Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

hej, wiem,ze niektore z Was pomyślą, ze jestem nienormalna ale myślę,ze przyjdzie mi sie z Wami pożegnać...skąd te wnioski? Parę dni temu czułam kłucie koło lewego jajnika, od 2 dni nic nie czuję,przestały mnie boleć piersi,nie mam zadnych zachcianek, zero senności choć wcześniej była, myślę,ze serduszko się nie pokaże niestety :( tak czuję, może ktoś stwierdzi, ze jestem nawiedzona ale po tym pierwszym poronieniu nie umiem myśleć ze będzie dobrze...po prostu nie umiem ;( mimo wsparcia cudownego męża po prostu ciągle krążymi ta myśl po głowie... wiem, że stres mi nie pomaga ale to niezależne ode mnie...USG przesunę chyba na 11 bo nie wytrzymam tej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek co ty gadasz! zostaniesz do końca ! :) że poroniłaś nie znaczy że już teraz tak będzie . Że ustały CI bóle to ciesz sie . JA dziś też od rana nie narzekam ani jajniki ani macica ( która powinna czasem pobolewać bo dziecko rośnie i naturalną koleją jest że boli bo macica też sie rozrasta ) ... ja to powiedziałabym że nic nie wskazuje na to że jestem w ciąży... no ale ja już byłam na USG . Także pędź najlepiej gdzieś prywatnie będziesz pewniejsza że narazie wszystko sie uspokoiło i że dzidziuś jest zdrowy i rośnie ;) angelowa ... mam sprawe ... możesz mi dać swój numer gg ? albo ja ci podam ? 5727850 napisz bo mam sprawe jak mieszkasz w UK to pięknie sie składa :) nesia to urlopuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek nie gadaj takich rzeczy, musimy wierzyć że bedzie dobrze, trzymam kciuki, oby było eudaiomonia ja jestem z Gliwic jakby nie ból piersi to byłoby całkiem znośnie, zgaga i mdłości znacznie ustąpiły więc się cieszę, oby tak dalej bo jutro na urlopik jadę :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek skąd takie myśli? Musisz myśleć pozytywnie!!! Idź nawet dziś prywatnie do lekarza na USG i się uspokoisz. Ja oprócz bolących piersi nie mam żadnych objawów. Trochę rano mdli ale oprócz przedwczorajszych wymiotów nic się nie powtórzyło. Tak się zaczęłam zastanawiać jak się objawia poronienie? Czy się krwawi, czy się nic nie czuje? Po prostu przestaje się być w ciąży? Sorry, że poruszam taki temat ale po prostu zwykła ciekawość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolek zamiast się wkręcać w takie głupie myśli idź tak jak dziewczyny radzą do lekarza i ciesz się zdrową ciążą:) pozytywne myślenie to połowa sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka poronienie to zwykle sie wiąże z krwawieniem i bólem w podbrzuszu,nigdy na szczęście tego nei przeżyłam więc nie wiem dokładnie,natomiast obumarła ciąża to już insza inszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za artykuł. Chyba jednak nie będę się nakręcać.... Widziałam tydzień temu już serduszko i będę myśleć, że wszystko jest ok ;) Tylko spokój i optymizm jest dla nas teraz dobry. Nie wiem jak wytrzymam do 10 września.... Może jakoś polecę prywatnie na USG żeby się uspokoić;) To moja pierwsza ciąża, leczyliśmy się z mężem w klinice jakiś rok i teraz strasznie panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek Dziewczyny mają rację nie możesz się nakręcac i dopuszczac takie myśli do siebie. U jednej z nas objawy są wyraźne a u drugiej ich brak. Zapisz sieę szybko do lekarza na usg, bo tylko to Cię uspokoii. Powodzenia trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek, ja w 1 ciąży nie miałam żadnych objawów poza powiększeniem piersi a ciąza była bezproblemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek wiem co czujesz, ja tez jestem po poronieniu ( ciąża obumarła) trzy tygodnie nosiłam w sobie naszą kruszyne nie wiedząć że serducho nie bije, objawy niestety miałam jak na ciąże i nic nie przeczuwałam dopiero usg pokazało prawdę. Po 3 cyklach dostaliśmy zielone światło i odrazu się udało, tym razem jest inaczej, byłam w szpitalu bo krwawiłam przez 10 dni niewiadomo dlaczego, objawów prawie niemam, zero senności, wymiotów, jedynie piersi trochę się powiększyły, ale dopiero gdzies od 7tyg. więc sama widzisz nie ma reguły, każda ciąża inna. Kochana musisz wierzyć, że tym razem będzie dobrze, ja się nie poddaje chociaż napewno dzień w któym pójde na usg będzie nerwowy, ale wierzę że tym razem się uda. Jeśli nie możesz iść teraz na usg to idź zrób bete hcg z krwi i powtórz po 2 dniach czy dobrze przyrasta, jeśli tak to znaczy że wszystko jest w porządku. Trzymam kciuki kochana, że będzie dobrze, jeśli mozna zapytac a który to tydzień. Dziewczyny, ja tez chodzę prywatnie po tym jak zostałam potraktowana przez panią doktor w przychodni na nfz. Lekarka olała mnie totalnie odmówiła kolejnego usg pomimo, iz na pierwszym miałam napisane podejrzenie obumarcia pładu, wizyta trwała u niej z wszystkim jakies 5 min może, powiedziałą że przesadzam a ci z usg chcątylko kasę wyciągnąć. Teraz chodze prywatnie wizyta plus usg 100zł. Na początek dostałam skierowanie na 10 badań i robię je przez przychodnie na nfz bo moja pani doktor również tam przyjmuje. Jest bardzo cierpliwa, można z nią porozmawiać, czasem warto wydać te 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ serek wanil.....2 cykle.....................................01.03.2012 szatynka84......27......Białystok......24.05.2011....03. 03.2012.....? Nesia..............1 cykl.....................................04.03.2012 gosiaczek29...29l...... Lublin..........01.06.11....08.03.12.....?-blizniaki inez2108.........31......Bydgoszcz................08.03.2012 zielonytulipan....1 cykl....................................08.03.2012 gocha g .........5 lat .......................................09.03.2012 scooby84........2 lata......................................09.03.2012 Kasiulka!........28 l.....Wawa...........29.05 om ......10.03.2012 Julka.............1 cykl......................................11.03.2012 Maariczke.....19....Hajnówka.....05.06.11....12.03.2012. ..? - bliźniaki Malamianu........24 Warszawa.........14.06.11........13.03.2012....? Ania_33.........33.....Górny Śląsk.......08.06.2011......15.03.2012 Klinka31...........1 cykl........................................17.03.2012 Lilka79.............31 ...Warszawa.....13.06.2011........17.03.2012 amr2.............2 cykle........................................19.03.2012 eudaiomonia.....25.....Górny Śląsk......17.06.11.........24.03.2012 Agula0501........25.... Warszawa........18.06.11........25.03.2012 Angelowa.........25....Londyn..............20.06.2011.... .26.03.2012 majakilato.......29.......Września.......26.06.11....... .29.03.2012...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ serek wanil.....2 cykle.....................................01.03.2012 szatynka84......27......Białystok......24.05.2011....03. 03.2012.....? Nesia..............1 cykl.....................................04.03.2012 gosiaczek29...29l...... Lublin..........01.06.11....08.03.12.....?-blizniaki inez2108.........31......Bydgoszcz.....01.036.2011....08.03.2012 zielonytulipan....1 cykl....................................08.03.2012 gocha g .........5 lat .......................................09.03.2012 scooby84........2 lata......................................09.03.2012 Kasiulka!........28 l.....Wawa...........29.05 om ......10.03.2012 Julka.............1 cykl......................................11.03.2012 Maariczke.....19....Hajnówka.....05.06.11....12.03.2012. ..? - bliźniaki Malamianu........24 Warszawa.........14.06.11........13.03.2012....? Ania_33.........33.....Górny Śląsk.......08.06.2011......15.03.2012 Klinka31...........1 cykl........................................17.03.2012 Lilka79.............31 ...Warszawa.....13.06.2011........17.03.2012 amr2.............2 cykle........................................19.03.2012 eudaiomonia.....25.....Górny Śląsk......17.06.11.........24.03.2012 Agula0501........25.... Warszawa........18.06.11........25.03.2012 Angelowa.........25....Londyn..............20.06.2011.... .26.03.2012 majakilato.......29.......Września.......26.06.11....... .29.03.2012...? jeszcze raz poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że częste (co tydzień) robienie USG przezpochwowego szkodzi zarodkowi? Nie wiem czy dziś nie pójść i się uspokoić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to 48 dzień od OM, dziękujęWam za te słowa, może macie rację...na USG umówiłam się na 11 sierpnia. Jakkolwiek się okaże wiem, że się nie poddamy w naszych staraniach, ostatnio beta wzrosła z 2286 na 10284 po 4 dniach, w pn pójdę zrobić raz jeszcze, jak przyrasta to wrzucę na luz. Póki co była u mnie Mama i jej wizyta naprawdę strasznie pomogła, to moja najlepsza przyjaciółka :) Wam także dziękuję za słowa otuchy...KOCHANE JESTEŚCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaa24
hejka, milo czytac ze niktorzy maja termin jak i ja. 9 marca 2012. 31 sierpnia ide na pierwsze usg dopiero i sie dowiem dokladniektory tydzien ciazy. ciesze sie:)) mam do was pytanko czy wasi faceci (pytanie do kobiet nie zameznych ani nie zareczonych) tez czuja jakis stres, bo moj facet strzsnie, mowi ze sie strsuje, nie chce powieziec czym, niwiem oc o chodzi...az mnie to stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia21
Hej dziewczyny podczytywalam Was sobie,bo i ja mialam termin na marzec,ale niestety w niedziele stracilam swoje malenstwo :( byl to 9tydzien jest mi strasznie smutno i ciezko,uwazajcie na siebie zycze Wam spokojnej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaa24
Natusia21 bardzo mi przykro. Smutno strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia21
Nagle zaczelam krwawic,wszystko bylo dobrze nic nie zwiastowalo tego co sie stanie,dzien wczesniej troszke brzuch mnie pobolewal ale tak troszke tylko,a w niedziele po poludniu zaczelam krwawic dosyc mocno,pojechalam do szpitala tam lekarz stwierdzil,ze prawdopodobnie zaczelo sie poronienie,zrobil mi USG serduszko jeszcze bilo,ale ledwo co :( powiedzial,ze juz nic nie moze z tym zrobic i kazal czekac do nastepnego dnia,nastepnego dnia znowu pojechalam na usg i serduszko juz nie bilo :( Dostalam jakies dwie tabletki na wywolanie skurczy,pojechalam do domu juz po drodze zaczal mnie okropnie bolec brzuch,a w domu myslalam ze nie wytrzymam z bolu,bralam nospe ktora niewiele pomagala i tak po 12 godzinach wszystko ze mnie wylecialo,stracilam swoje malenstwo :( Czyje taka pustke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaa24
Natusia21 strasznie wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia21 Strasznie Ci współczuję!!! Aż się popłakałam ;( Ja chyba pójdę dziś na kolejne USG bo mnie ta niepewność zabija ;( Mam nadzieję, że będę miała dobre wieści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia21
Sorki ze to napisalam,nie chcialam Was straszyc,ale tak mi smutno jest :( Dbajcie o siebie jeszcze raz zycze spokojnych ciaz i szczesliwych rozwiazan,mam nadzieje,ze ja kiedys tez bede sie w pelni cieszyc Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia21
Agatka na pewno jest wszystko dobrze u Ciebie,nie mysl o zlych rzeczach bo dzidzius to wyczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaa24
sama sie zaczelam az denerwowac, bo ciezko byc spokojna jak tu z dnia na dzien wszystko sie zmienic potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia21 nie powinnaś tego pisać ! Są fora dla kobiet które poroniły ! Mam negatywne odczucia wobec Ciebie ! Mogłaś chociaż tego nie opisywać straszysz tylko inne dziewczyny ! Stało się ... nie odstanie się... polecam topik CIĄŻA OBUMARŁA - DLACZEGO? jest aż ponad 1200 stron tam na pewno opisują dokładnie co i jak i dlaczego ... powodzenia ! Na przyszłość : prosiłabym nie wpisywać sie tak jak 5 koło u wozu ... byłam w ciąży ale poroniłam ... Nie jesteście same... zauważcie że my tu już piszemy o ciąży ... terminie .. jak sie czujemy a nie o poronieniu! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mega nastawiłaś agatke30! a Ty jej nie broń agatka ................ szok sama nastawiasz sie negatywnie ................... i jeszcze czytasz i sie nastawiasz ................................po co sie tak denerwujecie ? Jesteście w ciąży ... Każdy stres wpływa na dziecko ! Każdy nawet najmniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież ! AgatkO! mam sentyment do imienia Agata wszystkie jakie znam są takie fajne łagodne i uczuciowe ... dlatego wiem że pewnie jesteś taka sama ... jak moje znajome Agatki ;) Nie marwt sie po co stres ? ! będzie dobrze ! Ja dziś ide na prawko ................. nie chce mi sie ale co zrobić ... Musze ale jak sie skończy wpadne na kafe zobaczyć jak po USG ;) powodzenia trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×