Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdara

co mam teraz zrobić

Polecane posty

nie mowi ze nie ma za co zyc,tylko pytala co jej sie nalezy.moze ma w cholere oszczednosci,skad wiesz.ja tez poki co swoich oszczednosci nie ruszam bo sa na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz dziecko? jezeli tak to pewnie tez pobierasz benefity,chociazby child benefit.nie masz? nie oceniaj kobiety z dzieckiem bo nie wiesz jak to jest wychowywac dziecko,kobieta prawie zawsze jest zmuszana do rezygnacji z pracy na jakis czas poki dziecko jest malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januseeer
jest takie państwo jak Grecja i mieli tyle dodatków i zasiłków i jak sie to teraz skonczyło kraj-bankrut mieli 70 dodatków przytoczę kilka przykladów dodatek mieli za to ze : za to ze zechciał punktualnie przyjść do pracy za to ze musiał wejść na drugie piętro itd... i tak skoncza sie panstwa opiekuncze bo skad te pieniądze musza byc one sie z powietrza nie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ica - ty wulgarna osobo;-)) [zgłoś do usunięcia] ica nie mowi ze nie ma za co zyc,tylko pytala co jej sie nalezy.moze ma w cholere oszczednosci,skad wiesz.ja tez poki co swoich oszczednosci nie ruszam bo sa na przyszlosci" a moze jest wuczka krolowej brytyjskiej?;-)))))))))))))) Januser - ja tez uwazam ze nic be zprzyczyny sie nie dzieje - sama jeczy ze maz ja opuscil, jest niemila i uwlgarna jak ica momentami, a do tego nie ma prcay i jeszcze dziecko - zgodnie z powiedzeniem biednemu zawsze wiatr w oczy;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie zle zarzadzany kraj byl.nigdy nie slyszalam by grecja byla opiekunczym panstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ica masz dziecko? jezeli tak to pewnie tez pobierasz benefity,chociazby child benefit." a tej sie w glowie nie moze zmiescic ze czlowiek posiadajacy dziecko ma pieniadze na jego utrzymanie ;-)))))) " nie oceniaj kobiety z dzieckiem bo nie wiesz jak to jest wychowywac dziecko,kobieta prawie zawsze jest zmuszana do rezygnacji z pracy na jakis czas poki dziecko jest malutkie." e tam;-)) nikt kobiet nie musza do rezygnacji z pracy a jak same tak wybieraja to potejm pretensje moga miec do siebie - jak niezdara;-) " Januseeer jest takie państwo jak Grecja i mieli tyle dodatków i zasiłków i jak sie to teraz skonczyło kraj-bankrut mieli 70 dodatków przytoczę kilka przykladów dodatek mieli za to ze : za to ze zechciał punktualnie przyjść do pracy za to ze musiał wejść na drugie piętro itd... i tak skoncza sie panstwa opiekuncze bo skad te pieniądze musza byc one sie z powietrza nie biorą" dziekuej wreszcie ktos logiocznie zauwazyl dlaczego wystepuje w imieniu podatnikow a przeciw nizadarom;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracy nie ma od kwietnia dopiero.odczepcie sie od nas.pytalam cie czy masz dziecko januseer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ica widocznie zle zarzadzany kraj byl.nigdy nie slyszalam by grecja byla " mniemam ze takie wulgarne dziecze jak ty jeszcze o wielu rzeczach nie slyszalo i ze zdumienia bedzie oczeta przecierac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica pracy nie ma od kwietnia dopiero.odczepcie sie od nas.pytalam cie czy masz dziecko januseer." hahaha ;-)) to prawdziwa niezdara - pracy nie ma od kwietnia a juz druga polowa sierpnia - pewnie siedzi na forum i obraza ludzi zamiast szukac roboty;-)) a co a jak sie "nie odczepimy" to co zaczniesz nozka tupac?;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ror,przyjdziesz do pracy z noworodkiem czy niemowlakiem,co 30 minut przerwa na karmienie,przewijanie,lulanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica tak ror,przyjdziesz do pracy z noworodkiem czy niemowlakiem,co 30 minut przerwa na karmienie,przewijanie,lulanie !" hahah ;-)) dziecko noworodkiem jeste przez kilka tyg. - i to pokryw aurlop macierzynki - a potem wiekszosc panstw pozwala isc rowniez ojcom na urlop jak mamusia nie chce;-))) a ze laski wybieraja siedzenie w pieluchach to potem placza ty wulgarna ico;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica jest druga polowa lipca tluku " mialo byc lipca - ty wulgarna ico;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ojcie nie chce isc na urlop.ja bym nie zostawila swojego dziecka do 3-4 roku zycia pod opieka jakiej obcej baby,nianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica a moze ojcie nie chce isc na urlop.ja bym nie zostawila swojego dziecka do 3-4 roku zycia pod opieka jakiej obcej baby,nianki." ty to jetses wulgarna wiec co to kogo obchodzi;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodziewalam sie lepszego argumentu:P a nie ze jestem wulgarna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innym to piszesz ze jak im brakuje argumentow to wyzywaja i ze to dziecinne,sama robisz to samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ROR
boze ty naprawde jestes walnieta psyhicznie.. watek jest o benefitach a ta siedzi i wynajduje slowko po slowku zdanie po zdaniu i cytuje i odpowiada swoim pseudo sarkazmem. mam juz dosc czytania twoich postow prosze znajdz sobie cos ciekawego do roboty w swoim zyciu i przestan wyzywac innych od nieudacznikow bo sama na takiego wygladasz. Co mi zacytujesz? piate slowo od ostatniej linijki? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ROR
nie tobie jets oceniac kto 'siedzi w pieluchach' jak dlugo ma byc na urlopie macierzynskim i bagatelizowanie opieki nad noworodkiem. Nie musze pytac czy masz dzieci - bo ich nie masz. Jestes pewnie jakas gowniara co ledwo ogolniak skonczyla i pierniczy swoje bzdury na kafeterii. Pozwol doroslym rozmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka ze szczecinka
wiecie co dziewczyny czytam to i jest mi strasznie przykro naprawde musicie sie tak obrazac na kazdym kroku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam czegoś sie dowiedzieć i dowiedziałam się że jestem nie udacznikiem nie nadajaca sie na zonę i na matkę. a do tego mój mąż dobrze zrobił że uciekł ode mnie zostawiając mnie z dzieckiem samą.okozało się że to jestem tą najgorszą bo chciałam wyciągnąc rękę po to co prawnie sie mi należy. dziękuję Ror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z koronowa;)
do niezdary...;)ty sie debilami nieprzejmuj kosiana;)bierz co ci sie nalezy..jako samotna matka z rodzinnym chyba dostaniesz z 130f na tydzien;)wiec bierz co mozesz....ja jestem z polski i tez korzystam z opieki bo mi sie nalezy;)pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdara strasznie glupia
jestes skoto dopiero na forum sobie uswaidomilas ze jestes po prostu nieudacznikiem zyciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh widzę ROR, ze nie masz co robić:o Ica ci dobrze napisała, pozwolisz, ze zacytuję "ludzie szczesliwi na wysokich stanowiskach bardzo dobrze zarabiajacy nie przypieprzaja sie do tego ze ktos korzysta z ich podatkow tymczasowo.jak sie z dziadow panstwo zrobi to wychodza takie ror" Dodam od siebie, że nawet biedni ludzie, którzy są szczęśliwi nie czują potrzeby wywyższania się i pastwienia się nad innymi na takim forum jak to. Gdzieś czytałam twoja wypowiedz na temat twoich brytyjskich znajomych:D cóż zapomniała ROR skad pochodzi i zgrywa wielką angielkę:D A i uprzedzając twoj zarzut, ze jestem wobec ciebie agresywna czy tez zlosliwa, poinformuj sie najpierw co to oznacza. Bo jak widze wszystkim to zarzucasz, sama nie bedac lepsza. Ale probujesz nieudolnie sie maskowac. Zalosne:o Zapisz sie na jakis boks czy inny wrestling by wyladowac poklady jadu, jakie w sobie nosisz. No chyba, ze lubisz byc zgryzliwą jędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xp...........
niezdara po co prowokujesz dalej ci zależy na tej całej pyskówce z ROR a ROR doskonale sobie poradziła z tobą i innymi osobami widać ze jest to osoba inteligentna wypunktowała was równo przy czym nie rzucała epitetami tak jak wy no jak brakuje argumentu to zaraz rzuca epitetami co udowodniła autorka tego topiku TAK WEDŁUG MNIE AUTORKA TOPIKU JEST NIEUDACZNIKIEM ŻYCIOWYM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jestem głupia pisząc tutaj i oczekując odpowiedz na moje pytanie. łatwo oceniać kogoś, a samemu wcale nie być lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem nieudacznikiem bo starciłam prace a razem ze mną 35 osób , tak jestem nieudacznikiem bo maz znalazł sobie inną(kiedy ja pracowałam). tak jestem nieudacznikiem bo chciałam sie dowiedzic jaka pomoc oczymam do czasu znalezienia pracy, tak jestem nieudacznikiem bo martwie sie o moje dziecko , tak jestem nieudacznikiem .Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se poradzila ze zniknela na amen.moze i jest inteligentna ale bez kultury dla drugiego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie martw ica , ror pojawi sie i znów swoje mądrości będzie szerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica spodziewalam sie lepszego argumentu a nie ze jestem wulgarna 02:01 [zgłoś do usunięcia] ica innym to piszesz ze jak im brakuje argumentow to wyzywaja i ze to dziecinne,sama robisz to samo " wulgarne osoby nie zasluguja na powazne traktowanie - wulgarna ico;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×