Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdara

co mam teraz zrobić

Polecane posty

"do ROR boze ty naprawde jestes walnieta psyhicznie.. watek jest o benefitach a ta siedzi i wynajduje slowko po slowku zdanie po zdaniu i cytuje i odpowiada swoim pseudo sarkazmem. " akurat bez sarkazmu odpowiadam;-)) ale dzieki za komplemet - na tym wlasnie polega rzeczowa dyskusj wszak;-) "mam juz dosc czytania twoich postow" to po co sie katujesz?;-)) nie ma obowiazku czytania " prosze znajdz sobie cos ciekawego do roboty w swoim zyciu i przestan wyzywac innych od nieudacznikow bo sama na takiego wygladasz." sila tych argumentow mnie powala - przygadal kociol garnkowi;-) " nie tobie jets oceniac kto 'siedzi w pieluchach' jak dlugo ma byc na urlopie macierzynskim i bagatelizowanie opieki nad noworodkiem." jasne ty bedziesz mi mowic co mi wolnop oceniac a co nie;-))) jak widzisz twoje slowa nie maja specjalnie znaczenia bo i tak publicznie oceniam wymienione przezz ciebie kwestie;) "Nie musze pytac czy masz dzieci - bo ich nie masz." jasne;-)) " Jestes pewnie jakas gowniara co ledwo ogolniak skonczyla i pierniczy swoje bzdury na kafeterii. Pozwol doroslym rozmawiac " no juz polepszylo ci sie samopoczucie?:-) z reszta wiesz wulgarni ludzie nie zasluguja na spokoj;-)_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"karolinka ze szczecinka wiecie co dziewczyny czytam to i jest mi strasznie przykro naprawde musicie sie tak obrazac na kazdym kroku????" nareszcie jakis glos rozsadku, hja tez nie rozumiem skad w ludziach tyle agrresji zeby rozmowcow wyzywac - tylko dlatego ze maja inne zdanie niz oni? dosc smutny obraz tych ludzi sie rysuje bowiem kazdy znizajacy soie do wulgaryzmow wystawia swiadectwo swojej emocjonalnosci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara chciałam czegoś sie dowiedzieć i dowiedziałam się że jestem nie udacznikiem nie nadajaca sie na zonę i na matkę. a do tego mój mąż dobrze zrobił że uciekł ode mnie zostawiając mnie z dzieckiem samą.okozało się że to jestem tą najgorszą bo chciałam wyciągnąc rękę po to co prawnie sie mi należy. dziękuję Ror" skoro takie wnioski wycigasz to jednak czegos sie dowiedzialas;-)) no ja wiem prosciej byloby jakby ci ktos pokazal droge po pieniadze do odebrania;-)) podziekowania przyjete - choc ja tak nigdzie nie napisalam - ale skoro sama tak siebie podsumowywujesz to wypada mi sie tylko z tym zgodzic;) "ty sie debilami nieprzejmuj kosiana bierz co ci sie nalezy..jako samotna matka z rodzinnym chyba dostaniesz z 130f na tydzien wiec bierz co mozesz....ja jestem z polski i tez korzystam z opieki bo mi sie nalezy pozdrawiam " hahahaha nastepny/a "zaradny inaczej" emigriusz;-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[ "ludzie szczesliwi na wysokich stanowiskach bardzo dobrze zarabiajacy nie przypieprzaja sie do tego ze ktos korzysta z ich podatkow tymczasowo.jak sie z dziadow panstwo zrobi to wychodza takie ror"" wulgarna ica napisala duzo rzeczy ktore zmyslila - tak je te powyzej;-)))) " Gdzieś czytałam twoja wypowiedz na temat twoich brytyjskich znajomych cóż zapomniała ROR skad pochodzi i zgrywa wielką angielkę " hahahahhahaha - to cie denerwuje;-)) no przykroi mi ale z komplekasami musizs sobie sama radzioidz - a co do znajomych to rawda - ja nie musze nikogo zgrywac - jestem wystarczajaco doskonala sama w sobie, nie musze sie niczym innym podpierac;-))))) "A i uprzedzając twoj zarzut, ze jestem wobec ciebie agresywna czy tez zlosliwa, poinformuj sie najpierw co to oznacza" juz "sie poinformowalam";-)))) ja nie uwzam zebys byla zlosliwa albo agresywna - jesli juz to raczej przestarszaona i odrobine zakompleksiona;( " Bo jak widze wszystkim to zarzucasz, sama nie bedac lepsza. Ale probujesz nieudolnie sie maskowac. Zalosne Zapisz sie na jakis boks czy inny wrestling by wyladowac poklady jadu, jakie w sobie nosisz. No chyba, ze lubisz byc zgryzliwą jędzą." hahhahahahhahaha':-))) no juz lepiej ci? a jak nie to nadal analizuj moja osobe - pozowalam ci - bo widze ze ja wielu nie mozesz pozostac obojetna wobec mnie - co zrobic ze tak juz mam;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara może i jestem głupia pisząc tutaj i oczekując odpowiedz na moje pytanie. łatwo oceniać kogoś, a samemu wcale nie być lepszym." ale ty nudzisz;-) " tak jestem nieudacznikiem" zlotko - powtarzasz sie;-)) "tak jestem nieudacznikiem bo maz znalazł sobie inną(kiedy ja pracowałam)" jak zdarata plyta;/ " tak jestem nieudacznikiem bo chciałam sie dowiedzic jaka pomoc oczymam do czasu znalezienia pracy, tak jestem nieudacznikiem bo martwie sie o moje dziecko , tak jestem nieudacznikiem .Zadowolona?" zeby mnie zadolowic to trzeba spelnic wile wysublimowanych warunkow najpierw;-) twoja osoba co najwyzej wzbudza we mnie uczucie sennosci (bo ciagle sie powtarzasz) - krotko mowiac ani mnie grezjesz ani ziebisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica tak se poradzila ze zniknela na amen.moze i jest inteligentna ale bez kultury dla drugiego czlowieka." ty chyba nie wiesz co to jest kultura - wulgarna ico - chyba mylisz kulture z dobrymi manierami - o tych drugich to ty wulgrana ico zapewne wiele nie wiesz;/ "niezdara nic się nie martw ica , ror pojawi sie i znów swoje mądrości będzie szerzyć." przynamniej bedziesz miala okazje , uwaga - za darmo! co w twoim przypadku moze miec znaczenie, czegos sie dowiedziec;-)) z bozkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ciebie nie dowiedziałam sie niczego!. odpowidasz na posty skierowane nie do ciebie!. wżyciu nie zrobiłam bym nic co mogło by ciebie zadowolić . oskarżasz mnie o to że jestem nieudacznikiem. a powidz co tobie w zyciu sie udało? zejdź ze mnie kobieto idz swoje "dobre rady" wsadż sobie tam gdzie słońce nie dochodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niezdara od ciebie nie dowiedziałam sie niczego!." zapamietaj sobie moja rade raz a porzadnie - zarzyj deprim to ci nerwy ukoi;-0)))))))) "odpowidasz na posty skierowane nie do ciebie!. wżyciu nie zrobiłam bym nic co mogło by ciebie zadowolić" to fakt - nieudzacnikom - jak sama bylas laskawa siebie ulagrana niezadaro okreslic - to sie nie udaje;-))) mam wysokie wymagania;)) "oskarżasz mnie o to że jestem nieudacznikiem" ja cie nie oskarzam ty sama siebie tak zakwalifikowlaas ;-)) juz nie pamietasz?;) " a powidz co tobie w zyciu sie udało?" zlotko na to zeby uslyszec odpowoeidz na to pytanie to trzeba sobie zasluzyc - a wulgarnym ludziom to juz na pewno sie nie uda;))) "zejdź ze mnie kobieto idz swoje "dobre rady" wsadż sobie tam gdzie słońce nie dochodzi...." ale ty jestes roklekotana emocjonalnie - moze zainwes=uj w jakiego psychologa na poczatek? widzisz dostalas juz kolejna darmowa porade ode mnie;-) "do ror!!!! przestań mnie poniżać. Nikt nie dał Ci takiego prawa!!!!" ja cie nie ponizam - z reszta nikogo nie pinizam w przeciwienstwie do ciebie ty wulgarna niezdaro;))) a ze czujesz sie ponizana - to juz twoj problem;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pisz sobie, ze jestem zakompleksiona, przestraszona (??!!) i nie wiem co tam jeszcze sobie uroisz. Faktem jest, ze czujesz się lepsza od innych i widać to na kilometr. Cóż widocznie nie jesteś taka super za jaką się uważasz. Tyle ode mnie a ty się dalej produkuj, cytuj cale forum i pokazuj jak żałosna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] belle de jour 1982 wiesz co pisz sobie, ze jestem zakompleksiona, przestraszona (??!!) i nie wiem co tam jeszcze sobie uroisz" subiektywna opinia za subiektywna opinie;-))) " Faktem jest, ze czujesz się lepsza od innych i widać to na kilometr" i to cie tak boli i uwiera - moje dobre samopoczucie?;-))) sama sobie to wymyslilas a teraz jeszcze powtarzasz - pewnie zeby satlo sie prawda co nie?;))))))))))) " Cóż widocznie nie jesteś taka super za jaką się uważasz' nigdzie tak nie napisalam;))) to ty domyslnie mi przypisalas te cech ze jestem super;)))))))) " Tyle ode mnie a ty się dalej produkuj, cytuj cale forum i pokazuj jak żałosna jesteś." no juz lepiej - zlosc ci uszla?;))))))) a jak pisanie jaka jestem ci juz nie wystarcza to moze sprobuj zrelakasowac sie w innym sposob;'-)))))) osobiscie zycze wszystkim tak dobrego samopoczcuia - lepsze to niz te skrzywione wasze twarze ziejace pesymizmem na kilometr tak juz bywa ze zakomplesieni ludzi najbardziej nie moga zniesc dobrego samopoczucia tzw. "sasiada za plotem" a forum samo oceni - jak zawsze;))))) kto truje a kto nie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie...
ROR ale powiedz mi co daje ci takie analizowanie tekstow innych osob i odpowiadanie na nie. Ty nie prowadzisz dyskusji, ty wyciagasz co ci sie podoba (lub nie podoba :D) i....piszesz, piszesz, piszesz. I mala rada - jak chcesz zachowac klase (albo jej pozory) to nie pisz takim napastliwym tonie. Mozesz sobie skomentowac i rozlozyc po swojemu na czynniki pierwsze :D moja wypowiedz ale...mnie to ani ziebi ani grzeje. Wiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR po prostu czuje sie lepiej plując jadem na wszystkich i wwszytsko do okoła. to sprawia jej olbrzymią radość. mysli że przez takie własnie zachowanie podwyższa swoją wartość. cieszy ją że się o niej pisze . Ze działa ludziom na nerwy . uwielbia wyprowadzać z równowagi ,tlatego też jest taka szczęsliwa. Niech wyjdzie ci to na zdrowie.Dziecinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dawaj ror czekam na cytowanie moich wypowidzi. tylko do tego sie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] takie pytanie... ROR ale powiedz mi co daje ci takie analizowanie tekstow innych osob i odpowiadanie na nie." to ni analiza a rzecowa dyskusja, co mi daje?peniw to samo co tobie napisanie tego posta;-) "Ty nie prowadzisz dyskusji, ty wyciagasz co ci sie podoba (lub nie podoba ) i....piszesz, piszesz, piszesz. " no ja wiem ze niektorych meczy czytanie wicej niz trzech linijek i to pelnych wyzwisk;)) "I mala rada - jak chcesz zachowac klase (albo jej pozory) to nie pisz takim napastliwym tonie." nie prosilam o rade;-) moj ton nie jest napstliy wedlug moich su=biektywnych kryeriow - tobie oraz innym - moze sie wydawac ibnaczej - dlatego nie ma obowiazku czytania moich postow;)) ale widocznie ludzi maja jakies powody ku temu;) to moje wypowiedzi i ja ustalam ton "Mozesz sobie skomentowac i rozlozyc po swojemu na czynniki pierwsze moja wypowiedz ale...mnie to ani ziebi ani grzeje." papugujesz;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara ROR po prostu czuje sie lepiej plując jadem na wszystkich i wwszytsko do okoła" ty sie skup na sobie, dziecku, uciekajacym mezu i zasilkach juz lepiej;))))) niz na moim samopoczucie, ok? widzisz - korzystaj poki ci daje rady za darmo;)))) "to sprawia jej olbrzymią radość." no juz, juz - nie podniecaj sie az tak - saprzyjemniejsze miejsca do szczytowania niz przed ekranem komputera;)))) " mysli że przez takie własnie zachowanie podwyższa swoją wartość." ty wulgarna kobieto - ty nie mow co ja mysle - bo tego nie wiesz - napisze zgodnie z prawda ze tak - co najwyzej- tobie sie wydaje;)) "cieszy ją że się o niej pisze Ze działa ludziom na nerwy . uwielbia wyprowadzać z równowagi ,tlatego też jest taka szczęsliwa. Niech wyjdzie ci to na zdrowie.Dziecinko" skup sie na swojej dziecicnece - lepiej ty wulgarna kobieto - biedne dzicko nie dosc ze tatus zaniedbuje to jeszcze mam matke wulgarna;/ " no dawaj ror czekam na cytowanie moich wypowidzi. tylko do tego sie nadajesz" dobrze chlopina zrobil ze cie zostawil - smiem twierdzic - jemu tez tak marudzilas na co dzien?;-)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze musisz mieć ostanie słowo? odejdź dziewczyno proszę bo naprawdę działasz mi na nerwy zresztą nie tylko mnie..... jesteś skończoną krtynką posząc tutaj oczerniając mnie i moje zycie. jak już napisałam nic o mnie nie wiesz. i mam nadzieje że nigdy się nie dowiesz. współczuję ludziom z twojego otoczenie . muszą znościc tak złośliwe i wstrętne babsko jak ty ROR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego męża wznieś na ołtarze bo to już drugi raz stajesz po jego stonie. pewnie jesteś taka sama jak on dbasz tylko o swoje przyjemnosc n ie zwarzając na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ Pendrive.
ROR super lubie czytac ciebie jak pięknie rzeczowo dajesz niezdarej rady hahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara zawsze musisz mieć ostanie słowo? odejdź dziewczyno proszę bo naprawdę działasz mi na nerwy zresztą nie tylko mnie...." jestem nieczula na twoje problemy;-)) i to twoje nerwy i twoj problem;)))) "jesteś skończoną krtynką posząc tutaj oczerniając mnie i moje zycie. jak już napisałam nic o mnie nie wiesz." wulgarna - przestan sama sobie przeczysz, sama sobie wystawiasz swiadectwo wystawiajac swoje intymne sprawy na oglad publiczny - co ja wiem o tobie, ze maz od ciebie uciekl do innej pani (akurat mnie to, i zreszta chyba nie tylko mnie, nie dziwi), ze nie umiesz sobie znalezc pracy i ze prawdopodobnie nie masz oszczednosci wiec jestes na lasce innych, aha - wiem tez ze jestes wulgarna a wychowujesz chyba samotnie dziecko - biedne dziecko - koszmar miec wulgarna matke ;/ czyli wiem o tobie calkiem sporo;-)))))) "i mam nadzieje że nigdy się nie dowiesz." kiepsko u ciebie z logika - co z reszta twoje zycie pokazuje;) "współczuję ludziom z twojego otoczenie . muszą znościc tak złośliwe i wstrętne babsko jak ty ROR" ty chyba sie we mnie zakochalas?;-) ale nie jestes zlotko w moim typie - walisz juz ktorys post dotyczacy mojego nieudanego/udanego zycia - pomysl lepiej o dziecku ktore powolalas do istnienia i taki przyklad teraz dajesz;-))) z reszta jak cie to kreci - mozesz sobie dalej fantazjowac na moj temat;)) "a mojego męża wznieś na ołtarze bo to już drugi raz stajesz po jego stonie" moesz liczyc i moze sie doliczysz i setnego razu;-))) ja nie musze dopieszczac slownie twojego bylego meza - ja mu sie nie dziwie ze cie opuscil - a jak widac - sama napisalas - sam nie jest - widac jest fajny;-))) a ty .....no coz;)))) singielka jak mniemam?;))) "pewnie jesteś taka sama jak on dbasz tylko o swoje przyjemnosc n ie zwarzając na innych" zawsze dbam o swoje przyjemnosci to fakt;))) tak ja jestem okropna i sama ;-)))))) ty to za to masz klawe zycie;-)))))) wieczorami modlisz sie zeby obca ci osobe z internetu spotkalo to samo co ciebie - szkoda ze w tym waskim rozumku nie przanalizujesz dlaczego te wszystkie rzeczy przytrafiaja sie akurat tobie - bowiem nic sie bez przyczyny nie dzieje, cos w tym musi byc , czas wulgarna kobieto - zebys sie skonfrontowala z zyciem i sama soba - bo za chwile to i dziecko cie porzuci;-)) ktoby chcial byz z taka niezdara co jeczy nie wtedy kiedy potrzeba;-))) bede ala ciebie laskawa i pozwole ci sie wielbic zlotko;-)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara Odpie**ol sie odemnie ZŁotko!!!!!!!!!!!!!!!!!" ciekawe czy to dziecka tez sie tak odnosisz?;-) a i mowilam ci ze na nerwy to najlpeszy deprim zlotko;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euzebia02
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ROR Jak cie babo dupsko nie boli, a poza tym jesteś chyba jakąś internetową frustratką, bezrobotną i na utrzymaniu mamuśki emerytki. Do tego starą panną i boli cie jaka jakaś kobitka o dziecku wspomni i o mężu, zaraz szukasz haka żeby wyładować swoje napięcie seksualne hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] euzebia02 hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ROR" ciesze sie ze ci dostarczylam usmiechu - to wazne i sie dla mnie liczy;-)))) "Jak cie babo dupsko nie boli" a zwyczajnie - pisze uzywajac palcow - a ty piszesz uzywajac , za przeproszeniem, "dupska"?;-)))) znam milsze zastosowania tego organu;) " a poza tym jesteś chyba jakąś internetową frustratką, bezrobotną i na utrzymaniu mamuśki emerytki." oczywiscie, oczywiscie;-))) jeszcze tatulu tez sie dorzuca i tak sobie razem siedzimy i fajke palimy;-))) " Do tego starą panną i boli cie jaka jakaś kobitka o dziecku wspomni i o mężu" nastepna ofiara patriarchatu - a niech ci bedzie jestem 78-letnia dziwica po aborcji, do tego stara panna rozowdka i gowniara w jednym - lepiej ci teraz?:-)))))))) "zaraz szukasz haka żeby wyładować swoje napięcie seksualne hahah" napiecie seksulane uwielbiam wprost rozladowywac - to fakt - lubie seks;-))) skad w ludzie tyle agresji??? jak jakas niezdara napisze ze ja maz opuscil i nie ma pieniedzy bo nie umie ich zarabiac - to zaraz zakrzyczac cie ze "a ty to masz gorzezj" whatever makes them feel better;-))))) calym sercem zazdroszcze niezdraze - ba! nie ja jedna , cale masy ludzi czytajacych - zazdroszcza niezdarze;-))))))))) uwielbiam to mierzenie wszystkich swoja przykrotka miarka;-)) ale wulgaryzmy dzialaja na mnie jedynie odwrotnie - radze to sobie zapamietac;-)))))))) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj dziewczynie spokój
Boże ROR daj dziewczynie spokój. .nalatujesz na nią cały czas. z tego co czytałam ona grzecznie zapytała co może się jej należeć. a ty jekieś kazania tu prawisz. ona pisze że postanowili się z mężem rozstać ,a ty naskakujesz na nią że to on ją zostawił . albo lepiej już nazwałaś go jej byłym mężem ( nie pisała że są po rozwodzie) nazywasz ją wulgarną ,a sama ją do tego sprowokowałaś. piszesz cos o jej dziecku a skąd ty możesz wiedzieć jaką jest matką. zbeształaś bogu winną dziewczynę. pastwisz nad nią . zastanów się co sobą reprezentujesz. przykro mi że polak polakowi wilkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mowie ze
no mowie ze ROR psyhiczna jest.. idz sie leczyc wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"daj dziewczynie spokój Boże ROR daj dziewczynie spokój. .nalatujesz na nią cały czas. z tego co czytałam ona grzecznie zapytała co może się jej należeć. a ty jekieś kazania tu prawisz" nie nie prawie kazan - ale fakt faktem ze zawsze staram sie dopasowac ton wypowiedzi do rozmowcy, zwlaszcza jak ten nie lapie dyskretnych aluzji;-) zapytala grecznie i grzecznie jej napisalam co o tym mysle - a ze jest wulgarna i rzuca na prawo i lewo epitetami to wystawia sama sobie swiadectwo;) " nazywasz ją wulgarną ,a sama ją do tego sprowokowałaś" ten argument na mnie nie dziala -wiadomo jest akcja jest i reakcja, czyz nie? ona swoim tiokiem myslowym sprowokowala mnie do wyrazenia opinii - tez moglabym napisac i zwyzywac ja od takich i owakich ale to nie moj poziom;/ ja jej nie sprowokowalam - ona ma problemy z zaakceptowanim innego stanowiska niz jej wlasne "piszesz cos o jej dziecku a skąd ty możesz wiedzieć jaką jest matką." skad wiem? bo widze jaka jest osoba a jedno na drugie, wedlug mnie, bardzo rzutiuje. wiec droga dedukcji jejst matka bardzo wulgarna - ze szkoda dla dziecka oczywiscie;/ przevciez nie wypowidalam sie na tematy np. odrabiania lekcji - moze w tym zakresie radzi sobie lepiej "zbeształaś bogu winną dziewczynę. pastwisz nad nią " haha;-) moim zdaniem to wulgarna kobieta ktora nie potrafi wziac za swoje czyny odpowiedzialnosci - i zdania nie zmienie, ja sie nie pastwie - ja dostosowuje ton wypowiedzi do mozliwosci zrozumienia przez interlokutora;) "zastanów się co sobą reprezentujesz. przykro mi że polak polakowi wilkiem...." nie przypominam sobie zebym gdzies podawala tu swoja narodowosc, to tak na marginesie;)) a i nie wierze we swpolnote jajnikow ani narodow - to ze ktos ma brazowe oczy tak jak ja to jeszcze za malo dla mnie by mowic o jakiejs wspolnocie - rozumiesz? jednocze sie z ludzmi np. w kwestiach switopogladowych i wiary - wiary w zdrowy rozsadek, oczywiscie;)) "no mowie ze ROR psyhiczna jest.. idz sie leczyc wariatko" juz moiwlam ze wulgaryzmy mnie bawia;-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urtybada
Po prostu nie odpowiadajcie na posty ROR. Ja to bawi, sa ludzie glupi, plytcy, mali i nic na to nie poradzimy. Niezdara jak bedziesz mieszkala juz sama, bez meza, to dzwon do revenue. Zglos ten fakt, powiedz jak wyglada twoja sytuacja. CB i CTB zostana naliczone na ciebie, wystap o dofinansowanie do czynszu. Bylam w podobnej sytuacji i dalam rade :-) Ty tez dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrtyuyuiuii
widac ze niezdara ma kilku adwokatów co ją bronią i atakują ROR jestescie takie same jak ta wasza niezdara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×