Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdara

co mam teraz zrobić

Polecane posty

"[zgłoś do usunięcia] olivia dunham widac jak nie dzialaja, skoro caly czas ujadasz." ty tez mialas wulgarna matke ktora ci przekazala wulganr slownictwo czy sama nabylas w drodze nieudanego p[rocesu resocjalizacji?;-))) takie niskie wpisy na mnie dzialaja - przynajmniej inspiruje ludzi do wysilku ';-)))) wiec nie przeklamuj zlotko;))) " Takas niby swiatowa a taka ograniczona-intelekrualnie." zoabzczncie nastepna ktora sobie cos wymyslila i kloci sie sama ze soba;))) zwykle prosze interlokutora zeby zdefiniowal co rozumie pod danym pojeciem a le tobie odpusczze bo mogloby cie zadanie przerosnac;-))) zobaczcie jak w kazdym sie po kolei, wlasne kompleksy odzywaja;))) udzerz w stol a odezwa sie nozyce;))) "Coz szkoda mojego czasu na bezsensowne utarczki z toba" jasne - juz lepiej jak tylko czytasz co napisze - niz jak czytasz i odpisujesz - mysle ze z takiego rozwiazania wszyscy beda zadowoleni;))) "Widac jara cie to, ze ktos ci odpisuje i nieudolnie probujesz odbic pileczke. Milego ujadania" tylko badz konsekwentna wulgarna dzieczyno;-)) i kolejna fanka mi wyroisla ktora z wypiekami na twarzy czeka na moj kolejny wpis;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR ty sama sie powtarzasz.ciagle piszesz "przyganial kociol garnkowi" albo "nie mierz kogos swoja miarka"...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulgarna kobieta haha
czy się dobrze czujesz ROR zajadła jesteś jak pies. zgrywasz wielką damę . dla ciebie wszyscy są wulgarni . sama pewnie klniesz pod nosem jak szewc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze trochę a wszystkich
polaków na kopach wypierzą do polski z ich bachorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica ROR ty sama sie powtarzasz.ciagle piszesz "przyganial kociol garnkowi" albo "nie mierz kogos swoja miarka"...itd" wulgarna ico - masz racje i robie to celowo - bo wedlug mnie to akurat jest warte zapamietania - dlatego nie zaprzestane powtarzania mych "nauk";-))) na argumenty "bo ty sama jeste taka i owaka" bede zawsze odpowidac w ten sam spoob;))))))))) "czy się dobrze czujesz ROR zajadła jesteś jak pies" twoja subiektywna opinia wyrazona na moj temat to strata twojego czasu - no chyba ze sobie ulzyc chcials to prosze bardzo;))) "zgrywasz wielką dame" zgrywam? no co ty;-) widocznie ty sama sobie taki obraz mojej osoby naszkicowalas;-)))) "dla ciebie wszyscy są wulgarni" wulgarni sa ci ktorzy ozywahja slow uznawanych za powszechnie ..wulgarne;-))) "sama pewnie klniesz pod nosem jak szewc.." nie mierz wszystkich swoja przykrotka miarka;)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słynąca z bójek
ROR o sobie nic nie powie bo boi się że wyjdzie na jaw kim naprawde jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cię widzą tak cię piszą
nic ci to nie mówi droga ROR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalam tylko z ciekawosci
z jakiego kraju pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] jeszcze trochę a wszystkich polaków na kopach wypierzą do polski z ich bachorami" uwazaj moj/a drogi/a bo zaraz ktos ci napisze ze jestes zazdrosna ze autorka watku ma dziecko i meza , jeszcze...;-) a skoro ty sie "porywasz" na lkrytyke to nie ze zdrowego rozsadku tylko cyt. "zazdrosci, zawisci, ewentualnie kompleksow";-))))) nie rozumiesz pewnie co tutaj wulgarna niezdara zawziecie tlumaczyla ze "lkazdy" moze byc w jej sytuacji - szkoda ze zabraklo jej czasu na zastanowienie sie dlaczego niekazdy jest w jej sytuacji;-)))) takie szukanie winy dookola;-))) nie wyrzuca - na pewno brytyjskie spoleczenstwo lubi pracowac m.in. na wschodnioeuropejczykow;-))))))))) oraz ich "dzieciatka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cię widzą tak cię piszą
po czyjej jesteś stronie ROR . bo ja tu widze nienawiść do polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] słynąca z bójek ROR o sobie nic nie powie bo boi się że wyjdzie na jaw kim naprawde jest. " ja widze ze to juz prawdziwa histeria na moim punkcie ;-) nie sprowokujesz mnie tak plytko;-) osoby ktore czytaja ze zrozumieniem juz dawno wiedza a takie jak ty nigdy nie zalpia - trzeba im po kilka razy to samo powtarzac;)) ale znaj moje dobre serce - i spelnie twoja prosbe i odslonie sie;-)) wiesz czego naprawde sie boje, ale to tak naprawde?! ludzkiej glupoty;/;(( "jak cię widzą tak cię piszą nic ci to nie mówi droga ROR" temat nie byl o mnie i nie ja go zalozylam - a ze ludzie maja obsesje na moim p[unkcie no coz - moze im brak idola?;-)) "pytalam tylko z ciekawosci z jakiego kraju pisze." ciekwosc to pierwszy stopien do piekla;-) a jakie to ma znaczenie ? to nie jest moj topik i nie smialabym zabierac uwagi od dramatow zyciowych autorki;-) jak zajdzie we mnie potrzeba to zaloze swoj wlasny topik - na ktorym podziele sie faktami z mojego zycia z obcymi ludzmi;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] jak cię widzą tak cię piszą po czyjej jesteś stronie ROR . bo ja tu widze nienawiść do polaków" coz to za retoryka;-)))) a co to wojna jakas ze musze sie opowiedziec po ktojes ze stron?:-))))))) ale niech bedzie zawsze jestem po swojej stronie i tylko swojej;) a polacy? sa mi obojetni - narod jak kazdy inny, ani lepszy ani tez gorszy. nie przywiazuje wagi do narodowosci zbyt bardzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corka..
moja corka ma obywatelstwo kraju w ktorym mieszkam...nie maja prawa mnie wyrzucic:P nawet jakbym narozrabiala,chyba ze corka bedzie pelnoletnia to wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cię widzą tak cię piszą
biedna ror jest chyba zmęczona bo nie odpowiada na wszystkie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR ma racjęęęęęęe
takie jednostki, które nie potrafią na siebie nawet zarobić powinny być poddawane eutanazji, a one tylko robią dzieci i uważają, że im się wszystko należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robienie dzieci jest potrzebne,po co cie matka zrobila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz proszę
o odpowidzieć czy zawsze i każdy pracował. nigdy nie stracił pracy i żył z zasiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR ma racjęęęęęęe
robić dzieci to powinni ludzie inteligentni a nie takie polskie zera, bo potem mamy polskich złodziejaszków znanych na całym świecie, pijaczków i innych kryminalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] moja corka.. moja corka ma obywatelstwo kraju w ktorym mieszkam...nie maja prawa mnie wyrzucic nawet jakbym narozrabiala,chyba ze corka bedzie pelnoletnia to wtedy tak." no to jednak maja prawo tylko w czsaie zawieszone;-)) z reszta jesli o mnie chodzi to niech cie trzymaja - o jakimkolwiek panstwie myslisz;)) " biedna ror jest chyba zmęczona bo nie odpowiada na wszystkie wpisy" a ane - ja selektywna jestem - a co czujesz sie niedowartosciowana ze cie pominelam?;-) widocznie nie zasluzylas - moze pozniej bedziesz miec wiecej szczescia - probuj;)) " takie jednostki, które nie potrafią na siebie nawet zarobić powinny być poddawane eutanazji, a one tylko robią dzieci i uważają, że im się wszystko należy" nie ma sie co oszukiwac splodzic dziecko to zadna filozofia (jelsi jest sie zdrowym) ale wychowac to juz cos - a ciezko wychowac jak sie nie jest w stanie nawet o siebie zatroszczyc finansowo;/ "robienie dzieci jest potrzebne,po co cie matka zrobila???" nie popodaj w skrajnosc - wulgarna ico - zreszta twoje pytanie jest nielogiczne bo to pytanie do matki i ojca (sama matka nic nie splodzi;)) a nie do kolezanki powyzej - to po co je zadajesz?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to teraz proszę o odpowidzieć czy zawsze i każdy pracował. nigdy nie stracił pracy i żył z zasiłku?" co to za filozofia - ze jak bez pracy = zasilek? a oszczednosci? moj poprzedni chlopak stracil prace byl kierownikiem zespolu w formie IT - przyszedl kryzys i redukcja zespolow - bez pracy byl 4 m-ce - pierwsza oferte dostal po 4 tyg., ale nie byl zadowolony z warunkow, przez te 4 m-ce nie byl na zasilku zyl w zasadzie tak samo jak wtedy gdy pracowal - mial oszczednosci normalne chyba "ROR ma racjęęęęęęe robić dzieci to powinni ludzie inteligentni a nie takie polskie zera, bo potem mamy polskich złodziejaszków znanych na całym świecie, pijaczków i innych kryminalistów" glupota i bieda rozmnaza sie najszybciej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemiasto
duży problem ma ror sama ze sobą . głupia pindzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wielkiemiasto duży problem ma ror sama ze sobą . głupia pindzia" no juz ulzylo?;-)) a jak nie to zapraszam raz jeszcze;-)))))) argument najciezszego kalibru;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktoprawda
że jeśli się dużo zarabia i ma się te oszczędnośći to można z nich zyć ,ale nie każy ma to szczęście. więc po to ktoś wymyślił zasiłki żeby tym którzy tego szczęścia nie mają mogli jakoś przeżyć do czasu znalezienia pracy. Czy ty ror myslisz że to przyjemność jest żyć z zasiłków. że dadzą ci tyle że można godnie żyć? Widzę że dla ciebie są równi i równiejsi . .. Brak ci szacunku do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacie sie z jakiegoo
pytacie sie z jakiego kraju ROR jest. A Z JAKIEGO MOZE BYC? z Polski oczywiscie:D:DDDD zasra** nieudacznik zyciowy przesiaduje na 'forum poza polska' zielenieje zza zdrosci a sama przychapuje chleb ze smalcem bazgrolac swoje farmazony z du** na kafeterii. Podniecasz sie ze cie obrazaja? To zadne wyzwiska stwierdzic prawde ze jestes nienormalna i psychiczna. Jak chcesz prawdziwych wyzwisk to ci je zapodam: Taka szm*** jak ty to po podlodze bym przejechala jak bym cie dopad** jeba** sprzataczko... W czasie gdy czyscisz innym buty zastanawiajac sie jak to jest moc sobioe zarobic 'funciaki' i wydac je na kawalek miesa wiedz ze powinnas dostac tym butem po twarzy. Do czego to doszlo ze cholotya polska doszla do glosu na kafeterii. ZAL ZAL ZAL ZAL! Teraz mozesz przyszykowac sobie odpowiedz. Zacytuj :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacie sie z jakiegoo
Zacytuj "Moje IP pochodzi z Polski ale z uporem bede udawac ze mieszkam na Karaibach a wasze obelgi mam w dupce... No prosze zalozmy 50000 podstron, ja wam bede pyskowac, wy bedziecie mi odpowiadac i tak do bialego rana kiedy znowu zaloze gumowe rekawice i buch do pracy czyscic innym buty. Ale sprawdzac kafeterie bede ze swojego najnowszego iPhone'u zeby przypadkiem nie przeoczyc jakiegos posta. \Jak mnie z tego powodu wywala z pracy to znajde sobie inna - moze u rzeznika zeby w koncu mnie bylo stac na miesko., Pozdrawiam z Polskich Karaibow!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] taktoprawda że jeśli się dużo zarabia i ma się te oszczędnośći to można z nich zyć ,ale nie każy ma to szczęście" ci ktorzy licza naszczescie koncza predzej czy pozniej na zasilkach, taka prawda. tu nie o szczescie sie chodzi tylko o planowanie, to po pierwsze. kazdy ma prace taka na jaka sie dzecyduje - i to samo tyczy sie pensji. nie wzruszaja mnie opowiesci "bo nie ma zadnej, nie ma wyboru" - zawsze jest wybor tylko zwykle bolesny - bczasem wymaga zmiany stylu zycia czasem calego zycia aniekiedy tylko np. przekwalifikowania sie itd., ale nie o tym bez wzgledu na wysokosc pensji nie znam osoby ktorej starcza na wszystko - co jej subiektywnym zdaniem jest potrzebne - dlatego zgadzam sie z powiedzeniem w tej sferze ze kazdy tak sie wyspi jak sobie poscieli. wsrod znajomych mialam swego czasu kolezanke ktora zarabiala ponizej sredniej krajowej - a tamtym czsasie - i kolege ktory zarabial ze 4 srednie krajowe - on wydawal co miesiac wszystko i byl bez kasy na koniec miesiaca - ona niegdy nie miala problemow z kasa -w kazdym razie - kiedys to on od niej w owym czasie pozyczal pieniadze;-)) oczywiscie ze styl zycia nie jest tu bez znaczenia , wybory zyciowe itd. ale to juz inny watek;-)) "więc po to ktoś wymyślił zasiłki żeby tym którzy tego szczęścia nie mają mogli jakoś przeżyć do czasu znalezienia pracy." wszytsko prawda - zasilki sa dla osob ktore sobie nie radza z zarzadzaniem wlasnym budzetem, ale autorka wybrala sie w gosci do innego kraju - dlatego uwzam ze ma tupet;-)) "Czy ty ror myslisz że to przyjemność jest żyć z zasiłków. że dadzą ci tyle że można godnie żyć? " mam szczerea nadzieje, ze nie - inaczej zamiast motywowac - demotywuja i jeszcze bardziej obciazaja podatnikow. Rozumiem ze twoje pytanie w czesci bylo retoryczne - co nie? bo chyba znasz moja odp na sowje pierwsze pytanie. "Widzę że dla ciebie są równi i równiejsi . .." nie , nie dla mnie - po prostu zycie jest niesprawiedliwe co nie zmienia faktu ze jednostki dziela sie na madrzejsze i slabe "Brak ci szacunku do ludzi" mi brak?;-) ciekawe a ci ktorzy sami nie potrafia nic ze soba zrobic, rzucaja sie miotaja na wszystkich wokol - to jaka postawe twoim zdaniem prezenmtruja? nie wiem dlaczego oczekujesz ze napisze - ze swiat jest piekny a wszyscy zasluguja na to samo. nie , nia napisze tak - bo to nieprawda, a ja jestem oredowniczka prawdy;) osobiscie mi to zwisa czy ktos zarabia na zycie jako taksowkarz, pan od "marketingu" , kardiolog czy striptizer - zaden z tych zawodow nie jest ani lepszy ani gorszy to tylko INNY styl zarabiania wiec prosze skonczyc z tymi zarzutami ze nie szanuje ludzi ktorzy wykonuja podstawowe prace - na moj szacunek to trzeba sobie zasluzyc, ale nie mam w zwyczju szydzic z kogos czy poznizac po pracuje w sklpeie i caly dzien nabija najkase - zwyczajnie it's not my business i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacie sie z jakiegoo
"wiec prosze skonczyc z tymi zarzutami ze nie szanuje ludzi ktorzy wykonuja podstawowe prace - na moj szacunek to trzeba sobie zasluzyc, ale nie mam w zwyczju szydzic z kogos czy poznizac po pracuje w sklpeie i caly dzien nabija najkase - zwyczajnie it's not my business i tyle w temacie" A KOGO OBCHODZI TWOJ SZACUNEK BUHAHAHAH TY ZALOSNA IDIOTKO ZA KOGO TY SIE UWAZAC? WIO NA SWOJA WIOCHE SPADAJ STAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nastepny ninasycony fan;-))))) "A Z JAKIEGO MOZE BYC? z Polski oczywiscie DDD" widez ze to juz prawdziwy quiz sie zrobil;-)))) "zasra** nieudacznik zyciowy przesiaduje na 'forum poza polska' zielenieje zza zdrosci a sama przychapuje chleb ze smalcem bazgrolac swoje farmazony z du** na kafeterii" to naprawde taki populatrny teraz trend zeby cyt. "dupa" pisac?;))))) no coz jestem tradycjonalistka w tych sprawach;)))) a co do tych kromek to od czasu do czsau jadam tez bule z keczupem;)) "Podniecasz sie ze cie obrazaja? To zadne wyzwiska stwierdzic prawde ze jestes nienormalna i psychiczna." a co jestes ciekaw/a co mnie podnieca?;))))))))) " Jak chcesz prawdziwych wyzwisk to ci je zapodam: Taka szm*** jak ty to po podlodze bym przejechala jak bym cie dopad** j**a** sprzataczko... " tyle ze problem w tym ze nie dopadniesz;)))) "W czasie gdy czyscisz innym buty zastanawiajac sie jak to jest moc sobioe zarobic 'funciaki' i wydac je na kawalek miesa wiedz ze powinnas dostac tym butem po twarzy" a to czyscisielem butow jeszcze istnieje?;)) mowisz z wlasnego doswiadczenia?:) " Do czego to doszlo ze cholotya polska doszla do glosu na kafeterii" mowisz o sobie?:-0 "Moje IP pochodzi z Polski ale z uporem bede udawac ze mieszkam na Karaibach a wasze obelgi mam w dupce... " przeciez juz napisalas/es ze mnie kreca;-))) no zdecyduj sie zlotko;) "No prosze zalozmy 50000 podstron, ja wam bede pyskowac, wy bedziecie mi odpowiadac i tak do bialego rana kiedy znowu zaloze gumowe rekawice i buch do pracy czyscic innym buty" skarbie to zakladaj - ja ci pozwalam, a powaznie ze ten zawod pucybut jeszcze istnieje?:-)) " Ale sprawdzac kafeterie bede ze swojego najnowszego iPhone'u zeby przypadkiem nie przeoczyc jakiegos posta" gadzetowuj;-)) "Jak mnie z tego powodu wywala z pracy to znajde sobie inna - moze u rzeznika zeby w koncu mnie bylo stac na miesko., Pozdrawiam z Polskich Karaibow!!" dzieki za pozdrowionka;))) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A KOGO OBCHODZI TWOJ SZACUNEK BUHAHAHAH TY ZALOSNA IDIOTKO ZA KOGO TY SIE UWAZAC? WIO NA SWOJA WIOCHE SPADAJ STAD" wulgany skarbie - widac kogos obchodzi;-)) a na taki poziom stresu jak u ciebie prezentowany to nawet deprim nie pomoze - wiesz stres bierzes sie tez ze skumulowanej i dawno nieuwalnianego napiecia seksualnego ;-)) naprawde jak nie skes, to masturbacja chociaz powinna cie ciut zrelaksowac;))))))) za kogo sie uwazma? za taka osobe ktorej tobie prawdopodbnie nigdy nie bedzie dane poznac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktoprawda
ror musisz być cały czas na haju. bardzo dobrze znasz środki na nerwy wiec łkasz po parenaście dziennie , siadasz na forum i zgrywasz wielce wuluzowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×