Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Wolę empirycznie , ale co mi tam , niech będzie , że wierzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty , się publicznie nie przyznawaj , że Ty na siedząco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a Zonaty znowu z tymi stawami mi wyjeżdża? Zonaty będę wracał z roboty to sprawdzę. No na spokojnie, sprawdzę!!!Wędkarzy się pogoni i tyle? Jak to jak? Zadzwoni się gdzie trzeba i powie ze jakieś w turbanach latają i o Talibanie prawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co to za wstyd jak są warunki to trza korzystać, osobiście nie widzę w tym nic niemęskiego że się sika na siedząco :) w domu to nawet lepiej bo przy problemach z koncentracja się deski nie obsika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj malakezja ,aleś Ty niedomyślny , żonaty smarowania potrzebuje dobrego , piwa mu dać !!! Albo jeszcze lepiej wódki hahahahaha ;-) Nad stawami to Ty lepiej nie lataj bo jeszcze się utopisz i z rozpaczy za Tobą szczeznę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha żonaty to o czym Ty myślisz w trakcie , że Ci koncetracja pada ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj faktycznie malakezja niedomyślny jesteś, nie o czym a o kim - toć o Arwie a o kim innym bym miał myśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja powiem, no powiem, no!!! na siedząco raz dziennie musi być o 5:45 musi i koniec. Jak to dlaczego? bo o tej godzinie wstaję i idę do kawiarni!!! Jak do jakiej do takiej co ma porcelanowy zydelek. Wszystko mi tam zwisa, ja sobie papieroska wyjaram, gazetkę przeczytam i jest cacy a potem? No potem pies mnie na swoje siku wyprowadzi i tylko patrzeć jak i ja spróbuję się odlać z jedna uniesiona nogą pod drzewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaaha żonaty, uważaj bo nadmiar myślenia szkodliwy być może ;-) Sam zobacz już musisz do sikania siadać hahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , strzeż się , zezwierzęcenie Ci grozi ;-) W sumie może to nie takie złe , w końcu zwierzęta czasem bardziel ludzcy niż ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dziś dobry humor napędza twój temat hehe :D Niestety im dłużej czytam tym więcej widze że stoi w miejscu bo nikt nie pisze prócz stałych bywalców którymi jesteśmy my "chłopi" a to jednak nie docelowy odbiorca hehe :D Jak wojowanie w pracy ? nie robisz sobie za dużysz zaległości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba dam radę , nic się nie martw :-) Co do tematu , niech się kręci , może jeszcze jakaś kobieta do mnie zawita , a jeśli nie to po urlopie zakładam nowy temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jak to sama mówisz "na uszko" gdzie zamiary spędzenia tegoż urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba dzisiaj nie szepczę , a urlop niestety miejscowo , ale zajęta będę wymyślaniem rozrywek dla 9 - latka coby się nie nudził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie? Nowy temat Arwa założy i tyle? No masz rację Seba, no masz!!! Biseksualizm i proszę jak kobitki wymiotło. no??? Faceci zostali no nie??? Papierz gotów tą szpiczasta czapką o glebę rzucać w tym swoim Watykanie. Temat jest a Arwa z niemocy obłędu gotowa nam dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 latek- no to sporo zajęć można mu znaleźć np. baseny zwłaszcza zjeżdżalnie. W tym wieku niezapomnianych przeżyć dostarczają też wyjścia takie jak wypad na mecz sietkówki, czy do jakiegoś cyrku, już nie wspomne jaka frajda płynie z wesołego miasteczka, no ale tego w polsce jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja już dstaję..... kobiety chcę !!! Ratunku !!! Poważniejąc , cierpliwa jestem , może po urlopie na nowy temacie więcej pań zaglądnie :-) i nie tlko zaglądnie :-) Panom natmiast serdecznie dziękuję za dotrzymyanie towarzystwa😘 dla was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matuchno ale mi literek zeżarło , przyznać no się , który taki głodny, że mi literki podjada ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy że Arwa znika, no!!!Literki jej zeżarło? Winnych szuka? I co? I wśród nas!!!No ładnie, ładnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Czesc! Wszystkim :) Znalazlam super stacje z muzyka lat 80-tych, ABC Stars 80's, jak ktos zainteresowany ;)...a ostatniej nocy sen homo z pewna znana piosenkarka, chociaz nie jest w moim typie, pojawila sie zapewne, gdyz cos musialam uslyszec w ciagu dna na jej temat ;) Arwa, jak tam Twoje sny? zdarza Ci sie cos z kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9-latek to juz spoko gosc do pogadania :) ja mam 3-latke, ktora mnie terroryzuje :D jak nie chce jej dac nozyczek do zabawy, grozi glodowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uciekam ale zaglądne z domku :-) Malakezja tak się tylko grzecznie pytam bo jak , który głodny to mam dzisiaj rosół na obiadek :-) i zaprosić chciałam ;-) Iris oj jakie ja sny miewam dziewczyno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy wiek ma swój urok :-) a dzieciaki są niewysychającym źródłem zmartwień i radości :-) i to bez względu na wiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rosół Arwa zaprasza, no na rosół? Kupiła makaron nitki na metry, zapodali 100 metrów. Facet o 17-tej do domu wraca a jej się zechce co by ten makaron na 20cm odcinki pociachać tak? No jak spryciara, jaka spryciara. Sny jakieś miała no? A rano na chłopa zwalała że się rozpychał? A własnie Dzień dobry Iris. Jak tam "Robaczku" na zakupach byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Malakezja :)...zakupy sa zbyt ryzykowne :D...barykaduje sie w domu pod klimatyzacja z powodu strasznych upalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dobry. No i jak Iris zmądrzała, no proszę. Na zakupy swojego faceta ze ściągawką wyślesz, no ładnie, ładnie. A Arwa? Rosół u niej dzisiaj bo? No kuraka samochód przejechał to i zakaszlą przy obiedzie na konkretnie. No pisała przecież wczoraj że pilny wyjazd służbowy ma prawda? No!!!O ofiarach w ptactwie domowym w czasie wyjazdu ani słowa nie było co by zdobyczy zarekwirowaniu zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D jadę nad morze :-D , mąż mi niespodziewankę taką zrobił :-) , jejku jak się cieszę , huraaaa , nie spędzę urlopu w mieście :-) Malakezja no patrz jak mnie przejrzałeś , ja tu sprawę przypadkowego uboju ptactwa domowego chciałam zataić a tu już wszyscy wiedzą ;-) Natuś , do dupy poszukiwania idą , ale ja się nigdy nie poddaję , tako rzekłam ja Arwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×