Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

ciężko mi cokolwiek ocenic, gdyż mniej samej krzywdy w dormedzie nie zrobili. a wrecz przeciwnie, pomogli uzyskac piekne, zdrowe zeby. przy okazji bylam wczoraj na wizycie kontrolnej i wszystko z moimi zabkami po wybielaniu jest ok, żadnych skutków ubocznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dożka
fajnie, że Wy trafiłyście w dobre ręce i szkoda, że ja nie miałam tyle szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aola..................
kupcie sobie BLANX pastę do zębów. Rewelacja, ja kupiłam anty osad i mimo, że nie palę wina nie pije zbyt wiele efekt widziałam po 3ech dniach stosowania!! rewalecja, BLANX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doretta
ja zamówiłam hollywood smile ale chciałabym się dowiedzieć gdzie kupiłaś ta pastę Blanx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakusz
widziałam stronę tej pasty Blanx i bardzo mnie interesuje czy ona posiada jakieś atesty i czy jest bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina kempa
Od 3 miesięcy myję zęby pastą ajona - zmiana jest duża i faktycznie widoczna. Moje zęby wyglądają znacznie bardziej korzystnie. Nie palę papierów, nie piję kawy. Ajoną zęby myję 3 razy dziennie - są dokładnie takie, jakie chciałam mieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie pastę ajona można kupić i w jakiej jest cenie? Wcześniej nic o niej nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina kempa
Apteki, sklepy zielarskie - na pewno nie kupisz jej w drogeriach, to pasta specjalistyczna. Na http://www.ajona.pl/ masz więcej informacji na jej temat. Poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasty wybielające nie
wybielają,mają duzo skałdników sciernych wiec sciągają osady jesli ktoś ma swoje ciemne zęby,to ich pasta nie rozjasni,prózne nadzieje chcesz zadbać o zęby,to idz do dentysty na czyszczenie-tzw scaling,piaskowanie to wpłynie na stan uzębienia, a szczotkowanie ciągle takimi pastami może zniszczyć szkliwo,i spowodować nadwrażliwość ,rozjasnic z poł tonu może nawet ton,mogą paski wybielające,które sa w sprzedaży albo też używanie szczoteczki elektyrycznej z nasadką gumową-tez sciaga dobrze osady,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamra
Ajona działa - to mogę potwierdzić, ale potrzebne trochę czasu, abyście faktycznie zauważyły konkretne efekty. Zresztą - na kiepski wygląd zębów pracuje się lata - trudno aby ten wygląd szybko i łatwo dało się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamra
Raczej nie ma reguły co do tego, że zęby będą się brudziły po roku, dwóch czy 3 miesiącach. Nie ma zmiany przyzwyczajeń to kończy się to za każdym razem tak samo - powrotem do stanu wyjściowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmellkowa
Co do klinki Dentist, polecam dla tych którzy wybierają sie tam obejrzeć filmik z udziałem dr Żarowa http://dentowizja.pl/film-Dental,Sagetti,2013.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dożka a nie próbowałaś w Dormedzie jakoś to reklamować? z tego co wiem, nigdy z tym nie było problemu i dokładają wszelkich starań aby pacjent wychodził od nich zadowolony apropos past wybielającyh, jak ktoś wcześniej pisał, nie są skuteczne. też próbowałam różnych i niestety- nic z tego nie wyszło. dlatego oprócz usuwania kamienia i piaskowania, warto też zdecydować się na wybielanie w gabinecie dentystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dożka
Oczywiście, że byłam z reklamacją w Dormedzie ale pani doktor stwierdziła, że pewnie po zabiegu sama w jakiś sposób uszkodziłam szkliwo i że oczywiście można próbować to naprawić ale odpłatnie a nie w ramach wcześniejszego zabiegu. Ja już do nich nigdy nie pójdę, nawet z drobnostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rielka
wszędzie można się zawieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aola..................
no niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diksa
a ja używam białej perły i mam zdrowe i białe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam wiele o systemach ZOOM i BEYOND. Czy któraś z Was korzystała? U mnie nieopodal domu na Wilanowie w Smile Makers oferują ZOOM za 1300 zł, co myslę, że jest okazjonalne i w dobrej cenie przy innych za 1500. Pytanie tylko, czy warto wogóle iść w stronę gabinetowego wybiealnia porzucając pasty, plastry wubielające itd. Proszę o rzetelne opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soup
ja bym tyle za wybielanie nie zapłacił ale jeśli masz za dużo kasy to możesz spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diksa
też jestem zwolenniczką tańszych i mniej inwazyjnych metod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diksa
tzn jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diksa
widzę, że ktoś się podszył - ja lubię białą perłę i używam jej kilka razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma83
Właśnie wróciłam z wybielania zębów metodą beyond polus. Nigdy więcej. Nie dość,że z bólu nie mogłam wytrzymać już po nałożeniu żelu,to podczas zabiegu (3xpo 10 min) łzy mi same leciały, wszystko piekło i bolało mimo tego, że był nałożony preparat na dziąsła i na usta. Pewnie coś tam musiało się przedostać. Myślałam ze już przerwę to wszystko ale za wszelka cenę chciałam wytrzymać. Efekt- zęby rzeczywiście bielsze może o jakieś 4 tony co widać ale jakim kosztem. Wyszłam z gabinetu spuchła mi cała lewa strona warg( wyglądam jakbym sobie wstrzyknęła botoks z jednej strony i miała dodatkowo "zimniaka" na ustach) boli po wewnętrznej stronie, jest czerwone. Moje wrażenia są takie, że jeśli ktoś ma wrażliwe zęby- choć ja do tego doświadczenia uważałam że nie mam- nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diksa
i właśnie dlatego ja wybieram mniej inwazyjne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intrygantka12
Ja polecam wybielanie w gabinecie! Od jakiegoś czasu chodzę sobie zawsze na wiosnę odświeżyć uśmiech. Korzystam z usług podwarszawskiej kliniki dormed i moge ja polecić z czystym sercem - nic nie boli, miła atmosfera, efekty widoczne i długo się utrzymują. Polecam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma83
ja na wybielanie do gabinetu raczej nie wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakskki
a co powiecie o paskach wybielających Crest, sama chcę wypróbować ale boję się że mi plomb nie rozjaśnią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salja
Czytam to forum i już sama nie wiem na co się zdecydować, przedstawiłyście tyle różnych możliwości, że całkiem zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×