Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdara

co mam teraz zrobić

Polecane posty

@ Pendrive jaka prawdę? krytykując tych którym się noga powineła? to jest prawda. każdy kiedyś może się znaleść na zakręcie i będzie potrzebował wsparcia w taki czy inny sposób. po to własnie są benefity żeby w razie potrzeby z nich korzystać. a ona i ty zachowujecie się tak jakby to tylko i wyłącznie z waszych kieszeń brano.tylko jak bedzie się czuć kiedy to wy bedziecie potrzebować wsparcia i w tedy znajdzie się druga taka ror i drugi taki @ Pendrive i wygłosi wam jak bardzo jesteś żli i nieudolni.. sądze że w tedy poczujecie się jakby was ktoś strzelił w twarz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
i udręczonych sobą. Można być udręczonym samym sobą - co jest tym samym przez to samo, ale udręczeni sobą. Samych tutaj ni w pięć ni w dziesięć. Ale ja dawno w PL nie byłam, więc może sie pozmieniało :D:D:D rozumiem jak to jest, pod sieradzem za kurami trzeba ganiać, nie za słownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
offerma skarbie nie teraz, jestem zajęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara @ Pendrive jaka prawdę? krytykując tych którym się noga powineła? to jest prawda. każdy kiedyś może się znaleść na zakręcie i będzie potrzebował wsparcia w taki czy inny sposób. po to własnie są benefity żeby w razie potrzeby z nich korzystać. a ona i ty zachowujecie się tak jakby to tylko i wyłącznie z waszych kieszeń brano.tylko jak bedzie się czuć kiedy to wy bedziecie potrzebować wsparcia i w tedy znajdzie się druga taka ror i drugi taki @ Pendrive i wygłosi wam jak bardzo jesteś żli i nieudolni.. sądze że w tedy poczujecie się jakby was ktoś strzelił w twarz......." to zastanow sie dlaczego niektorzy sie na tych zakretach znajduja nawet po kilka razy a inni nigdy - nic nie dzieje sie be zprzyczyny, a robienie z siebie sieroty na zakrceie jeseszce sprawe jedynie pogarsza;-)) osobiscie uwarza ze strzal otrzezweinia jest najlepszy;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
ror, odmieniłam : gramatycznie może być udręczeni samymi sobą. Ale tego się powszechnie nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lady B...................xxxxx i udręczonych sobą. Można być udręczonym samym sobą - co jest tym samym przez to samo, ale udręczeni sobą. Samych tutaj ni w pięć ni w dziesięć. Ale ja dawno w PL nie byłam, więc może sie pozmieniało rozumiem jak to jest, pod sieradzem za kurami trzeba ganiać, nie za słownikiem." zlotko - ty wiesz co? ty nudzisz niunius i piwtrzasz sie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
wiem, nie jestem duszą towarzystwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc życzę ci takiego starzłu bo chyba na to zasłurzyłaś. .................. mam nadzieje że własnie dostaniesz go w tedy kiedy ty bedziesz na tm zakręcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lady B...................xxxxx ror, odmieniłam : gramatycznie może być udręczeni samymi sobą. Ale tego się powszechnie nie używa" widze ze masz potrzeba nawiazywania ze mna relacji;-))) nie interesuje mnie co robisz wolnym czasie - i jakie zagadki jezykowe cie frapuja;-) jak beda chciala dorzuce jeszcze do swoich wypowiedziu bledy interpunkcyjne ;-)) kolejan ktora nie moze obok mnie przejsc obojetnie - no co ja poradzae juz tak mam - co krok tam fani sie sami rodza;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko,ror wyksztalcona osoba na stanowisku (bo ja sie tak domyslam) napisala "uwarza".moze specjalnie tak napisala i czeka na reakcje:P do pendriva----jestes facetem,nie masz dzieci,watpie ze je masz wiec nigdy nie bedziesz kobieta ktora sie zajmuje dziecmi i niekiedy jest skazana na siedzenie w domu.uwazam ze w tej kwestii nie mozesz zabierac glosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
nie pochlebiaj sobie złotko, ale działasz na mnie jak feromon :D frapują mnie zagadki gramatyczne,fakt, co do błędów natury interpunkcyjnej, robisz ich tak dużo, że chyba do jutra bym poprawiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara więc życzę ci takiego starzłu bo chyba na to zasłurzyłaś. .................. mam nadzieje że własnie dostaniesz go w tedy kiedy ty bedziesz na tm zakręcie " tyle lepiej skieruj energie zyciowa na swoj zakret , oki?;-) bo poki co to ja nie zakladam watkow o zasilkach tylko ty, tak koncza ci ktorzy za bardzo skupiaja sie na tym zeby innym bylo gorzej zamist sie skupic na tym zeby im samym bylo lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z koronowa;)
kurwa ror odjeb sie od dziewczyny po huj piszesz farmazony?jestes decybelem jakich malo...wlazisz na wszystkie topiki i tylko smiecisz ..idz spac albo sie ruchej na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica lo matko,ror wyksztalcona osoba na stanowisku (bo ja sie tak domyslam) napisala "uwarza".moze specjalnie tak napisala i czeka na reakcje " tak rodza sie mity - teraz mi juz ludzi stanowiska dopisuja;-))) "nie pochlebiaj sobie złotko, ale działasz na mnie jak feromon frapują mnie zagadki gramatyczne" zaczynam myslec ze ty sie na mnie napalilas - niestety nie jestes w moim typie;-))) i mowiac mi co mam robic tracisz czas - ale pozawalam mozesz czytac to co napisze;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy jestescie nienormalni
ROR witaj w klubie! teraz Ty tez jestes wrogiem publicznym nr 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie . ty skupisz sie na tym żeby innym nie było lepiej niż tobie. i trafiłam w czuły pkt. moją energia się nie martw. kierują ja tam gdzie uważam za stosowne. . ..... a policzek należy ci się za traktowanie ludzi z wyższością . Nie znasz dnia ani godziny kiedy to ty będziesz potrzebowała pomocy a w tedy trafisz na taka sama osobę jak ty. . i zobaczysz jak w tedy jak wiele może zdziałać dobre słowo. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem z koronowa;) k**wa ror odj** sie od dziewczyny po ch*j piszesz farmazony?jestes decybelem jakich malo...wlazisz na wszystkie topiki i tylko smiecisz ..idz spac albo sie ruchej na ulicy..." zlotko - bede robic to na co mam ochote ;-))))) twoje przezabwne wyzwiska ani mnie grzeja ni ziebia;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emeryt -polak
Tak czytam te całą kłótnie tutaj i pozwolę sobie wtrącić dwa słowa. A niech tam - krzyżyk im na drogę. Niech wyjeżdżają i pracują i dorabiają na emigracji Ale najśmieszniejsze jest to, że wielu z nich będzie potem z z Norwegii, Anglii Niemiec USA czy tam w Holandii komentować (choćby i na tym forum) sytuację w naszym kraju z pełnym przeświadczeniem, że oni najlepiej wiedzą jak w Polsce rzeczy się mają i będą pouczać nas - durnych Polaczków mieszkających w kraju nad Wisłą jak mamy się rządzić. Mało tego - będą sobie uzurpować prawo do uczenia nas "prawdziwego" patriotyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
jesteś dziwna :D ale tak odpychająco dziwna.. nawet pożartować się z Tobą nie da. mykam, cześć dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ror ja widze u ciebie brak szacunku do osob wykonujacych mniej platne prace.ale wiesz wszyscy sa potrzebni.bo kto ci np.oprozni smietnik w ogrodku,kto ci posprzata pokoj w hotelu do ktorego ty np.udajesz sie kiedy jedziesz np.na wycieczke,kto ci przypilnuje dziecka jesli np.chcesz pracowac i masz dziecko,i moznaby bylo tak wymieniac.nie moze tak byc ze wszyscy na swiecie zajmuja wysokie stanowiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niezdara no własnie . ty skupisz sie na tym żeby innym nie było lepiej niż tobie. i trafiłam w czuły pkt." mi tam obojetny los innych poki do kieszeni podatnika nie zagldaja;-)) ale ty wolno lapiesz - juz sie nie dziwie ze masz problemy w kazdej dziedzinie zycia - co tu przedstawilas sama zreszta;-) " a policzek należy ci się za traktowanie ludzi z wyższością ." twoje subiektywne opoinie mi wisza zlotko;-)) " Nie znasz dnia ani godziny kiedy to ty będziesz potrzebowała pomocy a w tedy trafisz na taka sama osobę jak ty. . i zobaczysz jak w tedy jak wiele może zdziałać dobre słowo. ...." nudzis skarbie;-)) poki co to ty placzesz w rekaw obcym anie ja - w ciszy zastanow sie nad swoim losem lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało tego - będą sobie uzurpować prawo do uczenia nas "prawdziwego" patriotyzmu. " jelsi o mnie chodzi patriotyzm wyraza sie poprzez placenie podatkow i tylko tyle;-)) " jesteś dziwna ale tak odpychająco dziwna.. nawet pożartować się z Tobą nie da. mykam, cześć dziewczyny!" nie obiecuj , nie obiecuj;-) i nie interesuje mnie twoja opinia zlotko;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie płaczę nie żalę się pytam o radę której ty nie potrafisz udzielić . nie masz co zrobic ze sobą albo dla kogoś więc siedzs tutaj i wypisujsze bzdury.jesteś biednym podatnikiem który musis płacić na innych. jak szkoda:( każdego w życiu spotyka coś przykrego. Ciebie rownież więc skończ krytykować innych. .... biedna ror wystąp z petycją do rządu że nie bedziesz płacić podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pierdolisz trzy po trzy,ze bulisz ogromne podatki,ze ci ktos dopisuje wysokie stanowisko ktorym sie jawnie chwalisz na kazdym topiku prawie...co za dziwolag.jak cie tak bola podatki to wypierdalaj na ksiezyc bo tu na calym swiecie ludzie je placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ica ror ja widze u ciebie brak szacunku do osob wykonujacych mniej platne prace." kazdy widzi co chce zobaczyc;-)) gorzej ze wyciagasz nieprawdziwe wnioski;-) ja uwazam ze kazdy wybiera sobie prace - jeden jeste dentysta inny sprzedaje grzyby - mi tam rybka co kogo uszczesliwia;-))) "ale wiesz wszyscy sa potrzebni.bo kto ci np.oprozni smietnik w ogrodku,kto ci posprzata pokoj w hotelu do ktorego ty np.udajesz sie kiedy jedziesz np.na wycieczke,kto ci przypilnuje dziecka jesli np.chcesz pracowac i masz dziecko,i moznaby bylo tak wymieniac.nie moze tak byc ze wszyscy na swiecie zajmuja wysokie stanowiska!" zgoda - dlatego napisalam niech kazdy robi to co mu pasuje/w czym dobrez sie czuje itd. mi naprawde jest obojetne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ica tak pie**olisz trzy po trzy,ze bulisz ogromne podatki,ze ci ktos dopisuje wysokie stanowisko ktorym sie jawnie chwalisz na kazdym topiku prawie..." nie badz wulgarna - nie nauczyla cie matka ze to niegrzecznie?;-) ty mi dopisalas stanowisko to fakt - ja sama takich bzdur nie wypisuje - ale ludzie maja sklonnosc do "dopowiadania" sobie - nie potrzebuje sie chwalic/ czy podpierac czyms - dlatego malo mowie o sobie - raczej przedstawaiam poglady na dany temat;-) "co za dziwolag." co z abanal;-) "jak cie tak bola podatki to wypie**alaj na ksiezyc bo tu na calym swiecie ludzie je placa" zatrzymaj swoje niegrzeczne rady dla siebi - ja o nie nie prosilam , tu mi dobrez nawet z wysokimi podatkami;-))) to ty i autorka watku macie z tym problem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest ci to obojętne co kto robi więc po jakiego grzyba wypisujesz wszystkie to bzdury...... nie umiesz doradzic tylko krytykować. zachowaj swoje uwagi dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest ci obojetne bo narzekasz ze tacy nieudacznicy korzystaja z twoich podatkow.wiadomo ze ktos ze srednia lub mala placa nie uzbiera na tyle by z tego zyc jak straci prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara ja nie płaczę nie żalę się pytam o radę której ty nie potrafisz udzielić . nie masz co zrobic ze sobą albo dla kogoś więc siedzs tutaj i wypisujsze bzdury" przygdal kocio,grankowi;-)) dlatego ci grezcnie poradzilam co masz ze soba zrobic "jesteś biednym podatnikiem który musis płacić na innych. jak szkoda każdego w życiu spotyka coś przykrego" nie przesadzjamy nie znowu takim biednym podatnikiem;-)) ot, jednym zmiliona w moim progu podatkowym;-)) "Ciebie rownież więc skończ krytykować innych. .... " a chcialabys , chcialabys zeby mi sie dobry humor zepsul - tu cie kreci;-)))) "biedna ror wystąp z petycją do rządu że nie bedziesz płacić podatków" po9ki co to ty mialas wystapic po zasilki czyz nie zlotko?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ica ja widzę że kobieta ma jakiś problem ze sobą. tacy ludzie jak ona własnie dlatego tak piszą żeby uciec od swoich problemów. pewnie sama bierze zasiłki hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×