Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość MaaaMimi
aż nie chce mi się w to wierzyć, wydaje mi, że mnie też coś takiego spotkało... poproszę o więcej info: maaami@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
zaczynam myslec poprawnie, bo po TWOJEMU>> hahaha , wręcz ohydna jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? Że społeczeństwo daje przyzwolenie na to A to jest jedno z najwiekszych swinstw jakie mozna wyrzadzic drugiemu czlowiekowi i on sie z tym potem meczy, czasem nawet przez wiele lat, pomimo, ze jest w nowym zwiazku., ide juz naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wolałabyś aby powszechnie uznano Twój tok myślenia za poprawny i nienaganny?:) Jestem zdania, że wykorzystywanie innych jest paskudne i perfidne, ale osoba wykorzystująca upatruje sobie ofiarę na miarę swoich możliwości.. Zresztą faktycznie, ta rozmowa nie ma sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie też na takie coś nie zg
"Zresztą wiecie co? To taki specyficzny obraz zdesperowanej kobiety czatującej, której marzy się wielka i wyimaginowana miłość. Pojawia się facet, okazuje zainteresowanie i nagle klapki na oczach! Przysłania cały świat i jego wady stają się niewidoczne." A ja będę suką :P Życzę Ci, żeby na Twojej drodze stanął taki mężczyzna...np. wtedy gdy Twój związek się posypie, będziesz miała dość samotności itd. itp. Zapewniam, że Twoja inteligencja Cię przed tym nie ochroni..chyba, że zero w Tobie temperamentu i jesteś zimna jak skała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie daje przyzwolenia na szerzenie się chamstwa i prostactwa, nie pochwalam zachowania tych prostaków, jednakże uważam, że taka przygoda nigdy nie spotka kobiety : Po pierwsze - ostrożnej Po 2 - pewnej siebie Po 3 - niezdesperowanej Po 4- nie pakującej się do łóżka po kilku randkach Po 5 - wchodzącej w związki z osobami o których coś wie Po 6- która zachowuje dystans i nie daje się omotać. Ale Wy mi zaraz przytoczycie historie Zosi, Kasi, Heli, które były z takimi facetami 25 lat i zostały wykorzystane!!! Heh.. Tylko, że związek długoterminowy przeczy idei propagowanej przez rzekomych podrywaczy... Chciałabym żebyście były zwyczajnie szczere i przestały naginać fakty..Oki nevermind..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...)będziesz miała dość samotności itd. itp." Samotność w moim przypadku nigdy nie sprawi, że chwycę pierwszego lepszego, o którego przeszłości i życiu nie będę miała zielonego pojęcia - bo takie działanie, to dla mnie właśnie przejaw desperacji... Ale oki, Wy macie swój punkt widzenia, a ja swój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
wydaje mi się, że to tak jak z sektami, zawsze uważałam, że Ci ludzie musieli być strasznie głupi, że dawali sobie robić takie pranie mózgu, ale jak się wgłębiłam w temat, to sami przywódcy takich sekt, mówili, że właśnie tymi inteligentniejszymi łatwiej zmanipulować, a tych mniej często rodziny wyciągały. Normalnie człowiek nie wierzy, że może postępować wbrew swojemu zdrowemu rozsądkowi i dać sobą manipulować, dać siebie wykorzystać. Niestety są tacy, co by sobie naprawdę umieli poradzić z nami :(. Udawanie kogoś innego, żeby uwieść kobietę, jest niesamowicie podłe, przecież jak poznajemy kogoś nowego, to nie zakładamy, że wszystko co mówi, to kłamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Udawanie kogoś innego, żeby uwieść kobietę, jest niesamowicie podłe" A to ciekawe bo większość facetów robi to cały czas a ci co tego nie robią są niezauważani przez kobiety. Czy wy nie wiecie co to znaczy "bajer"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
Darker: tylko frajerzy potrzebują "bajera" i udawać kogoś innego, z moim jestem trzeci rok i jest taki sam, jak na początku :) to jest prawdziwy, szczery facet. Masz jednak rację, że jeśli jesteś lamusem, to rzeczywiście nie masz szans, jako prawdziwy Ty zafascynować żadnej kobiety. Współczuje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsrfgs
Naj naj naj Najnormalniejsza --jesteś żałosna ze swymi pseudomądrymi radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utititgi
Naj naj naj Najnormalniejsza --jesteś żałosna ze swymi pseudomądrymi radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfuuutu
Naj naj naj Najnormalniejsza --jesteś żałosna ze swymi pseudomądrymi radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hddgd
Naj naj naj Najnormalniejsza /////////////// jesteś jebnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfhfh
Naj naj naj Najnormalniejsza -jestes jebnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
Też mi się to przytrafiło Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? Że społeczeństwo daje przyzwolenie na to A to jest jedno z najwiekszych swinstw jakie mozna wyrzadzic drugiemu czlowiekowi i on sie z tym potem meczy, czasem nawet przez wiele lat, pomimo, ze jest w nowym zwiazku., Społeczeństwo daje przyzwolenie na wyrywanie żonatych/zamęznych w myśl maksymy "nie ma takiego wagonika którego nie mozna by odczepić"... Mało tego - milcz zdradzony i pretensje co najwyżej do zdradzacza, bo jego partner/ka nowa niewinna jako lelija biała A ty sie dziwisz, że niektórzy z zawładnięcia czyimis uczuciami zrobili se spotr :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
] Naj naj naj Najnormalniejsza miłość i zachowanie dystansu raczej nie daja się pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hddgd Naj naj naj Najnormalniejsza /////////////// jesteś j**nięta " Och widzę, że pełna kultura:) I jak tu się dziwić, że zaliczasz się do tych "wykorzystanych" skoro reprezentujesz sobą taki niski pułap?:) Czyli jednak moja teoria znowu znalazła potwierdzenie:) Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... dajcie sobie na wstrzymanie. ludzie są rożni i mają prawo do swoich poglądów. po to są fora by dyskutować ale róbmy to na poziomie a nie wyzywajmy się nawzajem. mało przyjemnie się to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miłość i zachowanie dystansu raczej nie daja się pogodzić" Ależ moja Droga... Miłość nie pojawia się po kilku randkach.. Miłość to głębokie uczucie, które trzeba najpierw wypracować.. Ja poddaje ostrej krytyce wszystkie desperatki, które łapały co się dało, bez zważania na konsekwencje.. Znam sporo przypadków, co więcej, facet nie musiał być w tym kierunku "przeszkolony":) Poza tym uważam, że pewne cechy musimy wypracowywać sobie całe życie i nie jesteśmy w stanie nauczyć się na jakimś durnym kursie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
Naj naj naj Najnormalniejsza Zyczymy tobie manipulanta w przyszlosci "najmadrzejsza" na forum. Pisz tu do rana przyglupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin84w Jak się domyślam słowo "kultura" jest Ci pojęciem obcym, w związku z czym mój post może być dla Ciebie zupełnie niezrozumiały:) Cóż.. zaryzykuję:) Niech stracę! :D Życzyć mi możecie czego tylko chcecie, co nie zmienia faktu, że nadal to ja współczuję braku rozsądku Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
Stul już ryj stara ropucho :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżej jesteś naprawdę jebni
ęta :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
piszecie, że PUA to single. nic bardziej mylnego! na jednym z forum PUA jest cały dział nt. LTR-ów (long term relationship).i nie trudno znaleźć post, w którym ktoś pisze, że pomimo bycia zajętym, dalej chodzi wyrywać panny, żeby jego umiejętności się nie pogorszyły. albo panowie wymieniają się 'wspaniałymi' radami, np. swoją LTR-kę trzeba czasem zeszmacić a potem poprawić jej humor, zawsze miej kilka nr-ów na boku, nie mów jej że ma cię na wyłączność, ukaraj ją gdy zrobi coś złego etc... i mimo wszystko w związku trzeba dać drugiej osobie jakiś kredyt zaufania. przecież nie możesz sprawdzać swojemu facetowi skrzynki odbiorczej, pytać czyj jest każdy jego nr zapisany w telefonie, czy na pewno był na siłowni a nie wpadł po jakiś nowy numer do klubu. to byłaby czysta paranoja. a PUA to wykorzystują, bo przecież masz tak wspaniałego faceta, że do głowy by ci nie wpadło, że on ma dwie twarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_AM_WOMAN
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazajcie na takich manipulant
w szczegolnosci W NECIE, jest ich mase!!!!!! Przez net duzo latwiej oszukiwac i udawac, krecic!!! Jesli czujecie, ze cos jest nietak a gosc sprawia wrazenie milego i idealnego, to miejcie sie na bacznosci!!! To sa najgorsi skurwiele i cioty, ktorzy w realu sa nikim, to emocjonalne kaleki. egoisci bawiace sie uczuciami drugiej osoby! UWAZAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×