Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

dziewczyny, lekka zmiana tematu- te które mają dzieci- jakich pieluszek używałyście, jakie się sprawdziły a które nie?? kupiłam huggiesy i czytałam potem niepochlebne opinie na ich temat, ale spróbuję, nie wyrzucę przecież... moze jakieś sugestie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiam pampers:) moja bratowa też używa pampers ale mówiła ze ostatnio kupiła huugiesy i są dobre tak samo jak pampers:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Co do pieluszkow uzywalam Pampers http://3.bp.blogspot.com/_VCOockL5jUE/SwRnWu4iMCI/AAAAAAAAAfw/pBWyo1iBmIE/s200/pampers_newbaby1.jpg na zmiane z pieluszkami z Schleckera albo Rosmanna ....malutkie dzieciatko zaraz po urodzeniu zuzywa duzo bardzo duzo pieluch mozna powiedziec ze kilka na 1 godzine ...wiec na zmiane uzywalismy na noc tylko pampers a w dzien roznie ....ale bylam zadowolona z pampersa i z tych tanszych tez .... Obecnie do starszego uzywam pieluszkow z firmy Real i tez sa dobre ...ale na poczatku bede uzywala do drugiego dziecko firmy Pampers i te tansze Jak pieluszke zmienia sie czesto nie ma mozliwosci zlapania zadnego zapalenia pupy czy czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko które butelki sa lepsze lovi czy avento bo szukam informacji w necie i z tego co wyczytałam to te z avento zawierają bisfenol. wie ktoraś z was coś wiecej na ten temat bo ja już nie wiem którą firme wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____2 wrzesien_______? babysol_________5 września_______dziewczynka miki90_________14 wrzesien______? mamade________15 września_______? iza 19_02_______16 wrzesień_______dziewczynka randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam_________24 wrzesien______chlopiec xxxDOTKAxxx____29 wrzesien______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubranek trochę już mam, na początek wystarczy. muszę tylko kupić czapeczki, skarpetki i coś na wyjście ze szpitala. łóżeczko mamy, wózek i fotelik do kupienia. butelkę jedną dostałam z Avent'u małą na szkole rodzenia, jedną dużą dokupię ale to pewnie też później bo zamierzam karmić piersią przynajmniej przez 5-6 miesięcy. a potem jak wrócę do pracy to mm ( zacznę już tak miesiąc przed powrotem do pracy, żeby malutką przyzwyczaić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____2 wrzesien_______? babysol_________5 września_______dziewczynka miki90_________14 wrzesien______chłopiec mamade________15 września_______? iza 19_02_______16 wrzesień_______dziewczynka randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam_________24 wrzesien______chlopiec xxxDOTKAxxx____29 wrzesien______chłopiec poprawiam bo źle skopiowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheisnot z tego jak wcześniej czytałam opinie o tej firmie dużo osób ja sobie chwali a inni nie wiec to zależy od doświadczenia rodziców i gustu dziecka. No i była tam wzmianka o tym ze te butelki zawierają BPA ale z tego co widze teraz na allegro to można kupić butelki avent bez bisfenolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może rzeczywiście kupię pampersy na noc.... jak są lepsze i bardziej chłonnne to rzeczywiście, może rzadziej będzie ryczał ;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze to mamy remis a juz myślalam ze wiecej chłopaków będzie:) ja to sie chyba zdecyduję na lovi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bisfenol....hmmmm.... ja już tych z aventu nie wyrzucę, naczytałam się ostatnio że butelki od butelkowanej wody (która notabene jest często zwykłą "kranówą") też mają cośtam... trochę wariuję ale nie da się wszystkiego sprawdzić i zweryfikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem jakich pieluch będę używać. jak Kacperek mój synek był malutki to paczka pampersów jambo packa kosztowała 29 zł czyli bardzo mało. i właśnie pampersów używaliśmy, potem na zmianę z biedronkową dadą też są super chłonne. teraz jeszcze nie wiem. ale niedługo wybiorę się żeby kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki, i tak sprawdziłam oczywiście z czego zrobione te moje zakupione butelki PRZEZ CIEBIE!! ;P mój ginekolog by mnie zjeb***...;) jeny, jak kopie po obiedzie....;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miało być ,,nie dajmy się zwariować,, ale jak się gada przez telefon i pisze na kafe to takie głupoty wychodzą:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak ,jezeli rzeczywiscie butelki byly by grozne dla dziecka napewno dawno zostalo by wycofane z rynku a nadal je produkuja !!! Teraz duzo sie slyszy na temat jakis nie porozumiem w sprawie zabawek ,jedzenia ,mleka itp -....Tak jak jedna z was pisze nie dajmy sie zwariowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że miało być dajmy.... to miał być żarcik....ale kto tu rozumie zagubioną ciocię dagę....;PPP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzi mi się, to się dopiszę... Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____2 wrzesien_______? babysol_________5 września_______dziewczynka sheisnot________7 września________CHŁOP miki90_________14 wrzesien______chłopiec mamade________15 września_______? iza 19_02_______16 wrzesień_______dziewczynka randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam_________24 wrzesien______chlopiec xxxDOTKAxxx____29 wrzesien______chłopiec ps. ustawiłam "po kolei", terminami ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
a o mnie ktos zapomnial 25 wrzesien córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaję płeć dzieciątka:) Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____2 wrzesien_______dziewczynka babysol_________5 września_______dziewczynka sheisnot________7 września________CHŁOP miki90_________14 wrzesien______chłopiec mamade________15 września_______? iza 19_02_______16 wrzesień_______dziewczynka randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam_________24 wrzesien______chlopiec xxxDOTKAxxx____29 wrzesien______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Termin Porodu____Plec Paulina2409_____2 wrzesien_______dziewczynka babysol_________5 września_______dziewczynka sheisnot________7 września________CHŁOP miki90_________14 wrzesien______chłopiec mamade________15 września_______? iza 19_02_______16 wrzesień_______dziewczynka randomLady_____22 wrzesien_______dziewczynka jimjam_________24 wrzesien______chlopiec dertalexiarka____25wrzesien_______dziewczynka xxxDOTKAxxx____29 wrzesien______chłopiec dertalexiarka dopisalam Cie, kurde, ale zes nick wymyslila :p Macie zamiar karmic piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh i pytanie za 100 punktow - ile przytylyscie do teraz? Ja mam w sumie 4,5 kg wiecej niz przed ciaza, ale na szcezscie wszystko na szczescie poszlo w cyc i brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z powodu diety "stanęłam" a w sumie schudłam 1kg i 111kg do przodu. Chudnięcie przestraszyło diabetolog i mogę jeść więcej NA NOC- YUPIII!!! :) ja planuję karmić piersią- zobaczymy co z tego wyjdzie- OBY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
tak ja chce karmic:) ide dzis do lekarza bo cos mnie kluje czasem w brzuszku,a stawia Wam się macica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×