Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga na zakręcie

Dziewczyny w długich związkach- są tu takie?

Polecane posty

Gość kiciakkkkkkk
hahahahah psycholog?? jak z koziej dupy traba chya ,psycholog to nie jasnowidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciak, nena
Ale wy wulgarne jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakkkk.... no nie Pana Boga przeplatasz z głupimi pindami?:] A tfu! Dziewczyny (w sensie stare prukwy.... a tak w ogóle to do 30stki brak mi jeszcze jakichś 5 lat no ale niech będzie:] ) dajcie spokój, tu nie ma co tłumaczyć i komu.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję psychologię na UW
Bynajmniej jasnowidz! Znam pewne schematy, którymi się posługują ludzie, mężczyźni. Sytuacja Selenki idealnie pasuje do schematu. Ot i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle podobnie
kurcze dziewczyny pewnie, ze zaczekali bo jestescie mlode. ale zwiazek opiera sie w duzej mierze na wspolzyciu, zrozumcie to i czym czlowiek starszy sie staje wzrasta jego zapotrzebowanie na sex. jezeli 20 letni chlopak potrafi poczekac tak facetowi przed 30 bedzie trudniej. nikt nie mowi ze trzeba miec duzo partnerow ale tez ze abscynencja jest ok. kazdy ma potrzeby i kazde chce dac im upust. jezeli nie ma ich " u siebie" to pojdzie sie szukac gdzies indziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nenna88 a Twoja rozumiem,że Twoja mama też śmierdzi ....adekwatnie do Twojego postu,że śmierdzi tu starymi ludźmi :] Szacunku trochę;) Poza tym mniemam,że '88 w nicku to Twój rocznik więc jestem od Ciebie starsza o 2 lata...ale masz rację...mentalnie i intelektualnie to ohohoh....z 20 :) Dziękuję za komplement :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko ze Selenka uznaje ze jej zwiazek jest taki wyjątkowy...inny niz wszystkei :P a takich zwiazków na pęczki :) Pozdrawiam i miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
już? poszły? A wiecie, że ja do dzisiaj pamiętam moją pierwszą, wielką miłość?? Zawsze mi się wydawało, że z tym facetem będę na zawsze, że to ojciec moich dzieci :) I do dzisiaj mam do niego taki lekki sentyment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
No ale ojcem moich dzieci jednak nie został :) Jak dzisiaj patrzę na tamten związek z perspektywy czasu to śmiac mi się chce- człowiek jednak był strasznie infantylny. Ktoś tutaj zarzucił, że stare prukwy jesteśmy- a ja nie chciałabym już wracać do tamtych "dziecięcych" związków. Wolę klarowne sytuacje i faceta z którym mogę szczerze porozmawiać a nie bawić się w gierki w stylu "faceci kochają zołzy". Selenka- jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole siebie teraz :-) Ale czlowiek uczy sie na bledach i przez cale zycie zbiera dosiwadczenia, wiec i tamte milostki cos nam daly :-) A teraz dobrze jest jak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle podobnie
zeby byc madrym na przyszlosc trzeba przezyc tez pierwsze milostki, a pozniej z bledow wyciagac wnioski :) i ich NIGDY wiecej nie popelniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehehe
blad popelnil twoj stary ze cie splodzil ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
W moim małżeństwie w sumie różnie bywa raz o mało co Ryśka nie zdradziłam ale się opamiętałam wczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skonczcie sie klocic baby!
!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją pierwszą wielką miłość też pamiętam i pamiętać będę ;) Zresztą...byliśmy 7 lat razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
siedem lat? Sporo. A ile mieliście jak zaczynaliście? Ja byłam zaledwie dwa lata, ale młodzi bylismy- mielismy po 17lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenna88
selenka co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guybyugbuy
selenka nie przejmuj sie tym co inni pisza, sa zlosliwi. ja od poczatku jestem z toba i mam nadzieje ze wszystko sie ulozy tak jak tego chcesz. daj znac co u ciebie :) trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana.
co u ciebie selenko? spotkaliscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selenko odezwij się!
Jak się czujesz? wyjaśniliście sobie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba.......
selenko mam nadzieje,ze wszystko ulozy sie tak abys byla szczesliwa,z nim czy bez niego,ja mam 28 lat kilka zwiazkow za soba,jestem tak samo uczuciowa jak ty i kazdy problem przezywam ogromnie mocno,juz taki mam charakter,ale pociesze cie ze zawsze potem wstaje i ide dalej,dlatego tobie tez sie to uda,szkoda ze tak tu duzo zlosliwosci ze strony niektorych,przez swoje zach przegonily stad naprawde mile i zyczliwe osoby,ale to swiadczy tylko o nich-te zaklady,nasmiewanie sie,to infantylne i zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
jestem facetem i gdy to wszystko przeczytałem to odechciało mi sie kobiet,tragedia! tak na marginesie jak facet mówi ze potrzebuje przerwy to wcale,nie oznacza ze chce konca zwiazku,tylko potrzebuje czasu by ochlonac po klotniach,przemyslec wszystko,odetchnac,spotkac sie z kumplami na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
przestancie wiec bawic sie w jasnowidztwo,my faceci jestesmy prosci w obsludze,nie kombinujemy i gdy mowimy, ze chcemy przerwy, to chcemy przerwy,a jak chcemy zakonczyc zwiazek, to poprostu to robimy,nie dorabiajcie ,wiec wlasnych ideologii do tego co mowimy,a wszystko stanie sie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta, jasne
bo to ja nie bylam w 3 dlugich zwiazkach i nie wiem, jak obrzydliwie potraficie kombinowac :D nie oszukuj na babskim forum, panie facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''przestancie wiec bawic sie w jasnowidztwo,my faceci jestesmy prosci w obsludze,nie kombinujemy i gdy mowimy, ze chcemy przerwy, to chcemy przerwy,a jak chcemy zakonczyc zwiazek, to poprostu to robimy''' hahaha, to dopiero dowcipnis :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
haha ja wam wykładam prawdę z punktu widzenia faceta a wy jak to baby nie chcecie i nie potraficie jej przyjąć do wiadomosci,stad te wasze wszystkie problemy z nami :) głupie jestescie i własnie dlatego was nie szanujemy, jak to widzimy np tu na kafe,te wasze ''madrości''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
lubicie sobie same życie utrudniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×