Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdara

co mam teraz zrobić

Polecane posty

panstwo jest dla ludzi,a nie na odwrot.kazde panstwo powinno zarzadzac tak by ludziom mieszkajacym w nim niczego nie brakowalo.to nie trzecia rzesza gdzie chorzy i potrzebujacy ida weg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara jeśli jest ci to obojętne co kto robi więc po jakiego grzyba wypisujesz wszystkie to bzdury...... " ty naprawde wolno kumasz - to co dla ciebie jest bzdura bo np. tego nie ogarniasz rozumem - dl akogios jest wartsociowe, wiec twoj argument odpada zlotko;-)) "nie umiesz doradzic tylko krytykować. zachowaj swoje uwagi dla siebie.." nie niazachowam - i juz ci mowilam - i radze zebys zapamietala (to dobre cwieczenie dla umyslu przuy okazji) ze nie przywyklam dosluchania rozkazow zwlaszcza od osob niedojrzalych do samodzielnego funkconowania - moze teraz zrozumiesz;-) "nie jest ci obojetne bo narzekasz ze tacy nieudacznicy korzystaja z twoich podatkow" ja nie narezkam zlotko - ja stwierdzam fakt;-))) io zdania nie zmienie;) "wiadomo ze ktos ze srednia lub mala placa nie uzbiera na tyle by z tego zyc jak straci prace" no i jak jeszcze dziecko powola do zycia - a najlepiej troje, i jak jeszcze sie zmezem w miedzyczasie rozejdzie i jeszcze wezmie sobie hipoteke itd. itp. no fakt - wiadomo;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzasz fakt narzekajac!! inaczej bys sie nie wtracala i dala wszystkim beneficiarzom spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara ica ja widzę że kobieta ma jakiś problem ze sobą. tacy ludzie jak ona własnie dlatego tak piszą żeby uciec od swoich problemów. pewnie sama bierze zasiłki hahah" pocieszaj sie pocieszaj;-))) tylko tyle zostalo - zycie w uludzie ze ktos ma gorzej niz ty;-)))) nawet jak mi jutro spadnie na glowe cegla - to i tak ty jestes na zakrecie - nie rozumiesz tego ze powinnas sie na swoich problemach skupic?;-) a nie zyc nadzieje ze mija kiedys bede na twoim miejscu ? " panstwo jest dla ludzi,a nie na odwrot.kazde panstwo powinno zarzadzac tak by ludziom mieszkajacym w nim niczego nie brakowalo" co za slogany;-))) jasne - ana swiecie powinny byc same zadowolone i usmiechniete dzieci i zero wojen - teksty niczym z wyborow miss;-)))) "to nie trzecia rzesza gdzie chorzy i potrzebujacy ida weg" alez naprawde niech autorka nbierze sobie te zasilki - mnie po prostu smieszy taka emigracja zasilkowa;-)) nie zmaierzamjej niczego uniemozliwiac;-))) tak siedzi i jeczy i zyje nadzija ze ja podziele jej los;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica stwierdzasz fakt narzekajac!! inaczej bys sie nie wtracala i dala wszystkim beneficiarzom spoko" a tam;-))) ja tylko wyrazam opinie - pojedzie to takie, maz walsny nawet sie od takiej zawinal - moze tez mu tak jeczala nie w tych momentach co oczekiwal?;-) i pluje jadem ze ja jestem zadowolona;-)) a dobrej rady, o ktora prosi, przyjac nie chce;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże kobieto walnij sie w ten pusty głupi łeb. widzę że dla ciebie każdy kto nie ma pracy rozwodzi się albo mało zarabia jest nieudacznikiem. wykształcona panienka z dobrego domu nigdy biedy nie zaznała. tak własnie się prezentujesz .........,albo odwrotnie wyszła z biedy i wielka panią zgrywa. dla mnie jesteś pusta. .... nie znasz mnie nie wiesz kim jestes więc jakim prawem mówisz ze jestem nie dojrzała. nie znasz powiedzenia że tonący brzytwy się chyta. dla mnie tą brzytwą w chwili obecnej są własnie bebfity.. najlepiej zgrywać przed wszytskim samowystarczalną no nie? stać mnie na to żeby poprosić o pomoc jesli jej potrzebuję. ty nie musisz ale też nie musisz daać kąsiliwych uwa pod moim adresem i adresem innych którzy biorą benefity. Wszystko jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujmij jednym zdaniem jaka rade jej dalas bo ja zadnej tu nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów oceną mnie i moje zycie . kurwa nie prosiłam o ocenę tylko o radę. Nie twój interes dlaczego sie rozchodzimy Może4 jeszcze zaczniesz go bronić?? działasz mi na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ica ujmij jednym zdaniem jaka rade jej dalas bo ja zadnej tu nie widze. I to jest własnie jej rada. czyli nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wykształcona panienka z dobrego domu nigdy biedy nie zaznała. tak własnie się prezentujesz " jak rozumiem przedstawiasz swoje fantazje na moj temat?:-) "albo odwrotnie wyszła z biedy i wielka panią zgrywa." przyjmij te wersje z ktora ci latwiej bedzie zyc;-)) "dla mnie jesteś pusta. ...." juz ci napisalam ze twoja opinia mnie w ogole nie interesuje - nawet juz nie bawi raczej nudzi;-) wycieczki personalne, obrazanie, pisanie jestes taka i owaka jest rownie slabe...jak pobieranie zasilkow;-))) to bron ludzi slabych;-0 " nie znasz mnie nie wiesz kim jestes więc jakim prawem mówisz ze jestem nie dojrzała" prawem tego ze wystawilas sie na moja ocene - publikujac na forum osobitse problemy zktorymi sama sobie nie poradzilas "nie znasz powiedzenia że tonący brzytwy się chyta" znam - ale sie nim niezgadzam " dla mnie tą brzytwą w chwili obecnej są własnie bebfity.. najlepiej zgrywać przed wszytskim samowystarczalną no nie?" nie, najlepiej byc samowystraczalana a nie zgrywac taka;-)))))) "stać mnie na to żeby poprosić o pomoc jesli jej potrzebuję." to pros;-) " ty nie musisz ale też nie musisz daać kąsiliwych uwa pod moim adresem i adresem innych którzy biorą benefity. Wszystko jest dla ludzi" ale wszystko w nadmiarze szkodzi - nie probuj zwracac mi uwagi -bo ci sie to nie uda - saman mnie obrazasz nayzwasz puta itd. - co jest juz nudne - a zyczysz sobie zebym pewne sprawy przemilczala - niedocezkaanie zlotko;-)) "ica ujmij jednym zdaniem jaka rade jej dalas bo ja zadnej tu nie widze" jesli jestes zainteresowana - przeczytaj moje wypoiwuiedzi dokladnie - ja nie lubie i nie mam w zwyczaju sie powatrzac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] niezdara i znów oceną mnie i moje zycie" i tak bedzie na kazdym kroku;-)) " k**wa nie prosiłam o ocenę tylko o radę. Nie twój interes dlaczego sie rozchodzimy Może4 jeszcze zaczniesz go bronić??" moze zaczne - zobacze na co bede miala ochote;-)) "działasz mi na nerwy" a to twoj problem zlotko;-)) " ica ujmij jednym zdaniem jaka rade jej dalas bo ja zadnej tu nie widze. I to jest własnie jej rada. czyli nic." nie to tylko twoje lenistwo ze ci sie nie chce spojrzec jeszcze raz na napisany przeze mnie tekst skarbenku;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje niektore posty zostawila w spokoju:P ze jej sie chce tak cytowac:D wredne babsko-jednym slowem.nie chcialabym miec z nia do czynienia,wspolczuje osobom z ktorymi ona pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisi mi to czy bedziesz milczeć czy nie. pokazałaś się bardzo w pozytywnym świetle. dzięki za twoje puste słowa. naprawdę mi pomogły. dały świadomość że są na świecie ludzie których śmiało można nazwać idiotami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też. nie wyobrażam sobie mieć takiej osoby w moim otoczeniu. . naprawdę jestem zszokowana. . Tobie dziękuję za to co tu napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica moje niektore posty zostawila w spokoju ze jej sie chce tak cytowac" natym polega sztuka dyskusja a nie przerzucaniu sie ipiettami "wredne babsko" i "jestes pusta" - tak robia co najwyzej niegrzeczne dzieci;-) " wredne babsko-jednym slowem.nie chcialabym miec z nia do czynienia,wspolczuje osobom z ktorymi ona pracuje." ulzyj sobie smialutko jeszcze - jetsem jak wentyl dla ciebie;-)) " wisi mi to czy bedziesz milczeć czy nie." skabensku ty sobie przeczysz w co dryugim zdaniu;_) " pokazałaś się bardzo w pozytywnym świetle. dzięki za twoje puste słowa. naprawdę mi pomogły. dały świadomość że są na świecie ludzie których śmiało można nazwać idiotami " no ulzyj sobie jeszcze - powyzywaj mnie troche - zanim wrocisz do swojej codziennosci dkladajacej sie z prosb o zailski i uciekajacego od ciebie meza;-(. " 01:06 [zgłoś do usunięcia] niezdara ja też. nie wyobrażam sobie mieć takiej osoby w moim otoczeniu. . naprawdę jestem zszokowana" prawda zawsze w oczy kole skarbenku - i lepiej zeby to uslyzsala po raz pierwszy na forum niz gdzie indziej;-))) Tobie dziękuję za to co tu napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januseeer
nie dziwie sie ze mąz od niezdarej uicieka bo kto wytrzymałby z takim nierobem jakim ona jest,która woła tylko daj daj a w zamian nic nie daję a teraz wyciaga po pomoc o zasiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moderator usunie twoj temat.dostalas rady, wiesz co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze manier jej brak;-)) moze biednego meza tez tak wysywala od pustakow - to chlopina sie zdenerwowal i sobie poszedl?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz powiedzialam mezczyzna nie ma prawa sie wypowiadac w temacie gdzie kobieta ma male dziecko.bo nigdy nie bedzie w jej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ica mam nadzieje ze moderator usunie twoj temat.dostalas rady, wiesz co robic." jest takie przyslowie - nadzieja matka glupcow;-)) "dobrzy" ludzie doradzili jak "kobiecie na zkarecie" - ktorej jednak energii nie brakuje by wyzywac - pomoc w obcym panstwie dostac jalmuzne od tamtejszych podatnikow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januseeer
niezdara jest jeden wniosek ty się nie nadajesz na zonę ani na matkę i chyba masz dwie lewe ręce do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ica juz powiedzialam mezczyzna nie ma prawa sie wypowiadac w temacie gdzie kobieta ma male dziecko.bo nigdy nie bedzie w jej sytuacji." a co kogo obchodza slowa jakiejs oosby ktora bywa wulgarna?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie prawda w oczy kole. nie mnie. wtrąciłaś sie w temat nie udzielając odpowiedzi. piszesz same ogólniki. skończ ośmieszać się. .jestes idiotką. myslisz że piszę to żeby sobie ulżyć? Nie piszę to bo nią jesteś. to waszytsko co mam Ci do powiedzenia. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Januser - ja bym powiedzila ze ona sie tez na emigrantke nie nadaje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niezdara Ciebie prawda w oczy kole. nie mnie. wtrąciłaś sie w temat nie udzielając odpowiedzi. piszesz same ogólniki. skończ ośmieszać się. .jestes idiotką. myslisz że piszę to żeby sobie ulżyć? Nie piszę to bo nią jesteś. to waszytsko co mam Ci do powiedzenia. Żegnam " amen i skonczylo sie pojekiwanie;-)) oj mezulek chyba dobrez zrobil ze kite zawinal od takiej...niezdary;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januseeer
ROR racja ona nadaję się do brania zasiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ktos dostaje prace w obcym panstwie...juz pisalam tu ze ludzie przez setki lat pracowali na ten dobrobyt oraz na to by narody wschodnioeuropejskie mogly przyjechac do PRACY czy po zasilki.jak ktos dostaje prace w budzetowce to jeszcze wiecej korzysta z podatkow niz ten niepracujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januseeer
ica piszesz jak pokręcona a kto im kazał przyjeżdżać na emigracje zarobkowa to ich wybór był a teraz jęczy ze nie maja z czego i za co żyć bo niezdara jest nieudacznikiem życiowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×