Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość maniaczka_kosmetykow
ja stosowałam wiele: od dentystów, których nie polecam jak się w danej dziedzinie ie specjalizują, po paski które uszkodziły mi szkliwo. obecnie testuję White&Go, taki w sztyfcie wybielacz, wygodny mozna go w torebce nawet nosic, koszt o wiele mniejszy niz u dentysty, uzywam go dopiero tydzien ale juz widze efekty, w sieci niewiele jest sklepow ktore go oferuja bo to nowosc, ja go dostalam na przystanekpiekno.pl, no i to co fajne, moge go tez uzywac w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiennnkowa
A ja taki zabieg wybielający wole wykonać w sprawdzonym gabinecie stomatologiczny. I jesli mam na taki postawić to zdecydowanie polecam Klinikę Dentist w Krakowie. Jesli juz decydować sie to na cos co bedzie bezpieczne i da konkretne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_78
Z tym bezpieczeństwem w gabinetach to różnie bywa. Moja koleżanka poszła do dentysty na wybielanie, po czym okazało się, że ma poważne problemy z nadwrażliwością. A za wybielanie zapłaciła ponad 700 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, dużo się ostatnio o tym czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wszedł nowy produkt na rynek żel z nakładami dopasowującymi się do kształtu zębów Whitetime, nie ma jeszcze o nim opinii więc postanowiłam dorzucić coś od siebie, używam dopiero parę dni ale już widzę efekt, miałam naprawdę żółte zęby, a już po pierwszym użyciu stały się jakby trochę bielsze, używam 2 razy dziennie, choć można i raz, ale chcę szybkiego efektu, jak na razie jestem zadowolona, ale kuracja trwa od 20 do 30 dni więc mam nadzieję, że efekt będzie zaskakująco dobry. Zamawia się na ich stronie kurierem, do mnie dotarło na drugi dzień, cena nie za wysoka 59,99 + 10 zł za przesyłkę przy zakupie dwóch opakowań przesyłka gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91.n
Ja wybielałem żelem whitetime. polecam, naprawde dziala i moja dziewczyna tez ma o nim dobre opinie. Niedrogi produkt, polski. kilka jakis gwiazd go reklamuje :) a jesli chodzi o pasty o ktorych piszecie, to wyrzucona kasa. Wnerwia mnie to, że firmy tak reklamuja ze dziala dziala, a nic nie warte te pasty. jak pasta sie nazywa hollywood smile, to jak ktos chce mieć usmiech jak z hollywood to niech do hollywood pojedzie. Tu jest Polska haha :) Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam bardzo dobrą opinie o tym hollywood smile - ładnie wybiela i nie podrażnia zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo_frutka
moja koleżanka używała "długopisu" do wybielania i ja widziałam różnicę, też chyba kupowała na przystanekpiekno.pl bo wyglądał identycznie jak na ich stronie, nawet kiedyś wyjęła go przy mnie i sobie wybielała, fajna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smile4you zdecydowanie odradzam nie ze względu na produkty tylko na grubisnss obsługę dzięki której aż miesiąc po zakupie w dalszym ciagu nie produkt nie został dostarczony. Bardzo niemiła obsługa i rozmowy tel wraz z korespondencja mailową zajrawaja na śmieszność ... Szkoda nerwów u kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optti
u mnie Biała Perła nie zdała egzaminu teraz czekam na przesyłkę z hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguszka_kk
Na mnie przyznam ze tez nie działaja te wszystkie drogeryjne srodki. I jesli ja mialabym polecić coś skutecznego to na pewno profesjonalne wybielanie w Klinice Dentist w Krakowie. Zwłaszcza jesli mieszkacie w Krakowie i okolicach i chcecie skutecznie i profesjonalnie wybielić zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UT
tyle różnych opcji, że nie wiadomo co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optti
dostałam hollywood smile - mam nadzieję, że czekanie warte efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejlooouuuu
POLECAM WHITETIME!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna48
ja kilka razy próbowałam wybielić w domu, ale niestety nie dawało to żadnych efektów, koleżanka namówiła mnie na wybielanie u stomatologa i jestem bardzo zadowolona, teraz jak wybielanie to tylko http://klinikadormed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor33
ktoś pytał gdzie się znajduje Dormed - w Komorowie pod Warszawą. Bardzo blisko stolicy, autem to rzut beretem :) tutaj znajdziecie dokładne namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitetime uwaga
Polecam przeczytać te dwa artykuły o whitetime - bo może się okazać, że jest on nielegalny. 1. natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-t ropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego 2. zadbanyfacet.blogspot.com/2013/07/uwaga-na-whitetime.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmrrrrr
Ja probowalam naturalnych sposobow by wybielic zeby zeby ich nie zniszczyc ale nic nie pomagalo, pasty wybielajace tez nie pomagaly dopoki nie natrsfilam na to http://track.ibright.pl/product/iBright/?pid=134&uid=4300 nie jest strasznie drogie w porownaniu do niektorych specyfikow ktore uzywalam akurat to moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu wybielałem hollywood smile w sztyfcie i efekt był super teraz zamierzam zrobić powtórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w iBright nakładki sa takie same jak w Białej Perle trzeba je formowac? bo przyznam szczerze, że w BP są okropne wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, nie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszym sposobem na wybielenie zębów jest wizyta u dentysty lub w profesjonalnym salonie, który zajmuje się wybielaniem np. white&beauty. Osobiście wolę nie eksperymentować z domowymi preparatami, za bardzo cenię sobie moje zęby ;) , a pasty niestety nie dają zniewalającego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejlooouuuu
WHITETIME najlepsze na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tandeta, nic a nic nie wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madama30
ten whitetime probowalam, tylko wydalam kase na marne. tylko na nerwy zbieralo jak efektow nie widzialam. wyczytalam na ktoryms z tematow o dlugopisie wybielajacym, takim aplikatorze zaraz dam foteczke: http://www.przystanekpiekno.pl/149-beautifull-smile-pen-do-wybielania-zebow.html ja o tu kupilam, i wybielam 14 dni. minute po aplikacji czekalam. jak dla mnie to lepsze niz biala perla ( i latwiejsze, szybsze i u mnie bielsze zeby po tym) pytalam dentysty mowi ze bezpieczny sposob, wiec robie niedlugo powtorke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Ajona jest delikatniejsza dla zębów niż hollywood smile a co do skuteczności wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!!!!!!!!!!!! Jak chcecice miec białe ząbki, to zdecydowanie Whitetime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zachwycona efektem po hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×