Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość gość
Najskuteczniejsze wybielanie jest w gabinecie stomatologicznym za pomoca profesjonalnych urządzeń. Żadne domowe sposoby i pasty wybielające nie dadzą Ci tak dobrych rezultatów. Ja wybielałam zęby w gabinecie www.rojekdental.pl i są zauważalnie jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam sody z olejem plus do tego olejki rózne (lawendowy, herbaciany, cynamonowy, wszystkie oczywiście ekologiczne, z dobrego źródła), używam też sonicznej szczotki , mam panasonic bo uważam, że manualna nie ma szans na takie wyczyszczenie zębów jak robią to soniczne. Dieta też ma sens, ja unikam kawy i herbaty, jem sporo owoców i warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja23
Ja też uważam, że z wybielaniem zębów trzeba wybrać się do stomatologa. Lekarz najlepiej będzie umiał dobrać metodę. Dla osób, które mają taki poważniejszy problem, albo np. występują publicznie i muszą mieć nienaganny uśmiech, to pewnie najlepszy byłoby wybielanie nakładkowe. Możecie poczytać o tej metodzie w artykule: https://plus.google.com/u/0/118123400980029348586/posts/W3FTqKoKBG8?sfc=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia kiper
Ja zęby wybielałam w klinice estetica w Warszawie Jak dla mnie najlepszy efekt uzyskałam właśnie tam i bardzo długo się utrzymuje. Mają w innych miastach swoje oddziały także zerknij na ich stronę może akurat będzie w twoim mieście http://klinikaestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ1992
Ja wybielałem 4 miesiące temu za pomocą lampy w pracowni dentystycznej www.piekny-usmiech.pl w Poznaniu. Efekty było już widać po pierwszej wizycie, a sam zabieg też nie był jakoś specjalnie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybielanie u dentysty pewnie jest dobre,jednak mnie na to nie było stać i tak się zdarzyło,że dostałam preparat dr martin schwarz home comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejsze wybielanie jest w gabinecie stomatologicznym. Tam masz nakładany wysokiej jakości żel na zęby i profesjonalne naświetlanie przy pomocy lampy. Ja ok. pół roku temu miałam wybielane zęby w gabinecie www.popkoadam.pl i efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zmieniło za pierwszym razem ton o 6 stopni,ciekawe jak będzie za drugim razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2017
ja to ostrożnie patrze na te wszystkie wybielacze , nie sztuka uszkodzić sobie szkliwo jak to mówi moja doktórka , zdecydowałam sie wybielić zęby niemieckim wybielaczem Dr. Martinem Schwarzem wersja Home Comfort + i powiem tak cena 210 zl w aptece wiec chyba dużo ale efekt super po 35 minutach zęby bielsze a co ważne nie bola , sa dużo bielsze i zostało mi preparatu na jeszcze 6 wybieleń wiec sadze ze jest to dobra opcja bo wychodzi po 26 zl jedno wybielenie jednego łuku a za taka cenę nie wybielę u stomatologa zębów. Co ciekawe preparat polecił mi tez stomatolog tylko u niego było drożej po 50 zł wiec sprawa jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia4455
Mi udało się skutecznie wybielić zęby dzięki metodzie Martuni. Zęby wybieliły się o kilka odcieni, nigdy nie miałam takich białych zębów :) warto poczytać o tej metodzie na stronie https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam żelu Dr Martin Schwarz Home.Wybielanie teraz niemal stało się moich bzikiem.Co dziennie sprawdzam stan uzębienia,kolor zębów,czy to już czas wybielić.Najważniejsze,że dziąsła czy zęby mnie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie wybielanie u stomatologa się kompletnie nie opłaca z powodu mało trwałego efektu porównywalnego do nie jednych preparatów wybielających dostępnych w aptekach/drogeriach. Ostatnio używałam pasków Stella White (są bardzo drogie) i sprawdziły się najlepiej. Używałam naprawdę wielu specyfików. Świetnymi paskami były White Strips z blend-a-med ale chyba je wycofali. Ja używam od ponad miesiąca po Stelli czarnej pasty wybielającej + takiego płynu https://www.listerine.pl/wybielanie-z%C4%99b%C3%B3w/jak-wybieli%C4%87-z%C4%99by. Efekt jest super a wybielałam zęby prawie dwa miesiące temu. Wybielanie to jedno bo tak naprawdę wszystko działa, prawdziwym wyzwaniem jest utrzymanie białych zębów, szczególnie gdy jest się uzależnionym od kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Mam pytanie, sorry, jeśli się powtórzy, ale tutaj jest koszmarnie dużo wpisów i ciężko ogarnąć :( Wybielanie Beyond a Beyond Polus, czy to się czymś różni? Oprócz ceny? Tych Polusów jakby mniej, to pewnie są lepsze... ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem, że wiecie, gadać! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Ja wybielałem metodą nakładkową w gabinecie.Zapłaciłem 800zł,było to pół roku temu.Zęby mam białe do dziś.I nie żałuję wydanej takiej kwoty.Preparat Dr Martin Schwarz Expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaGdańsk567890
ja tam wybielam ząbki preparatem HOME COMFORT + marki Dr. Martin Schwarz kupiłam je w aptece w Gdańsku super efekt już za 1 razem ząbki białe i co ważne brak bólu jak po Opalesence który miałam od stomatologa można tez kupić na stronie http://drmartinschwarz.com/pl/preparaty/home-comfort-dr-martin-schwarz-wybielanie-zebow-w-domu/ ale wychodzi drożej niz w aptece mini wiec ja kupuje w aptece kuracja starcza na 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metafaza dziś Trzeba pamietać,że nie każdego na to stać.Ja sobie odłożyłem.I jestem zadowolony z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim, żeby wybielanie było skuteczne to najpierw należy wyczyścić dobrze zęby. Ja po zabiegu usuwania kamienia nazębnego w http://www.medidens.pl/ stwierdziłam, ze wybielanie nie jest mi potrzebne, bo mam białą kość. A ten mało estetyczny kolor, który miałam był spowodowany własnie odkładaniem się kamienia nazębnego i przebarwieniami po kawie i herbacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam najpierw czyszczenie zębów,potem wybielanie.Szczególnie,że taki zabieg nie jest drogi.Za odkamienianie zapłaciłam 150zł.A wybielacz zamówiłam przez internet i wybieliłam w dom.Efekt był widoczny.Preparat to żel Dr Martin Schwarz Home Comfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybieliłam w domu,bo u mnie ceny zaczynają się od 600zł,na razie mnie na to nie stać,bynajmniej póki nie rzucę fajek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tesowałem różne specyfiki, żele i pasty, efekt był znikomy. Dopiero po profesjolanym wybielaniu było łał czyli na prawdę białe zęby. Śmiało mogę polecić zabieg wybielania w klinice anam - kozak efekt! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina331
Wybielanie zębów jeżeli już to tylko w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych np. w Lux Med. W pakiecie dodatkowo jest min. usuwanie kamienia, fluoryzacja. Efekt jest naprawdę bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samej lepiej się w wybielanie nie bawić, tylko iść z tym do dentysty. Ja tak zrobiłam, wybieliłam profesjonalnie w http://stomatologiarodzinna.net/ to fajny częstochowski gabinet, od dawna tylko tam się lecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×