Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość oferma ma 40 lat i nie mial ba
-by to co wymagacie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo możliwe że offerma
jest starym prawiczkiem ;) nigdy swojej słitaśnej foci na kafe nie wrzucił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ci palanci oszukuja laske zachowujac sie tak jakby chcieli czegos wiecej, graja inna osobe tylko po to zeby przeleciec laske" Tacy to zawsze byli a nie dopiero jak się porobiło szkół podrywania niczym grzybów po deszczu. Zawsze byli kolesie którzy wiedzą na co lecą dziewczyny i wykorzystują to - skutecznie - sądząc po skomleniach ich "ofiar". Bo o co tak naprawdę chodzi? Przecież seks z takim był w porządku a jak mu dawała tyłka to się w białym welonie już widziała tylko on nie chciał związku. A musiał chcieć? "ale sa ciotami i musza manipulowac zeby jakakolwiek laske zlapac" Oglądasz TV? Czytasz gazety? Artykuły w sieci? To jesteś także manipulowana czy ci się to podoba czy nie. Przestań skamleć bo to się robi niesmaczne. "szkoda mi tych oszukanych dziewczyn, wiele kobiet niestety jest uczuciowa (niestety faceci tego nie pojmą)" Zwłaszcza te co są zainteresowane głównie tym gdzie facet mieszka, czym jeździ i ile zarabia (większość Polek) bo przed koleżankami musi być szpan. Rzeczywiście, bardzo uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oni od samego poczatku mowia im, ze chca z nimi byc, i chca stalego zwiazku" Bzdury. Oni nigdy czegoś takiego nie mówią bo tym samym kręcą bat na samych siebie. Nie kłam aby tylko mieć rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myslalam, ze na wiecej Cie stac i odrozniasz jawna maniupulacje w mediach od manipulacji kiedy jest sie z kims w relacji, bo to noz w plecy od osoby ktorej sie ufa" Ufasz facetowi któremu wskakuje się do łóżka po tygodniu (maksimum) znajomości?! To jest dla ciebie relacja?! To jest związek?! Skąd się takie tępe suki biorą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoNia25,....:)
Darker Przeciez wyraznie Ci tu napisały dziewczyny, że faceci mówia im o stałym zwiazku i pisza codziennie smsy, dzwonia, kupuja róże, niczym prawdziwi gentelmani Wiec czemu probujesz forsować swoja racje, ktorej tak naprawde nie masz? A skad wiesz, ze one po tygodniu z nimi ida do lozka? Wyzywasz? od suk?! to świadczy tylko o Twoim wątpliwym poziomie i tym, że sam siebie nie szanujesz, skoro innych wyzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoNia25,....:)
aha i uwazaj Darker , bo Ci sie klawiatura zapali od tego pisania Ilekroć tu wejde, widze Ciebie Przesiadujesz tutaj godzinami, a to swiadczy, ze jestes przegrancem i jest duzo w Tobie frustracji, bo Ci sie nie wiedzie w życiu Czuc to na kkilometr Takze bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo możliwe że
nie ma co dyskutować z jakimis półgłówkami jak darker offerma zawsze szczery czy naj naj naj(nienormalniejsza) ;) oni nawet nie przeczytali artykułu ze zrozumieniem ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mówie wam tak ponieważ
o ile w ogóle przeczytali bo z ich wypowiedzi wynika ,że zasłyszeli takie hasło jak PUA i jakieś tam śladowe pojęcie (nierzadko błędne) od kogoś albo z gazety i się mądrzą , nie mają pojęcia o temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mówie wam tak ponieważ
Naj naj naj Najnormalniejsza Więc jeżeli chcą całe życie kierować się emocjami, to niech nie piszą potem na forum, że są nieszczęśliwie skrzywdzone, bo to jest tylko rezultatem lekkomyślnego zachowania. to jest trochę inaczej niż się tobie wydaje , faceci dążą do tego aby zdobyć kobiety zaufanie i żeby ta przed nimi się otworzyła a potem zaczyna się gra, proszę Cię nie generalizuj :( przeczytaj dokładnie temat(nie tylko ten forumowy)ale trochę więcej a potem dyskutuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczyca ma rację
wredna_wilczyca a mnie śmieszy podejście 'to mnie nie dotyczy, tylko nierozumne kobiety tak się dają'. życie nie jest do końca przewidywalne, równie dobrze może to spotkać twoją koleżankę, siostrę, kuzynkę etc. albo twój luby przypadkiem trafi na takie forum, poczyta ideologię 'po co ci jedna kobieta na stałe, skoro możesz mieć ich więcej? a twoja partnerka nie spełnia standardów' i w d*pie mu się poprzewraca. zgadzam się z nią, nigdy nie mówcie nigdy , właśnie takie zasadnicze i mające klapki na oczach harpie(mnie to nie dotyczy ja tam swoje wiem ;) - nie warto uważać się za alfe i omegę mającą oczy dookoła głowy, bo nikt taki nie jest) jest bardzo łatwo zmanipulować ;) no tak ale jeśli nie ma się urody czy miłej osobowości to się wszystkich odstrasza nawet desperatów z PUA(czyli najgorszych uczniów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskusyja się urwała
a i to dobrze;) pewnie mamusie zawołały szczyle na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim.a
Ech.. kobiety.. W uwodzeniu nie ma nic złego. Według Was prawie każdy kto uczy się tego, jak uwodzić to cwaniak. Spójrzcie na to z innej perspektywy. Nie wszystkim facetom odwiedzającym strony o podrywie zależy na tym, aby "zaliczyć" i zostawić. (faceci tez maja jakies sumienie.. niekiedy ) Istnieja faceci, którzy nie zostawiają kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no brak mi słow na takich
przeczytaj artykuł a potem się mądrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no brak mi słow na takich
dobra tylko jeśli te sztuczki wpadną w ręce frustratom nienawidzących kobiet albo cwaniaczkom którzy będą się chcieli np bogato ożenić albo sa matrymonialnymi oszustami co wtedy powiesz waść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no brak mi słow na takich
nienawidzącym kobiet , sorki za niepoprawność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W uwodzeniu nie ma nic złego. Według Was prawie każdy kto uczy się tego, jak uwodzić to cwaniak" Nie , w takim dopiero cwaniak się obudzi ;) Wiem coś o tym ponieważ brat mojej koleżanki był na takim kursie. Cichy, nieśmiały ale przystojny. Nigdy nie wierzył w swoje możliwości a po kursie jakby coś go opętało. Też opowiadał , że idzie na kurs żeby nie być samemu do końca życia i w końcu związać się z jakąś kobietą a w rezultacie stał się zwykłym dupkiem , który bzyka kilka "zdobyczy" na raz. Dopiero po kursie zaczął nadrabiac a wczesniej inaczej śpiewał odnośnie przedmiotowego traktowania kobiet przez mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no brak mi słow na takich
no i właśnie Daissy mam takich na myśli , co jeśli taki zakompleksiony szaraczek pójdzie na taki kurs? a może zapisze się nawet do klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna zołza
ja znam przypadek, gdzie gość, maminsynek ,student calkiej niezlej uczelni, ktory miał na swoim koncie niepowodzenia z laskami, poznał taka jedna, inteligentna, dobra a co najlepsze, mega ładną , pozgrywał zwiazek a potem bez słowa ja kopnal w dupe. Tez stosowal PUA. I kto by pomyslal, ze leczyl kompleksy wlasnie w ten sposób. LAska nie byla z jego ligi, ale nie patrzyla tak na wyglad bardzo u facetow , bo miala poukladane w glówce. I co? i jak na tym wyszla? Jakby ktos postawil ta laske obok niego to by nie uwierzyl, ze taki brzydal tak wychooojał taka mega lasencje i do tego mądrą. A jednak Wyleczył swoje kompleksy po czesci na pewno kosztem jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te kursy są dla ciotek
diabelstwo się szerzy a kobiety cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ten świat
bo ten świat do tego właśnie zmierzai nie będzie lepiej tylko gorzej:P Ale żeby faceci, za powiedzmy 5 lat, nie zdziwili sie, jak laski zaczna robic z nimi to samo, bo niestety w wiekszosci na to zasluguja. i potem beda tematy na kafe zranionych :) a w wiekszosci, bedzie im sie to nalezalo, bo na pewno nieraz tak wychoojali kogos. Zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma PUA dla kobiet??? interesujące, ze istnieje mnóstwo kursów i poradników dla facetów, natomiast dla kobiet to może z 2 tytuly znalazłam ('Mężczyzna od A do Z' i 'Dlaczego mężczyźni kochają zołzy'). dlaczego tak jest? teksty, że kobieta ma we krwi flirtowanie i uwodzenie jakoś do mnie nie przemawiają. a co ma powiedzieć przeciętna szara myszka, która pojęcia nie ma jak się komuś podobać? dlaczego nie ma kursów i podręczników dla kobiet???? --> zapytuję ponownie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to dlatego ,że
faceci są jednak bardziej ułomni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać że temat się powtarza
no i co ale nie ma czegoś takiego "techniki uwodzenia facetów" widziałeś ciućmoku coś takiego bo ja nie, kobiety jednak nie są ułomne jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZS kafieteryjny wajrus
powiedz ZS , wyszłeś ty kiedy z chałupy ? weszłeś na inną stronę niż kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×