Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

nie nie, meczu nie oglądam, jakoś to nie mój konik. teraz jestem tutaj z Wami.. szukaj.. a tam zaraz pokazała :) mi sama świadomość wystarczy (do czasu) :D... milo tu - dobrze Cie widziec, ano widzisz poszaleli dziś moderatorzy może za grzeczni jesteśmy, zróbmy coś niegrzecznego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj... 2:0 zgadnij dla kogo? Fan.. no tak ja na ogół jestem grzeczna dziewczyną więc dzisiaj wyjątkowo moge zaszaleć... co proponujesz :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po ja ten mecz wlaczałam...???????? tylko humor mozna przez nich stracić..... ale FFF pewnie mi go poprawi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz... takich tzn jakich.... bo mam wrażenie że "błądzimy" ;) ja z reguły pije herbatę ale dzisiaj właśnie teraz poszeleje i wypije z cytryną mmmmm wspaniałe uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie kolor czerwony a jakże :) dzisiejsze poszukiwania wrecz mnie na ten kolor nastawiły (czytaj nakręciły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. ale Ty sie jakos pozwól znaleźć wywieś może druga czesc stroju na jakim kijaszku zeby powiewał :D ułatwisz mi zadanie a i pan lodziarz Cie szybciej zidentyfikuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło tutaj - dzisiaj zdejmujemy górę od stroju kąpielowego. :). szalejesz z nami. :) tamat łechtaczek sobie zostawimy na jutro (bo moderatorzy nie lubią tego słowa wiec - psssyt)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam mówię dobranoc... nie jestem w temacie czerwonego stroju :) bawcie się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. - ja widzę, że ten lodziarz to Ci utkwił w pamięci i ubolewasz nad jego losem. A ja. ? ja to Ciebie w ogóle nie interesuje ?? :D.. nalewam białe martini. komu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×