Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

"Who ludzie popełniaja wiele błędów ,wazne żeby wyciągać wnioski.Jak się nie przewrócisz to sie nie nauczysz.Kazdy chyba był kiedys oszukany , czy przez kolegów , czy w pracy. Najwazniejsze zeby umiec juz później po symptomach widziec co jest grane, a nie walić z baranka po raz kolejny w ścianę." Podpisuję się pod tym. Natomiast jako ludzie możemy uczyć się też z błędów innych zatem czemu by z tego nie skorzystać? Co ja proponuję to po prostu myślenie głową, a nie dupą. Trolu/Trolico, a ty bohaterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
bo są tylko ludzmi.I nie kazdy ma zdolność wyciągania wniosków.Gdy w gre wchodzą emocje ludzie rózne rzeczy sobie wkręcaja.Ja tez nie rozumiem kobiet ,które z uporem maniaka wchodza w toksyczne wnioski.Ale część ludzi nie umie na zimno wyjść z siebie i spojrzec obiektywnie.Poza tym nikt nie jest alfa i omegą. Tez sie naciełam pare razy , ale w ten sposób zdobywamy doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też z nim piszę
ja ten tegoooo haha a ten egoist31 to jaki? pisalam z nim ale krotko, dziwny sie wydawal.. to ten typ co wyzej sra niz d**e ma" mnie pisał źe z nikm z kafe nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nie kazdy ma zdolność wyciągania wniosków." I właśnie ci podpadają pod moją kategorię "nierozumnych". "dy w gre wchodzą emocje ludzie rózne rzeczy sobie wkręcaja" Ja również proponuję wygaszanie emocji i branie rzeczy na chłodno. "Ale część ludzi nie umie na zimno wyjść z siebie i spojrzec obiektywnie." Tym ten topic nie pomoże... im już chyba nic nie pomoże. "Poza tym nikt nie jest alfa i omegą." Zawsze szczery jest ;) "Tez sie naciełam pare razy , ale w ten sposób zdobywamy doswiadczenie." Tak, to prawda (patrz jednak mój post powyżej). Ja również się naciąłem... ale akurat nie w kwestiach damsko-męskich ... natomiast jakbym nie używał mózgu to bym się naciął znacznie więcej razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
na forum to akurat każdy moze pisać :) tego im nie zabronisz.A jeżeli nie masz ochoty czytać o ich emocjach to nie czytaj.Raczej proste. Who tez korzystam z cudzych doswiadczeń .Lubię obserwowac swiat i ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ja ten tegoooo haha
Napisz cos wiecej, mnie tez zbajerowal :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ten tegoooo haha
ja tez z nim pisze o cholerka ale moze jednak myslimy o 2 osobach, bo ja pisalam na czacie z gosciem o takim nicku:D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też z nim piszę
na jakim czacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ja ten tegoooo haha
Mnie zbajerowal na czacie Kafe nick Egoist :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ja ten tegoooo haha
Nie wiem czy to ten sam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
no coz każdy ma swojego bzika .Krzykiem i tak nikogo nie przekonasz.Poza tym ludzie nie wychodzą z jednej sztampy, kazdy ma swoje doswiadczenie i kazdy na tym opiera wnioskiTyle ,że niektórzy więcej razy muszą tyłek potłuc ,żeby właczyc myslenie :).A niektórym nigdy sie to nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też z nim piszę
Do ja ten tegoooo haha - mnie nie chodzi o czat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ten tegoooo haha
no nie wiem czy to ten sam bo ja pisalam z egoistem na czaciw wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
a mnie śmieszy podejście 'to mnie nie dotyczy, tylko nierozumne kobiety tak się dają'. życie nie jest do końca przewidywalne, równie dobrze może to spotkać twoją koleżankę, siostrę, kuzynkę etc. albo twój luby przypadkiem trafi na takie forum, poczyta ideologię 'po co ci jedna kobieta na stałe, skoro możesz mieć ich więcej? a twoja partnerka nie spełnia standardów' i w d*pie mu się poprzewraca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niektórzy więcej razy muszą tyłek potłuc ,żeby właczyc myslenie .A niektórym nigdy sie to nie uda." Owszem... i im nie pomoże powyższy apel. Jak ktoś się nie potrafi nauczyć na błędach swoich lub czyichś to już tylko źle świadczy o takiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
nie dochodze , bo juz dawno je mam.I nie odnosiło sie to do tych kobiet , tylko ogólnie.Ot socjologiczna obserwacja.Ogólnie chodziło o zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych od Egoist31
Ale na czacie też miał końcówkę nicku 31?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca w takim razie uprzedzam, że dzisiejszej nocy zamorduje Cię Twój sąsiad... Bo mu się nagle coś w głowie poprzewraca... Błagam.. Przestańcie naciągać fakty, wierzyć w zabobony, uruchomcie resztki logiki... Wiem, że jest późno, ale trochę rozwagi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ja ten tegoooo haha
Mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOW to pewnie manipulant
dlatego tak broni oszustow OSZUST/KLAMCA/BANDYTA/MORDERCA SA WINNI, A NIKT INNY kazdy facet wypowiadajacy sie w tym tonie w tym topiku to manipulant na zaadsie UDERZ W STOL A ODEZWA SIE NOZYCE........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj generalizujesz
wilczyca zgadzam sie z tobą.Emocje , uczucia sa tak delikatne i nieprzewidywalne ,ze najbardziej racjonalni ludzie potrafia zgłupieć.Stan zakochania powoduje wydzielanie takich hormonów ,ze porównywalne jest to do nacpania. Who ,zle swiadczy nie o osobie, tylko bardziej o sposobie jej myslenia , bo ja to krzywdzi.Ja patrze od tej strony. Tylko tutaj jak pisałam wczesniej trzeba sie juz zastanowic , czym dana sytuacja była spowodowana , i na drugi raz lepiej chronic swój tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARGH !!! Przejrzałyście mnie... jestem ohydnym manipulantem :). Otóż co ja chcę przekazać to to, że wszelkie manipulacje na nic się zdają, jeżeli ktoś jest przytomny :) Jeżeli zaś chodzi o takowych manipulantów to cóż napisać - banda dupków i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światowa organizacja,co myśli
sz o tym kolesiu z kafe o nicku Egoist_31 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Emocje , uczucia sa tak delikatne i nieprzewidywalne ,ze najbardziej racjonalni ludzie potrafia zgłupieć." Mnie się nie zdarzyło :), i tak - byłem zakochany ale również potrafiłem spojrzeć trzeźwo na sprawę. "Stan zakochania powoduje wydzielanie takich hormonów ,ze porównywalne jest to do nacpania." To fakt ... tyle, że ludzie zakochani często sami się nakręcają i sobie "dodają" tych dawek odurzenia zamiast starać się spojrzeć nieco z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×