Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajansiarz

A więc kontynuujmy.

Polecane posty

zdzir 🖐️ właśnie, ja też kurdę trafiłam w sam środek tego tornada 😭 wczoraj się zdecydowałam udzielić i zaczęło się od usuwania postów a dziś to łooo poszło wszystko z dymem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam zbanowali po dwoch postach, a chcialam tylko kurva porady :D na darkwarez.pl tez jest sporo poyebow, ale tam sie nie udzielam. Czasem na gotyckim forum, albo o muzie, tam mnie maja za normalna przynajmniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Już sie bałem, że te chuliganki Cię wyprowadziły na manowce :P Martwa, wyciągasz jakieś opaczne wnioski Ci powiem. I w ogóle bierzesz kafe zbyt serio :classic_cool: Zdzirson, nie odpowiedziałaś mi, co u Ciebie :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajałs, powiedz że tak na prawdę się nie nabrałeś 😭 :classic_cool: za dwa dni wrócicę na masziniee :classic_cool: ale nieważne 🖐️ w ogóle to chciałam coś powiedzieć ale jak zwykle zapomniałam co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxi jakiej porady chiałaś zasięgnąc na wizazu? ze bana dostałas boje sie troche zapytac,ale ciekawość silniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiecie co. jestem trochę nie w stanie i żeby wysłać posta to micubiszi zaleciła mi przeczytanie go 3 razy. problem w tym, że kiedy ja przeczytam posta trzy razy to dochodzę do wniosku, że jest chooyowy i nie wysyłam nic. po prostu tak się rozmawiać nie da :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam o wlosy, dokladnie nie pamietam. Ale zadna sucza mi nie odpowiedziala, wiec lekko pojechalam i ban :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dostałam dostałam 🖐️ a co tam, użytkownik kafe bez bana bo jak żołnierz bez karabinu :classic_cool: niektórzy toby mieli karabinów oj mieeeeli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, Paletz, pokaż posta przed wysłaniem mi, a ja Ci go zatwierdzę lub nie :P:classic_cool: Faja miałeś mi kupić davidoffki, ale widzę spiertoliłeś sprawę koncertowo zastanawiam się co by nie podebrać ojcu kręconych, ale chyba aż taką desperą nie jestem :P wytrzymamm do jutra, jak buk da 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva - no po tych wyrzutach, które tu przedstawiałaś, sądziłbym co innego. Ale dobra - jak naprawdę się śmiejesz, to tak trzymaj :classic_cool: Zdzir - właśnie to mnie ciekawiło! :D Dzięki :classic_cool: Udany dzień rozumiem zamykasz tradycyjnie zjazdem z winiaczem na dywan :P Maszin - no... yy... tak naprawdę to nie żebym sie nabrał... ale biorąc to od drugiej strony... to nie byłem pewien... znaczenia faktów... czy korespondują ze sobą w sposób autentyczny :classic_cool: PiZi - już jesteś nie w stanie? :P A co do armaty to ja na ten przykład mógłbym właśnie ją mieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nikt mi eurogąbek nie kupi widzę :o Jestescie bezuzyteczni 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałem, miałem kupić... I spierrdoliłem niestety :O Bo chciałem kupić 2 davidoffki - rzebyście obie miały i sobie nie zazdrościły, c'nie? :classic_cool: I mi nie starczyło :( No tak czasem bywa, że chłopu gdzieś sie kasa zapodzieje :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×