Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

"A taki facet jak offerma nie umie zagrać, sięgnąć w duszę i przegrywa nim zacznie, więc się ciska. " Ojej a gdzie tego uczą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
"To Wszystko prawda, facet jest dla kobiety interesujący ponieważ: 1 udaje zainteresowanie nią 2 udaje zauroczenie 3 udaje pewnego siebie 4 udaje że jego wartość jest wyższa niż w rzeczywistości (pewny krok,itd) 5 udaje że przy nim będzie bezpieczna" 6. igra na jej poczuciu wartości chłodnikami, NEGami etc. w stylu 'nie chciała sexu, zastosowałem chłodnik, miałem sex, polecam'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
nie raz jest tak, że kobiecie podoba się nieodpowiedni facet. tylko on zamiast pokazać jej, że ma jeszcze pstro w głowie, to stwarza pozory ogarniętego faceta, który potrafi obchodzić się z kobietami, stara się o nią (a tak naprawdę tylko o seks). a potem raport na forum ukończony i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
sęk w tym, że oni udają kogoś innego, ukrywają swój prawdziwy cel pod przykrywką 'fajnego, zainteresowanego tobą mężczyzny'. nie mówię tu o jednorazowym seksie w klubie, na imprezie itp. jeśli kobieta tak żyje, to wręcz obowiązek być przygotowaną na rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 12345
Przepraszam bardzo, ale dlaczego kobieta ma się obwiniać, za to że facet ją oszukał? To on się zachował jak chuj okłamując ją, to kobieta jest ofiarą, anie puszczalską czy debilka. Ludzie zastanówcie się nad tym co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
"skoro laska idzie na pierwszej czy drugiej randce do łóżka to niech nie opowiada bredni o tym że ją "oszukał"." poczytaj forum PUA, uważniej wypowiedzi osób w tym temacie... uczepiłeś się jakiejś jednej babeczki opisanej w 'naj', która przespała się z facetem na 1. spotkaniu. nie, nie wszystkie ofiary PUA idą z nim na pierwszej, drugiej randce do łóżka. (chociażby autorka tematu - po 4 miesiącach związku). generalizujesz. a może zazdrościsz, że niektórym facetom trafiają się panienki, które na pierwszym czy drugim spotkaniu omawiają z nimi kamasutrę w praktyce?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
a nie mówiłam, uczepiłeś się jednej babeczki opisanej w gazecie i seksu na pierwszym spotkaniu (zazdrość?:P). równie dobrze historia mogła zostać wymyślona na potrzeby artykuły, ale to nie znaczy że podobne się nie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
chyba raczej o chodzi stwarzanie sztucznej relacji opartej na osobowości skonstruowanej na podstawie filozofii PUA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja cos napiszę, nie jest to nie wiadomo co, proste przykłady a "ratują'ewentualne nerwy i rozczarowania. jesli kogos poznaję, bacznie się przyglądam, obserwuję...nawet moment odpisania na maila. tak, tak to też moze wiele mówić.banalne, owszem. Równiez reakcie weekendowe on gdzieś tam ja też. Mówię o początku znajomości. Nie odezwie się w weekend? na bank jest skreslony,nie ma, że...:-) Nie uwierzę! Ma kobietę, życie rodzinne...Nie mam rozczarowań, nie spoglądam co chwila na tel. Zróbie sobie kobiety mały tajny wywiadzik, wycieczka, niezapowiedziana wizyta...bacznie obserwujcie, małe przykładziki pokażą Wam wszystko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
nie chodzę umalowana na randki. ani też nie zakładam szpilek czy sukienek z wielkim dekoltem. :P bo to nie sztuka zwrócić uwagę faceta takimi sposobami. tak samo z PUA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma lecz sie jak porownuje
sz szpilki do psychicznej manipulacji w relacji poczatkowej czy jakiejkolwiek innej miedzy dwoma osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marulinka
a ja takiemu jednemu co stworzył sobie swój sposób..na podryw,tzn brał na litosc,ze wczesnijsze kobiety to były te złe,zdradzały go,zycie miał ciezkie,no i jaki to honorowy był ...tylko juz w trakcie znjomosci sie okazazło ze to "szczescie" buszuje w sieci,ma x kont ..a mi sciemniał ze szuka kogos na zycie z powaznym podejsciem,z zasadami i wartosciami,oj...zle trafił,spusciłam mu taki łomot ze do konca zycia o mnie nie zapomni..a jakby miał honor to...... Ale nie wymagajmy zbut wiele...to tylko podła wersja samca była,,,,Wierze ze są i tacy ze jak coś mówia,...to jest to prawdą!ale zawsze trzeba miec oczy i uszy szeroko otwarte i nie byc zbyt ufnym,a czy załuję....tej znajomosci...nie...absolutnie,w dobrym momencie nauczyła mnie wiele ta "przygoda" teraz mysle...ze jest jeszcze gorzej i czyha wiecej niebezpieczenstw na kobiety,Człowiek nie był w sumie zły.niedojrzały,i naiwny ..wierzył...ze kobieta -samica...jest zawsze idiotką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
jak widać nowo-poznanemu facetowi profilaktycznie nie można ufać. bo równie dobrze to możesz być jego 'love at first sight' albo 'one night stand'. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podryw a perfidna maniplucja
to dwa rozne swiaty, radze Ci poczytac troche ksiazek o psychomanipulacji zanim zaczniesz wypowiadac sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
jak nie wierzysz, to masz problem. i na pewno nie będę słuchać rad o leczeniu się od osoby, której o wiele bardziej by się to przydało. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podryw a perfidna maniplucja
powyzej oczywiscie moj post do offermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
mój również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyaaaaaaahhaaaha
Jak mi facet wmawiał, że zależy mu na stałym związku, że się mu podobam, że wydaje się mu odpowiednią kandydatką do tego. Ja się z tego śmiałam, a on oburzony dlaczego ja tak reaguję i że nie traktuję tego poważnie. Przespał się ze mną, a potem stwierdził, że on sam nie wie, nic z tego nie będzie. Wszystko się odwróciło do góry nogami!!On mnie po prostu okłamał, oszukał , perfidnie manipulował mną, żeby osiagnąć swój cel! I jeszcze jedno..nie jest istotne, czy pójdziesz z facetem do łózka na pierwszej, dziesiątej, czy pięćdziesiątej randce...TU CHODZI O KŁAMSTWO!!! Przecież mógł mi powiedzieć-mam ochotę się z Tobą przespać..tylko tyle! A on kłamał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie, nie wszystkie ofiary PUA idą z nim na pierwszej, drugiej randce do łóżka. (chociażby autorka tematu - po 4 miesiącach związku)" W takim razie to nie był żaden PUA. Takich w ogóle jest mało. Zwykle to są chłopaczki co się na pamięć grepsów wyuczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahhahhhhahaaaa
offerma maszwyrazny problem ze soba. Forsujes zi gorsujesz, chuja wiesz, nawet nigdy panny nie miales w lozku a szczekasz najglosniej :D:D:D::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahhahhhhahaaaa
moze jak nabedziesz doswiadczenia, wyjdzies zz forum, zwiazesz sie z kims kto Cie w chooja zrobi, to pogadamy. A tak to trzeba ignorowac Twoje wypowiedzi bo one nic nie wnosza do tematu tylko zasmiecaja watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Forsujes zi gorsujesz, ch*ja wiesz, nawet nigdy panny nie miales w lozku a szczekasz najglosniej " Za to wy dupy dałyście kolesiowi sypiącemu tanimi tekstami. To już lepiej być takim Offermą niż dajką z imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie żale w tym temacie to stare panny wylewają co to myślały, że pana boga za nogi złapały w klubie przy barze a tu Zonk! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
Darker "W takim razie to nie był żaden PUA. Takich w ogóle jest mało. Zwykle to są chłopaczki co się na pamięć grepsów wyuczyli." był aktywnym użytkownikiem forum PUA, to że był w LTR nie znaczy że nie stosował różnych technik. będąc we wcześniejszym LTR opisywał swoje różne akcje, jak wyrywał panienki (oczywiście będąc zajętym). wyuczone teksty to dla początkujących, trzeba trochę pogrzebać na forum. faceci często dłużej niż kilka dni 'rozpracowują' swój cel, radząc się na forum, co mają zrobić na kolejnym spotkanie żeby 'closnąć' (seksem oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahah
Darker i offerma te dziewczyny nie zlapaly ich przy barze na imprezie i nie wskoczyly im do lozka od razu byly w zwiazkach to raz a dwa literowki to nie taki grzech, zebys mi musial od razu mowic, ze mam ze slownika skorzystac Darek i offerma nie mieliscie dziewczyn i seksu w zyciu, stad wasze szczekańsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
"to znaczy że to nie są żadni "pua" tylko że chcieli by być i tym gorzej o was świadczy to żeście się dały przelecieć takiemu leszczowi" o was? proszę nie generalizować, w żadnym poście nie napisałam, że dałam się przelecieć jakiemuś panu PUA czy pseudo-puła. tak samo forum PUA nie zrzesza wszystkich mężczyzn na naszej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"był aktywnym użytkownikiem forum PUA, to że był w LTR nie znaczy że nie stosował różnych technik. będąc we wcześniejszym LTR opisywał swoje różne akcje, jak wyrywał panienki (oczywiście będąc zajętym)." Na forum się dostać to nie kłopot a większość tam to zwykli kowboje klawiatury. Prawdziwy PUA (pick-up ARTIST) nie krążył by kilka miesięcy przy pannie jeśli chciał by ją tylko wydupczyć. Po to jest ta ich cała... "technologia" aby zamiast kilku miesięcy był tydzień a często i mniej. "faceci często dłużej niż kilka dni 'rozpracowują' swój cel, radząc się na forum, co mają zrobić na kolejnym spotkanie żeby 'closnąć' (seksem oczywiście)." To co oni mają zrobić to oni już dobrze wiedzą tylko nowi co się jakoś tam dostali pytają o takie rzeczy. Nie jesteście wyjątkowe i nie trzeba do każdej z was podchodzić jak do czegoś unikalnego. "Darek i offerma nie mieliscie dziewczyn i seksu w zyciu, stad wasze szczekańsko" No to chyba sie PUA zainteresuje bo jak widzę po temacie to całkiem niezłe efekty daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×