Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajansiarz

A więc kontynuujmy.

Polecane posty

ja mam do grania w zombiaki, ale zeby ulepszyc swojego zombi potrzebuje kabzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, ja Ci mogę kupić zmywak (np. Jan Niezbędny jest dobry), jak będę lazł po te davidoffki :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxi przecież,najlepszą grą komputerową jest Pasjans Pająk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka polonistka! Ważne jest serce und wnętrze! A nie... :classic_cool: A dziffki to tego... nieprawda :classic_cool: Po prostu obok były parówki w promocji i kupiłem se na zapas :classic_cool: Bo ja nie jestem taki jak inni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie ogarnialam pasjansa, nie wiem o co w tym chodzi. I chyba nie chce wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serca nie mają chłopaczyna zapiernicza z tym wózkiem ściga swoich kumpli-dłużników żeby mieć kasiory na bieżonce wydatki a te jeszcze wymagają od niego niewiadomoco 😭 :classic_cool: Fajans, a co z tym co to miało być? piwo w niebieskim szkle dla palca? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale parówek się nie kupuje na zapas, parówki się je na bieżąco, bo papier toaletowy, który jest ważnym składnikiem tegoż że wyrobu ma krótką datę przydatności spożycia :O :classic_cool: btw. ja se to zapamiętam, ojjjjj zapamiętam!! ::P dziffki przedłożyć nad parówy a parówy nad davidki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jestem glupia, albo nie wiem, bo nie rozumiem o czym na[piertalacie i co w tym smiesznego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, to jest coś nawet moje "niedzielne topełe" :classic_cool: usunęli po sekundzie :o kiedy nawet jeszcze grzeczna byłam a tutaj proszę, odpukać oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże... Czy Ty kiedykolwiek byłaś w supermarkiecie?? :O Paloo$hQ :P Nie no... o co ja się pytam... Zapytaj się swej służby, to Ci powie, że jajcymów nie trzyma sie w sklepie z parówyma. To taki wyjątek w przyrodzie :classic_cool: Maszin, jak Ty wszystko pamiętasz :D Strach być Twym facetem :classic_cool: Sie o nic nie bój sie! Stane na nogi i Paletz se odbije. Z podwiązką :classic_cool::P Honda - aa... szkoda słów... Wszystkie jesteście po jednych piniondzach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te, a może to on jest modem i usuwał wszystkie tematy żeby nagle wyskoczyć ze swoim i zaskoczyć nas wszystkich? :o :classic_cool: coś w tym musi być :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, bo My tu mamy wysublimowane poczucie humoru, niekoniecznie Tobie odpowiadające aczkolwiek, bywa, że mnie bawisz również swoimi zniesmaczonymi minami :classic_cool: Paletz, jak zwykle pierrdolisz, że Cię nie mogę rozszyfrować. Kody Ci się zjepały :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Maszin nie kombinuj, tylko lepiej doceń w ślad za starszą koleżanką, że masz gdzie pisać :classic_cool: Martva - Być może rozmijamy się humoryma. Na to nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskoczyć? chciał ostatkami sił wyżebrać od Nas reszti sympatii którą jesteśmy jeszcze w stanie z siebie wykrzesać dla jego persony :classic_cool: no zapytam zapytam służby. tylko tera na kanarach siedzi. więc nie będę do niej dzwonić, bo mnie nie stać :classic_cool: fajna to odstępstwo od natury. nie spodziewałabym się, że to jest możliwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętliwość to cecha nabyta ze względu na znak zodiaku :classic_cool: mam jeszcze kilka innych niekoniecznie odpowiadających innym :classic_cool: hmm, pewnie dlatego nie mam chłopeła :o :classic_cool: aaj tam, ja tylko mówię co zaobserwowałam i otwieram na to oczy innym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FajQ, niestety z przykrością zauważyłam, że jakaś pomarańczowa dziffka doniosła o Twoim temate na śmietnik 🖐️ na pohybel temu komuś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to pewnie fajans sam się zgłosił na śmietnik bo go rozgzyzłam, i teraz stara się stwarzać pozory że to nie prawda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×