Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona_ona_ona

Nie nawidze siostry narzeczonego

Polecane posty

Gość oksytoon
nienawidze-razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burgundowe trzewiki
okulary słoneczne ty czepialska xxx.. nie ma meza - jest męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksytoon
nie mam polskich znakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie każdy ma polską
czcionkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksytoon
ale to nie jest czepianie! kafeteria to siewtny sposob na to by nauczyc sie pisac bez bykow.Bojak ktos napisze wyraz z bledem to inna osoba zauwazy i poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha.........
A co ty myslalas, ze rodzicom narzeczonego corke zastapisz? :D Maja juz swoja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okulary sloneczne
burgundowe...... chce ci powiedziec ,ze czepilas sie , a sama zrobilas blad :-P:-P:-P a ty nie zajarzylas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okulary sloneczne
inni tez moga nie mie cpolskich znakow lub ich nie uzywac :-P Skoro ich nie uzywasz to po co sie czepiasz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o mnie tylko o mojego narzeczonego,ona zdradzila meza i sie od niej wyprowadzil i rodzice ja zaprosili na obiad w niedziele bo ona taka biedna i samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okulary
a wiekszy pozytek dla spoleczenstwa bys zrobila gdybys doczepila sie jak ktos zrobi blad ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w domu mojego meza
jest to samo na poczatku ziec byl bardzo tam nielubiany a teraz wszyscy mu dupe liza. Kase mu daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to wkurza teraz ona znowu jest w ciazy,ostatnio nawet moj narzeczony mnie wkurzyl,byl u niego gril i zapytalam czy mi przyniesie soku i ona tez poprosila to najpierw przyniosl jej dopiero poszedl drugi raz po sok dla mnie.ciaza to nie choroba sama mogla ku...a isc ale powiedziec mezowi a nie sobie sluzacego znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz ze zmatami
a ja nienawidzę narzeczonej brata, co za kurwiszcz, złapała go na dziecko, oszukała, ze jest w ciązy a była dopiero p dwa miesiące później później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszyska brata tez nienawidze,jest taka pusta,a przekreca wszystko tylko zeby nagadac na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe hłe, nie znacie siostry mojego męża to dopiero szma*a parszywie wredna!!! założe się że wasze przypadki to nic w porównaniu z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghhnmkookpomjkop
Ja z moja szwagierka tez nie mam, nawet kolezenskich ukladow. Zanim moj maz zaczal sie spotykac ze mna, dwa i pol roku byl w zwiazku z inna dziewczyna, z ktora szwagierka sie zaprzyjaznila, chodzily do siebie na kawusie i ploty. Jak moj maz ja zostawil, to dalej sie widywaly, nawet, jak juz ze mna zaczal sie spotykac. Ja tam nic przeciwko nie mialam, bo i dlaczego? Maz mi potem mowil, ze szwagierka z tamta dziewczyna sie przyzwyczaila, a ze mna nie chce i juz=bo maz tamta w zasadzie poniekad dla mnie zostawil. I zwisa mi to-ona mnie traktuje jak powietrze i ja ja tez. Na spotkaniach u rodziny meza o duperelach gadamy, byle by podtrzymac rozmowe albo nie gadamy wcale. Nie robimy na siebie min, szwagierka tylko raz weszla mi w parade-to jej kilka slow powiedzialam i od tej pory luz-az moj maz byl pozytywnie zaskoczony, ze ktos jego siostruni nosa utarl (bo w sumie wielka dama z niej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghhnmkookpomjkop
Dodam, ze eks mojego meza brednie o mnie gadala, wymyslala rozne bzdury i oczywiscie zwierzala sie z tego szwagierce - a ja w sumie dziewczyny w ogole nie znalam, widzialam ja moze raz w zyciu. Zreszta byla mojego meza dlugo gnoj nam robila, oczerniala mnie, twierdzila, ze nadal jest z moim mezem, ze byl z nia na weselu (a mieszkal juz ze mna, do tego 100 km od niej), pisala przez pol roku sms-y, probowala sie dodzwonic do mojego meza (bezskutecznie). Dala spokoj po pol roku-gdy znalazla sobie fagasa i od razu z nim w ciaze zaszla. Mnie winila za ich rozstanie, bo moj maz zaczal krecic ze mna dwa miesiace po zerwaniu z nia. No i mysle, ze moja szwagierka (nie znajac mnie w zasadzie) zaczela mnie oceniac miara tej dziewczyny, na podstawie tego, co tamta jej na mnie gadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghhnmkookpomjkop
Moja szwagierka ma dwoje dzieci, mieszka u swoich rodzicow na osobnym pietrze. Jest zapatrzona w siebie, a z tesciowej robi sobie sluzaca (do pilnowania dzieci, do sprzatania). Ostatnio jak przyjechalismy do tesciow na kilka dni urlopu, to codziennie szwagierka schodzila na dol do kuchni tesciowej-a to chleba nie miala, a to jajek jej zabraklo, a to gosci miala i przyszla po kawe--bo jak twierdzila, nie chcialo jej sie do sklepu isc-a sklep ma za plotem :P Ja tam w to nie wnikam, to ich sprawa, jak sobie tam zadza. I mowie-w zasadzie ze szwagierka nie utrzymuje kontaktu-bo i po co?-nie bedziemy przeciez na sile udawac przyjacioleczek albo rodzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo robi dziewucha mojego brata kumpluje sie z sasiadka mojego narzeczonego i gadaja ze ł.jezdzi z jakas dziewczyna itd.ostatnio nawet wymyslily ze to ja go zdradzam wiec zapytalam z kim skoro wiedza lepiej.nie wiem czy robia to z nudow zazdrosci czy glupoty!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×