Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Maariczke........1 cykl.................12.03.2012 Nesia..............1 cykl................04.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Maariczke........1 cykl................12.03.2012 - ciąża bliźniacza Nesia..............1 cykl................04.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Maariczke........1 cykl................12.03.2012 - ciąża bliźniacza Nesia..............1 cykl................04.03.2012 Klinka31...........1 cykl................17.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolek, wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki!!! U mnie mdłości pojawiają się razem z głodem - jedyny sposób to nie dopuścić do odczuwania głodu - jakoś w tej chwili to działa. Dzisiaj jadę zobaczyć 2-miesięcznego synka kuzynki... Jeszcze nie wiem, czy się pochwalę... W związku z moim przełożonym wyjazdem, wizytę u lekarza musiałam przesunąć na 2 sierpnia - jak wytrzymam do tego czasu, nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie własnie znalazłam ten temat i chce do was dołączyc. Termin mam na 07.03.2012. To jest moja kolejna ciąża po poronieniu ( w marcu tego roku miałam zabieg - ciąża obumarła). Może teraz ten marzec będzie szczęsliwy. Obecnie jestem na zwolnieniu bo niestety juz pare dni musiałam spędzić w szpitalu z powodu krwawienia. Jednak jestem optymistką i wierzę że tym razem się uda. W piatek ide na usg i jak będzie dobrze to wpisze się w tabelkę. Zycze wszystkim zafasolkowanym spokojnych i nudnych 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dopiero dorwałam się do kompa ;) Jak tam dziś samopoczucie? Doszły którejś jakieś objawy. U mnie bez zmian. Nic się szczególnego nie dzieje. Staram się przetrwać do tego USG co mam 29.07. Ciężko jest się nie myśleć i się nie martwić ;( Pojutrze idę do ginka na cytologię i omówienie badań. Mam nadzieję, że znowu da mi skierowanie na bete i będę mogła zobaczyć czy odpowiednio urosła (w piątek mija tydzień jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży). Wczoraj z mężem były przytulaki ;) Takie spontaniczne i całkiem inne niż jak się staraliśmy o dziecko. Było na luzaku ;) Mam nadzieję, że przez całą ciążę będzie tak milusio. Trochę myślę o tym czy nie zaszkodziliśmy dziecku, ale z tego co czytałam to TO nie działa źle na fasolkę. Jak myślicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bylam dzis na usg termin mam na 13.03.2012 widzielismy pecherzyk z dzidziusiem ma 2,6mm a narzeczony widzial tez malenkie bijace serduszko jestesmy przeszczesliwi niestety musze brac antybiotyk bo w weekend zlapalam kleszcza i zrobil mi sie straszny obrzek ale podobno antybiotyk nie powinien zaszkodzic mam taka nadzieje wedlug obrazu na usg jestem w 6tyg od wczoraj doszly mi straszne mdlosci i bol glowy,jestem coraz bardziej senna pozdrawiam i zaraz dopisuje sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Maariczke........1 cykl................12.03.2012 - ciąża bliźniacza Nesia..............1 cykl................04.03.2012 Klinka31...........1 cykl................17.03.2012 Malamianu.........3cykle...............13.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek mam kolejna wizyte zeby sprawdzic jak pomaga antybiotyk i wtedy pewnie zostana zlecone wszystkie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj byłam na badaniach, krwi (grupa krwi, hormony, toksoplazmoza, cytomegalia, przeciwciała), moczu, a także obciążenia glukozą, Wy pewnie to badanie będziecie miały dopiero po 20 tyg. ciąży, ale ja zanim zaszłam w ciąże miałam nietolerancje glukozy, więc prawie na pewno będę miała cukrzyce ciążową. Mam nadzieję, że mój cukier nie będzie wyższy niż zawsze i dieta mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyne. Ja wizytę u lekarza mam dopiero we wtorek, chciałam trchę poczekac zeby już cos zobaczyc na usg, to bedzie poczatek 6 tgyg. Dziś robiłam bete i czekam na wyniki do jutra. Mimo, że wszystkie testy ciązowe potwierdzają, że jest fasolka to strasznie się biję. Nikomu jeszcze nie powiedzielismy z mezem, czekamy, co pokaze usg. Pozdrawima Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Maariczke........1 cykl................12.03.2012 - ciąża bliźniacza Nesia..............1 cykl................04.03.2012 Klinka31...........1 cykl................17.03.2012 Malamianu.........3cykle...............13.03.2012 poprawiłam tabelkę bo wpisałam złą datę. Maariaczke mamy termin na ten sam dzień. Ja wczoraj miałam wizytę, wszystko w porządku. Dostałam skierowanie na badanie krwi, toxoplazmowa, glukoza, przeciwciała na różyczkę, cukier.... Cała masa tego, zdziwiłam się tylko jak zobaczyłam, że też HIV sprawdzają u mnie u ciężarnych. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha g .........5 lat ...................09.03.2012 scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Maariczke........1 cykl................12.03.2012 - ciąża bliźniacza Nesia..............1 cykl................04.03.2012 Klinka31...........1 cykl................17.03.2012 Malamianu.........3cykle...............13.03.2012 dopisałam się ja to się umordowałam żeby ta fasola była ja się czujecie kobitki ja mam suchą strasznie cerę nie mogę sobie z tym dać rade jutro jade po jakieś maseczki czy coś i krem na biust bo mi rośnie jak oszalały nosiłam b a teraz z c się wylewa nie lobie tych piersi nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rodziłam w marcu:-)
gratulacje kobitki zycze wam duużo zdrówka ciąza przeleci jak nic rok temu też uczestniczyłam w forum na marzec 2011 i moja pociecha juz ma 4 mies. skończone:-) powodzenia cieszcie się kazdym dniem i duzo odpoczywajcie bo niejedna nocka przed wami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie, jest pęcherzyk i czekamy teraz na serduszko :) USG mam 19 sierpnia bo lekarz na urlopie, generalnie mam brac duphaston teraz 2x1, mam nadzieję, ze będzie dobrze, narazie poza bólem piersi nic mi nie dolega ale u mnie to dopiero 4,5 tygodnia :) Wiem, ze szczęscie bywa ulotne ale mam nadzieję, ze tym razem potrwa co najmniej do końca marca ;) generalnie lekarz bardzo mi gratulował i w ogóle super, że trafiłam właśnie na niego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla mnie wielki zaszczyt, iż mogę dołączyć do Waszego grona :) O potomka staramy się już ponad rok. @ powinnam mieć 14 lipca, jeszcze nigdy nie miałam opóźnienia. Jakież było moje zdziwienie, gdy na teście zobaczyła dwie kreseczki. To moje pierwsze dwie kreski w życiu. Łącznie zrobiłam 6 testów i wszystkie wyszły poztytywnie :) :P Według kalendarza ciąży jestem w 5 tygodniu. Do gina idę w piątek. Mam nadzieję, iż wszystko będzie w porządku i będę mogła podzielić się z Wami dobrymi i tylko dobrymi nowinami. Tymczasem pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek super, że już widać pęcherzyk. Ile ja bym dała, żeby już coś widzieć. Jutro idę do lekarza na cytologię i omówienie wyników. Może też mi zrobi jakieś USG ;) Bardzo bym chciała wiedzieć czy tam jest wszystko ok. Chyba zniosę jajko do tego USG 29.07... Dziewczyny macie wogóle jakiś śluz? Ja mam jakiś gęsty i białąwy.... Dodatkowych objawów nadal brak ;) Oby tak dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mam jedno pytanie do Was: macie takie uczucie jakby Wam wylatywały bąbelki powietrza z pochwy? Ja mam tak od dziś i nie wiem co to za zjawisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka co do śluzu to miałam dużo przed terminem spodziewanej @, teraz jest mniej ale też białawy i gęsty, co do drugiego objawu to mam dokładnie tak jak Ty :) no i ta wrażliwość piersi mnie męczy a w sumie to mam nieduży biust, z tym już się trochę powiększył ;) ja czekam na 19 sierpnia żeby być już bardziej pewnym tej ciąży :) póki co zażywam Duphaston i mam nadzieję, że będzie dobrze. Jutro mam zadzwonić po wyniki progesteronu i bhCg :) oby były dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka co do śluzu to miałam dużo przed terminem spodziewanej @, teraz jest mniej ale też białawy i gęsty, co do drugiego objawu to mam dokładnie tak jak Ty :) no i ta wrażliwość piersi mnie męczy a w sumie to mam nieduży biust, z tym już się trochę powiększył ;) ja czekam na 19 sierpnia żeby być już bardziej pewnym tej ciąży :) póki co zażywam Duphaston i mam nadzieję, że będzie dobrze. Jutro mam zadzwonić po wyniki progesteronu i bhCg :) oby były dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Nie mogę doczekać się poniedziałkowej wizyty u ginekologa. To moja pierwsza wizyta i mam nadzieję, że już serduszko będzie widać i założy mi kartę ciąży oraz zleci badania :) Ja całkiem nieźle się czuję. Tylko spać mi się chcę na okrągło i często latam do kibelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już się trochę uspokoiłam, że nie tylko ja mam takie objawy. Idę dziś na 13:40 do lekarza. Zobaczmy co mi dziś nowego powie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jeżeli można chciałabym się przywitać i dopisać.. Jakoś do tej pory nie wchodziłam na żadne forum, tak chyba się bałam trochę. Termin mam na 1.03, udało się po 4 latach starań, a raczej zaskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie i te obecne! Mi w zeszły piątek wyszły dwie kreseczki w dniu terminu miesiączki. Wcześniej dwa dni miałam lekkie plamienie ale nie z krwią. Do lekarza wybieram się dopiero po niedzieli bo chcę 100% pewności. Byłam już w ciąży 2 lata temu i musieli ją usunąć w 11 tyg, ponieważ nie było serduszka!! Modlę się oby tym razem było dobrze. Może jestem trochę lepiej przygotowana.. Z pełnym zestawem leków :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe Mamusie!!! U mnie ciąg dalszy mdłości i walki z szuwarem - wczoraj tak mnie wymęczyło, że dzisiaj jestem przewrażliwiona na każdą oznakę ewentualnego "ble" :( :( :( Co do pozostałych objawów - też je mam... Piersi to po prostu masakra! Mam dzisiaj dzień na smęcenie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobowa: witamy w naszym gronie. czekoladowa pycha: ja nie mam żadnych zwierząt, więc nie mam problemu ;) Dostałam jakiegoś uczulenia na dekolcie ;( takie białe krostki jak potówki.Cały dekolt mam zsypany. Umówiłam się na dziś do dermatologa, ale podejrzewam że i tak nic mi nie pomoże bo to pewnie jakieś uczulenie od zmian hormonalnych w ciąży..... Ma któraś z Was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, ja nie mam takich "dolegliwości". Wybierz się do lekarza - to najlepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysłałam męża po herbatę imbirową - podobno w aptece można kupić... Zobaczymy czy jest i czy mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×