale i tak nie chcialam jechac tylko czekac ten ostatni raz ale maz z mama mnie namowili, cale szczescie, bo inaczej bym chyba w domu urodzila. Bylam w samym centrum Toronto, troszke zwiedzalam ale nie duzo, bylismy jakies 3h drogi od T w lasach i jeziorach (piekne) no i Niagara a tak to glownie Toronto i ta wyspa na jeziorze, ktora widac z brzegu i jest z niej piekny widok na cale miasto:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zauważyłam, że pocieka ze mnie coś innego jak śluz, to jest wodniste, przezroczyste i ma charakterystyczny ostry zapach. czy to wody? Kurcze nie wiem. Nie było tego dużo, ale spodnie mokre. Teraz nic nie leci. Brzuch tylko ciśnie w dole, słabe skurcze kilku minutowe. No i zaczęłam trząść portkami, zobaczymy czy prześpię te noc w domu czy może będę śmigać po porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×