Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość dajcie na wstrzymanie se
Też mi się to przytrafiło z nim nie bylo seksu stricte, były pieszczoty i to nie od razu.... Zaufalam mu po kilku mieisacach spotykania sie bardzo czesto... Mówilismy o zwiazku, przyszlosci.... spałam u niego ale nie uprawialismy se4ksu, tylko przytulanie i całowanie. Potem mnie zostawil bez slowa.... Swoją "kruszynke" A dopiero potem poznałam, jakim jest czlowiekiem i odszukalam posty na alphamale Faceta poznaje sie nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy może i dobrze ,że do niczego nie doszło :P faceci myślą głownie fiutem coby tylko zamoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko co za baba
Naj naj naj Najnormalniejsza Wiecie co? Bez obrazy, ale wg mnie wyolbrzymiacie problem, ubarwiacie na swoją korzyść i nie jesteście obiektywne.. tak pewnie marzysz ,żeby ciebie ktoś brzydulo wystukał , nawet po ciemku i po uprzednim nawaleniu się do nieprzytomności, ogarnij sie babo co ty za brednie wypisujesz!!!pomyslałaś ,że mnóstwo dziewczyn jest przez nich skrzywdzonych ma problemy ze soba a jakieś zaburzenia nawet? zamknij się debilko , nie życzę ci tego ale jest takie powiedzenie co osądzasz Ciebie osądzi co potępiasz i Ciebie potępi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko co za baba
Też mi się to przytrafiło powiedziała to tak, która to przeżyła Spadam stad, nie chce sobie przypominac tego sprzed lat. Chyba musi Cie taki wykorzystac jednak, bys stala sie empatyczna osoba. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru Ja idę na spacer ze swoim lubym Ale juz tak nie ufam z tym się zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj naj naj Najnormalniejsza--
lecz sie na leb , dopoki ciebie nie spotka podobny los , nie osadzaj innych debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh do kogo to było
Naj naj naj Najnormalniejsza-- zablokowali nicka i dalej próbujesz? ja pierdziu ta co mówi ,że nie popiera szerzenia chastwa poptarz na swoje wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh do kogo to było
bardzo dobrze ,że ktoś temat poruszył ;) podejrzewam ,że nie tyczy się to tylko nastolatek ale także dorosłych kobiet :( ostrzegam koleżanki przed pua , tak od tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdgdgd
Naj naj Najnormalniejsza >> spieprzaj bo i ciebie spotka coś podobnego w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masakra ,że tak sie dzieje
Moim zdaniem to już totalne skurwysyństwo :( wredna_wilczyca piszecie, że PUA to single. nic bardziej mylnego! na jednym z forum PUA jest cały dział nt. LTR-ów (long term relationship).i nie trudno znaleźć post, w którym ktoś pisze, że pomimo bycia zajętym, dalej chodzi wyrywać panny, żeby jego umiejętności się nie pogorszyły. albo panowie wymieniają się 'wspaniałymi' radami, np. swoją LTR-kę trzeba czasem zeszmacić a potem poprawić jej humor, zawsze miej kilka nr-ów na boku, nie mów jej że ma cię na wyłączność, ukaraj ją gdy zrobi coś złego etc... i mimo wszystko w związku trzeba dać drugiej osobie jakiś kredyt zaufania. przecież nie możesz sprawdzać swojemu facetowi skrzynki odbiorczej, pytać czyj jest każdy jego nr zapisany w telefonie, czy na pewno był na siłowni a nie wpadł po jakiś nowy numer do klubu. to byłaby czysta paranoja. a PUA to wykorzystują, bo przecież masz tak wspaniałego faceta, że do głowy by ci nie wpadło, że on ma dwie twarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masakra ,że tak sie dzieje
najbardziej jest przykre ,że takie gnoje grają często gęsto na uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam manipulacja
lubię zawodowców :D :D jak mam być zmanipulowana to niech to robi najlepszy zawodowiec w jak najlepszym stylu ale niech ja qrwa mam z tego wymierne korzyści czytaj kasa w dobrej mocnej walucie i mnóstwo przyjemności czytaj odpowiedni taki jak ja lubię seks :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwnośnie naj naj
łazi po wszystkich tematach i szerzy swoje poglądy i poucza :P popieprzona baba poczytajcie kilka pierwszych lepszych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh odezwała się
co tam manipulacja lubię zawodowców jak mam być zmanipulowana to niech to robi najlepszy zawodowiec w jak najlepszym stylu ale niech ja qrwa mam z tego wymierne korzyści czytaj kasa w dobrej mocnej walucie i mnóstwo przyjemności czytaj odpowiedni taki jak ja lubię seks jesteś zwyką szmatą , dzifki się tak nie przechwalają jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł92,
Tej całej Naj ... nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh odezwała się
Paweł ależ to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące swoje 3 groszee
Światowa Organizacja Zdrowia "a mnie śmieszy podejście 'to mnie nie dotyczy, tylko nierozumne kobiety tak się dają'" Moim skromnym zdaniem tak właśnie jest. Jak się myśli tyłkiem, a nie głową to tak się kończy. nie zawsze , wystarczy ,żeby ktos poznał twoje słabości albo wiedział jak grac ci na emocjach w odpowiednich momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wiecie co, tak sobie Was czytam, i im dłużej śledzę Wasze wulgarne, niekulturalne i żałosne posty, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to co Was spotkało, musiało Was spotkać:) Ochłońcie trochę, bo macie oczy przysłonięte jadem, tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie od Was:) Jak tak dalej pójdzie wylądujecie w psychiatryku! A tam PUA (czy jak to się tam mówi) może być sporo:D:D:D A przy okazji.. Oferma ma rację, było być dziewicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące swoje 3 groszee
spierdalaj tarot srarot sama se powróż gdzie mozna iść po rozum do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące swoje 3 groszee
naj naj naj już wiesz ,że cię nikt nie lubi , żałosna jesteś idź szerz swoje poglądy na innych tematach , jesteś chora wiesz (pewnie cę olali i wracasz na nowo) żal mi ciebie, kafeteryjna śmieciaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko frajerzy potrzebują "bajera" i udawać kogoś innego, z moim jestem trzeci rok i jest taki sam, jak na początku to jest prawdziwy, szczery facet." Że Twój nie potrzebował (?) to nic nie znaczy. "Masz jednak rację, że jeśli jesteś lamusem, to rzeczywiście nie masz szans, jako prawdziwy Ty zafascynować żadnej kobiety. Współczuje." Nie pisałem o sobie tępa kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno... Drogie Panie, czy Wy naprawdę wierzycie w te baki o nadludzkich możliwościach tych facetów??? Same opisujecie jak to ustawiał opisy dla innych lasek, jak to raz znikał raz pojawiał się - to Wy byłyście ślepe i akceptowałyście taki stan rzeczy, bo w desperacji na siłę chciałyście wierzyć, że to ten - książę z bajki:) Congratulate! P.S. Możecie mnie wyzywać ile wlezie i tak nie spodziewałam się po Was innej reakcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące swoje 3 groszee
naj naj prowadź sobie dalej ten monolog, swoimi agresywnymi wypowiedziami nic nie zdziałasz , no chyba ,że twoje posty będą po prostu pomijane (jeśli o to Ci chodzi dobrze Cię rozumiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wtrące swoje 3 groszee naj naj naj już wiesz ,że cię nikt nie lubi , żałosna jesteś idź szerz swoje poglądy na innych tematach , jesteś chora wiesz (pewnie cę olali i wracasz na nowo) żal mi ciebie, kafeteryjna śmieciaro" Już? Lepiej się zrobiło? Uważaj, bo przy takich emocjach jesteś o krok od stanu przedzawałowego.. Aspirynkę prędko zażyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? Że społeczeństwo daje przyzwolenie na to" Mają zamykać faceta do pierdla bo mu dałaś dupy? Jak już to was oboje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące swoje 3 groszee
pisałaś coś ? czemu ja tego nie widzę ,żal mi Ciebie (chcesz aby twoje posty były pomijane, jesteś na dobrej drodze)dla mnie już są nie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytam wszystkiego
nie nabijajcie się z czyjegoś nieszczęścia , naj naj.... ja się do twojego poziomu nie zniżę jak inni to zrobili , też twoich wypocin nie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące swoje 3 groszee
piękna pogoda :) życzę miłego dnia nawet Darkerowi i naj naj naj (nienormalniejszej) ja przynajmniej mam gdzie wyjść i po co i mam do kogo a wam naprawde współczuję przegranego życia na kafe pozdrawiam z pieknego słonecznego upalnego miejsca prawie 40st C ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pisałaś coś ? czemu ja tego nie widzę" Pewnie "temu", że masz wadę wzroku:) "nie czytam wszystkiego naj naj.... ja się do twojego poziomu nie zniżę jak inni to zrobili , też twoich wypocin nie czytam" Kochanie... dlaczego w ogóle informujesz mnie o tym? Myślisz, że mnie to interesuje czy Ty czytasz to co piszę czy nie?:) Myślisz, że piszę to dla Ciebie?:) Nie czytaj, będziesz zdrowsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"życzę miłego dnia nawet Darkerowi" Mam bardzo miły dzień bo też mam wyjść i gdzie i do kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×