Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajansiarz

A więc kontynuujmy.

Polecane posty

i jeszcze udaja takich kurva szczesliwych i bogatych :o co jeden to lepszy :o a w kazdy weekend siedza caly piertolac ze wlasnie z imprezy przyszli i siedza niby nachlani. zalosne, ale takie jest to forum. zero prawdziwych osobowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peśpe, przekazać Ci buławę? Myślę że wiesz lepiej ode mnie, jak się z nią obchodzić :classic_cool: Martva, jak chcesz to możemy się zastanowić nad rozpoznaniem Twej kandydatury na komentatora tego topika. Będziesz miała swoją rubrykę opiniotwórczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czas najwyższy
po temu przejmuj,przejmuj czym prędzej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurva nie ukrywam ze dzis moj luby mnie olal i siedze jak debil caly dzien przy lapku czujac sie jak gowno :o ale co op tym wie bogata elita kafe z renomowanymi zawodami, szczesliwymi rodzinami ktora tu pisze non stop telepatycznie, bo przeciez w sumie nie ma na to czasu hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ta co chirurgiem niby byla, a siedziala co dziennie., to samo proszek do prania. siedzi co dzien a niby prawnik, dwojka dzieci, maz bogaty hahahahaha jak sie tak przyjrzec to to wszystko jest tak kurevsko smieszne, ze az zalosne. a ta wielce kullll psp? taka zajebista dziewucha a tez tu siedxzi non stop, carrie to samo a takie fajne, tyle maja znajomych, ale kurva siedza na kafe. ale moze to telepatia, moze to mi sie tylko wydaje, a moze tak naprawde kazdy z was ma tu problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym się uzewnętrznił, ale akurat wołają mnie na obiad. Może jak wrócę... Przy pustym żołądku wszystko mnie rozprasza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikeszosc stalych bywalcow
tutaj ma problemy lub nie ma zycia - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie czesto, ale czemu akurat dzis wybral kumpli i piertolony motor:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera poznikali, pozniej napisza ze pewnie na wielkie zakupy, albo super impreze (chooj ze godzinna), albo bogaty maz nie wiadomo gdzie zabral, albo na dyzur do renomowanego szpitala hahahahha komedia, ale tak bedzie, standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, no weźże już nie zamulaj :O poznikali, bo: poszli na obiad, poszli siku, poszli sprawdzić w oknie co tez tam w realnym świecie poszli, bo inni poszli a Ty tu zaraz, że na zakupy, że coś tam sroś tam 🖐️ :classic_cool: luzuj poślady, kobieto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeklęte pragnienia tak :) ja tylko demaskuje nol lajfow z kafe i wiem, ze to boli, wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martva jak chcesz naprawdę komuś sprawić mega ból to załóż temat o Proszku do Prania, o jej życiu osobistym i osobistym indorze 🖐️ ją to naprawdę zaboli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze sie pytal, czy nie bede zla. w koncu ma prawo pojezdzic z kumplem ktorego nie widzial pare miesiecy. a niedlugo starzy jada na urlop to sie soba nacieszymy :P nie bede takich durnych topow zakladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszek za niedługo będzie nam wklejać jakieś filmiki z jutuba na dowód tego, że mąż jest w delegacji, a dzieci u babci, że ma motyla, a nie indora, że nie jest głupia i że jest daremna :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paletz zbanovaletz "co Ty nie powiesz, nie możliwe, nie na tym forum, nie dziś" :D 11/10 czyli co, już się uspokoiło na forumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×