Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Generalizujesz , łatwo się domyślić jak ją rozkochał... Naprawdę nie doszukujcie się nadludzkich technik, gdyż nawet psychoterapeuci nie są wstanie wpłynąć na nasze stany psychiczne w bardzo istotnym stopniu... Każdy psycholog powie, że najwięcej zależy od nas samych.. Nie technika uwodziciela jest taka wspaniała, a kobieta, która bez względu na niepokojące oznaki daje się wykorzystać, wierząc, że za jeden szybki numerek kupi jego miłość i szczęśliwy związek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
u mnie nie ma burzy.Bo mi sie analizator włacza od razu who. I nawet gdy ktos mnie zainteresuje leciutko , to jak pisałam wyżej: patrze na priorytety życiowe, na sposób życia.No i klapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
mnie to ciekawi naj , bo nie spotkałam sie z czyms takim.Poza tym jak pisałam tez wcześniej na cudzych błedach tez warto sie uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z faktu, że jestem niegodziwym manipulatorem to chciałbym się dowiedzieć jak lepiej manipulować bezrozumnymi kobietami :P. Generalizujesz, W takim razie nie ma żadnych facetów w Twojej okolicy z podobnymi priorytetami życiowymi do Twoich? Są one tak wyszukane czy trafiasz na trefny towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
To i to.Mam wysokie wymagania ( troche absurdalnie to brzmi) względem siebie.W związku z tym co do partnera też. Tyle ,że te " wysokie wymagania" sa w mojej rodzinie normą. Przede wszystkim facet musi byc inteligentny, uroda jest drugorzędna , ale musi mnie się podobać. U mnie w okolicy , akurat jest wysyp facetów pod tytułem znowu w zyciu mi nie wyszło.Nie wiem czemu , ale tacy najchętniej reflektują.A mnie się nie usmiecha robić za Matke Polkę Cierpietnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
wystarczy wejść na forum PUA i poczytać o technikach, a wtedy nagle wyjaśniają się dziwne akcje w związku i okazuje się, że nawet mają swoją nazwę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno na kola Egoist byly
chetne , wlasnie poczytalem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
dobranoc Naj.Nawet przy róznicy zdan mozna dojśc do consensusu.Dobrych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Naj Naj :) "Mam wysokie wymagania ( troche absurdalnie to brzmi) względem siebie.W związku z tym co do partnera też." Ja akurat Cię rozumiem bo sam tak mam :). "U mnie w okolicy , akurat jest wysyp facetów pod tytułem znowu w zyciu mi nie wyszło." LOL :D, tzn. śmiesznie to napisałaś, a nie, że się z tego cieszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
umarłam zę smiechu , weszłam na to forum.Rady jak na f23 albo w marketingu sieciowym.No co ja zrobie who , tak ich nazywam.Jak słysze kolejny raz te samo rzewna historie zycia , mam ochote zasponsorować siekierke i dac w prezencie ,żeby ta wieczna trauma im sie skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
brak pracy , mieszkaja z mamusią, niechęć do pracy czy zdobywania wykształcenia.Część alkoholików , część cpunów.Małe miasteczko , wybór niewielki.I ta ballada o niepowodzeniach zyciowych , bo mamusia go niekochała ( serio ) , przy czym nie widza kompletnie tego ze nie robia nic aby zmienic to zycie.Bo to juz wymaga wysiłku.Wracamy do wyciągania wniosków.Nie mam ochoty sponsorowac nieroba ,który liczy na to ,że powciska mi pare kitów o miłości i załapie się na mieszkanie i darmowe bzykanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Dziewczyny zróbmy inwentaryzację takich typków, dobrze gdyby gdzieś powstała strona z ich opisem i może zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze... faktycznie nie ma z czego wybierać :P. Wybacz, że zapytam ale w jakim wieku jesteś? Bo piszesz o małym mieście, to nie możesz się przenieść? Wiem, że to nie takie proste ale jeżeli u Ciebie nikogo konkretnego nie ma to może warto o tym pomyśleć? nnnnnnnnnnn, Taki red watch na tego radzaju typów :P. A tak btw to jestem facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
wiem że jesteś.Przenieść się mogę i tak planuję. A szczerze to nawet mi sie nie chce już szukać faceta.Przed 30, ale parcia na związek nie mam.Jeszcze mam pare rzeczy zaplanowanych , których nie pogodzę ze związkiem. Teraz mam troszke wolnego to zamulam na kafe w ramach relaxu. Do nicka powyżej taka lista krązy na kafe, tam są typki z sympatii, musiałabys poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A szczerze to nawet mi sie nie chce już szukać faceta.Przed 30, ale parcia na związek nie mam.Jeszcze mam pare rzeczy zaplanowanych , których nie pogodzę ze związkiem." Tylko wiesz, abyś się nie zaholowała z tymi planami i brakiem związku... bo za kilka lat może być tak, ze założysz topic - "Mam 35, jestem bizneswomen i nikt mnie nie chce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
dobra ale jak mam szukać? podpowiedz coś WHO: zajmiemy się tobą i niekoniecznie będzie to przyjemne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Ja go straszę a on sie cieszy, palant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
Zgadza sie , tyle ze to jest kwestia utrzymania siebie w związku.Jesli zrezygnujemy z siebie , prędzej czy pożniej przegramy.Nie uznaje związków w stylu papuzki nierozłaczki.Kazdy potrzebuje odrobiny autonomii.Masz siłę jeszcze pisać ? O tej godzinie to ja o Kancie tez nie będę rozmawiać:).Zauważyła twoje posty , wydajesz się zrównowazony nawet w sytuacjach agresji( krynica) Wiesz o kim piszę. Na kafe trzeba miec dystans.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
nnn jak masz cierpliwość to poszukam w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
cierpliwości mam jeszcze trochę, skupienia zero. będę dźwięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja go straszę a on sie cieszy, palant " My faceci tak już mamy, zwłaszcza o 3 w nocy ;) "Jesli zrezygnujemy z siebie , prędzej czy pożniej przegramy.Nie uznaje związków w stylu papuzki nierozłaczki.Kazdy potrzebuje odrobiny autonomii." Kurczę, mam kumpla, który właśnie takiej kobiety szuka :). "Masz siłę jeszcze pisać ? " Mam :) "O tej godzinie to ja o Kancie tez nie będę rozmawiać" Ja szczerze powiedziawszy też nie ;), tak tego Kanta rzuciłem w innym topicu. "wydajesz się zrównowazony nawet w sytuacjach agresji( krynica)" Dzięki :) ... z krynicą to ja szczerze powiedziawszy nie za bardzo wiem jak rozmawiać... on nie odpowiada na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może lepiej samemu przejąć kontrolę i zrobić z faceta swoją bjacz :P -----------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
nie mam pojecia.Ale nie wiem czy ten post przejdzie.No cóz chyba sie pozegnam na dzisiaj, moze jutro top bedzie funkcjonował.Dobranoc wam Nocne Marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×