Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam fajnego miejca nad morz

czy w Chłapowie coś się dzieje ? jakies bary wieczorem przy plazy itp

Polecane posty

Gość szukam fajnego miejca nad morz

gdzie nad morze aby coś się dzialo? tzn "życie" nie znikalo z ulic tuż po zmroku>? jastrzębia góra odpada, bo tam plaża kamienista i drogo strasznie....czy np miejsca takie troche spokojniejsze jak Chłapowo sa równoznaczne z tym że od razu wszystko milknie/cichnie? i strach wieczorem gdzieś wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Chłapowa jest rzut kamieniem do Władysławowa więc jak tam nic nie znajdziesz to do sąsiadów;-) Byłam rok temu w Chłapowie i na każdym kempingu czy większej knajpie są w nocy imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki dzięki :)))
aa ja nie wiedziałam, że sa tam jakieś knajpy - dlatego właśnie pytam :P a rzut beretem? tylko czy sa połączenia autobusowe jakoś wieczorami też....bo jak ktos nie ejst zmotoryzowany to już chyba gorzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sa tam rozlozone namioty Eska live festival. Ja juz bylam w tym roku we Władku i z buta chodzilismy do Chlapowa na imprezy Eski. pierwszego dnia bym robert M, za dwa dni finaliscin xfactor. Musisz wejsc na strone eski i zobaczyc jakie imprezy sie tam szykuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz...?????
hm teraz już pewnie nic nie ma, skoro eska pojechała.... napiszcie, czy po zmroku miasto umiera, czy coś tam jednak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁAPÓWKA
Z Władka do chłapowa to zaledwie przystanek piechotka z 10 minut :) a na plaży we włatku knajpeczki , dyskoteki i karaoke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie :)
ok ok dzięki:) jak nie znajde noclegów we władku to pewnie chłapowo ( o ile tam tez coś znajde :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
w jastrzębiej wcale nie ma kamienistej plazy!jesli chodzi o imprezy to sa i to mnostwo,dla kazdego co innegojest naprawde super jesli chodzi o zycie wieczorno nocne.bylam 2 ty temu.idrogoraczej nie jest nie mam porównania ale wg mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×