Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jenyenyj

w polsce powinna byc klinika aborcyjna!!!!!!!

Polecane posty

Gość jenyenyj

mniej dzieci by bylo znajdywanych na smietnikach , mniej katowanych do smierci i tych molestowanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi blondi ****
Wystarczołyby, żeby kobiety nie puszczały się od wczesnych lat młodości i dowiedziały się, że jest coś takiego jak zabezpieczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie_
mylisz sie. To przez brak wiedzy o antykoncepcji tak jest. Latwiej zapobiegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czesto jest ze nawet tabletki anty zawioda i co???????znam babke ktora regularnie brala tabsy co do godz i tak zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlaOlaOlaOla :)
refundowana,albo przynajmniej w czesci antykoncepcja, wiecej wiedzy na ten temat w szkolach. A swoja droga klinika tez powinna byc, i legalna aborcja, bo jednak kazdy powinien miec prawo wyboru. Takie moje zdanie, choc dziecka nigdy bym nie usunela, uwazam, ze kazdy z nas ma swoj rozum i krak nie powinien nas szufladkowac i oglupiac swoimi nakazami i zakazami. Wolny wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jenyenyj
uwazaj co piszesz bo zaraz cie mohery zjada haahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i890j
Jesteś nienormalnya ! bez serca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8kjjhlom;l
Za aborcie powinno się zamykać lekarzy bezwzględnie do więzienia i zakaz dożywotniego wykonywania zawodu a matka i tak poniesie kare są nią problemy psychiczne przez całe rzycie i uczycie winy. jak można coś takiego zrobić czy ci ludzie nie rozumieją ,że to normalne zabójstwo. Aborcja w każdym przypadku powinna być zabroniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha zabawne
Tak, tak - ja tez znam kilka dziewczyn, ktore "regularnie" co do minuty braly i zaciązyły ;) Na cos trzeba zwalic, a prawdy i tak sie nie dowiesz. W koncu nikt sie nie przyzna, ze sie czasem zapomnialo tabletki. Dziewczyny lubia takie rzeczy wypierac ze swiadomosci i sie zaklinac na wszystkie swietosci, ze one przeciez braly regularnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlaOlaOlaOla :)
Sluchajcie dziewczymy, trzeba troche wyluzowac i spojrzec na sprawe z innej perspektywy. Ja nie twierdze ze jestem za i kazdy kto wpadl ma isc i usunac. Ja napisalam ze jestem za prawem do wolnego wyboru, bo, nie ukrywajmy w polsce to caly rzad wszystkimi Wami steruje, robicie to co kaze i nie bardzo ktos sie liczy z Waszym zdaniem. Mnie osobiscie chodzi o prawo do wolnego wyboru, do swojej decyzji, swojego zdania. Jak mozna sie tak dac zaszczuc i zahukac? Kazdy powinien miec prawo do swojego wyboru i decydowaniu o wlasnym zyciu, zdrowiu itd. Takie jest moje zdanie i to chcialam napisac. Co nie oznacza ze ja bym ciaze usunela, bo nie. ale prawo wyboru powinien miec kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabba dabba jello
Co do tabletek, to ja znam przynajmniej kilkanaście dziewczyn/ kobiet, które zażywają i jakoś nie przytrafiła im się niechciana ciąża. Wpadki podczas brania tabletek zgodnego z instrukcją przytrafiają się baaaaardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To sobie otwórzcie taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×