Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość oskarżenie o
- zarażenie chorobą (jesli nastąpiło) - straty moralne - straty materialne (jeśli nastapiły) byłoby możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskarżenie o
Tylko że takiej młodej dziewczynie ktoś musiałby pomóc. Mam w rodzinie pannę, ostatnio wystepuje w parze z chłopakiem, albo jest bardzo zakochany albo ja się nie znam, ale jak czytam co wy tu piszecie to włos mi się jezy. Jesli on ja uwiedzie i porzuci, to chyba go rozjade autem przy pierwszej sposobności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertell
offerma, ale pieprzysz, ze zbrodnia ich jest to, ze nie chca tych panien. PRzeciez oni je rozkochuja, graja na ich uczuciach wiec co pieprzysz? gowno wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
dokładnie.jest ogromna przepaść pomiędzy 'on mnie chce' a 'on mnie wykorzystał'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertell
ale offerma, zz tego co zaquwazylem, to taki wrzód na dupie kafeterii. Taki ujadacz i judasz zarazem Co gówno wie Ale jakby co- wyrocznia kafe Byle komus dopierdolić, ale juz sie nie zastanowi jeden z drugim, ze te laski juz swoje wypłakały i nioeraz na pewno czuly sie winne, choc nie powinny moim zdaniem bo zakochac sie moze kazdy, w kims kto udaje nawet i pol roku. Ten szczeka najglosniej, kto nie mial takiej sytuacji w swoim zyciu. Offermo jesli dzieki temu leczysz swoje komleksy.. dzieki temu, ze innym dopieprzasz, nie wczuwajas sie zupelnie w ich sytuaacje tylko pieprzac jakies slowa bez pokrycia, to sorry, ale to mi ciebie chyba najbardziej zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochują się bardzo głupie
ot i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertell
"czyli co robią? konkrety proszę? ano podobają się im i panny "chcą czegoś więcej" a oni, świnie jedne, "czegoś więcej" dać im nie chcą. chcą się rozerwać, zabawić a nie żenić. i na tym właśnie polega ich "zbrodnia". dlatego ich tak nienawidzicie i chcecie się mścić. to jest podłość kobieca i maksymalny egoizm - oczekiwać od faceta że będzie robił to co ona chce a jak nie to dyszeć rządzą zemsty. nie ma obowiązku "zakochiwania" się w kimkolwiek ani odszkodowania z tego powodu." oj , widac nic nie rozumiesz. Oni od samego poczatku mowia im, ze chca z nimi byc, i chca stalego zwiazku.. wiec sorry ale Ty nie czytales tego watku, gdzie wypowiadaly sie te pokjrzywdzone dziewczyny. I jeszcze zabawierasz glos w dyskusji. Gdyby od poczatku pokazali swoja twarz, mowili, ze chca tylko seksu a nie chca zwiazku, to te dziewczyny wiedzialyby na czym stoja i by sie wycofały, nie kazalyby im byc z nimi na sile czy na sile sie w nich zakochiwac Zrozum, ze oni byli w zwiazku juz, byly plany na przyszlosc, Ale jestes durny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa ,,,
"" zobaczcie przykład egoista. dał tu zdjęcie jakiegoś przystojnego faceta, poopowiadał o ibizach i innych atrakcyjnych miejscach, napisał że jest bogaty i laski już za nim szaleją. jakby bo zobaczyły w realu to już by co druga była "zakochana". a on mówi wprost że jego rodzina nie interesuje, że dzieci to "slumsy i patologia" i tym podobne bzdety opowiada. i że on "realizował się" będzie inaczej. no i pewnie jakby pobzykał jakąś laskę a potem ją rzucił (czego się jak najbardziej należy spodziewać) to by był wielki płacz że "wykorzystał"."" Offermo tu się zgadzam, powiem Ci, że chciałabym aby te panie które na niego lecą wtopiły " z kimś takim jak on. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertell
pocztytaj historie innych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskarżenie o
offermo ty gnoju nie zwracaj sie do mnie per "wy", bo JA takiej sytuacji nie miałam, ktoś chciał mnie uwieść ale mu się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa ,,,
rertell mnie nie interesują te historie, mówię o konkretnym kolesiu. :)Naiwniary latają czy latały za nim, i na co one liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma to
stary spróczniały prawiczek ze stulejką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertell
no wlasnie, moze jakbys poczytal to zrozumialbys, ze padly niektore ofiara niebywalego chamstwa i wyrachowania. Takze polecam lekture I nie widze tez by byly to osoby, ktore by na tego Egoist czy jak mu tam polecialy, bo juz by wiedzialy co to za numer jest. Wiekszosc nie pojdzie z takim gosciem , jak widzi od poczatku juz co on jest wart Najgorsi sa aktorzy grajacy nawet kilka miesiecy Dopiero potem wychodzi prawda na jaw i zaczyna sie zabawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wina jest ewidentnie
po stronie tego kto uwodzi, oszukuje i ciagnie do łóżka i nie piszę tego jako ofiara podrywacza bo nią nigdy nie byłam, ale ktoś musi się ująć za tymi dziewczynami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa ,,,
Ich błędem jest szukanie miłości na Kafe, mam na myśli panie od kolesia Egoist. :) A reszcie kobiet które dały się zmanipulować, współczuję, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertell to kobita?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa ,,,
To jest niezłe - " a to że "żadna by nie zerknęła" to najwyraźniej nieprawda. nie tylko "zerkają" ale wręcz entuzjastycznie wskakują na pal mówiąc coś przy tym o "porozumieniu dusz"."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
eh, wszyscy od razu ściagają temat panów PUA do 'dawania d*py'. nawet autorka tematu pisała, że związała się z PUA i dopiero po 4 miesiącach związku poszła z nim do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa ,,,
Offerma one tak myślą, poczytaj. Zresztą dobrze im tak. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie piszcie o EGOIST31
bo facet ma z tego niezly ubaw i wszystko czyta :D:D:D:D🖐️ ROBICIE MU REKLAME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
rertell ----jestes chlop czy baba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertell
kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertell
ej spieprzac podszywy. Facet jestem do jasnej cholery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety na kaffe są same
stąd ich zauroczenie takimi typkami :P po rozwodach czy rozstaniach to łatwy łup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyzej
manipulanci maja zryty leb, graja udaja traktuja laske jak rzecz i dziwke - to jest roznica miedzy manipulantem-ciota a prawdziwym mezczyzna, ktory nigdy nie znizylby sie do takiego poziomu (nie potrzebuje tego;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludziska najpierw
przeczytajcie artykuły wklejone przez autorkę a potem się wypowiadajcie ;) i niech te wszystkowiedzące cnotki nigdy sie nie zarzekają , że jak kobieta myśli to nie da się złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludziska najpierw
ci kretyni chca te laski offerma przekrecasz i naginasz, ci palanci oszukuja laske zachowujac sie tak jakby chcieli czegos wiecej, graja inna osobe tylko po to zeby przeleciec laske, tu nie chodzi o facetow ktorzy maja na tyle cywilnej odwagi zeby powiedziec wprost ze chce tylko seksu lub ewidentnie dac to do zrozumienie tu jest mowa o facetach, ktorzy z PREMEDYTACJA rozkoch*ja w sobie laski udajac zwiazek i ze chca czegos wiecej, a tak naprawde szukaja tylko darmowej prostytutki, ale sa ciotami i musza manipulowac zeby jakakolwiek laske zlapac nareszcie ktoś mądrze ujął tak czy siak szkoda mi tych oszukanych dziewczyn, wiele kobiet niestety jest uczuciowa (niestety faceci tego nie pojmą)nie złapał mnie tak żaden ale nie zarzekam się ,że coś mnie nie spotka ani nie wyśmiewam się z tych dziewczyn które właśnie dały się złapać takiemu manipulantowi:( to nie ludzkie wyśmiewanie takich lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×